Emily Giffin: 5 چیزهایی که در مورد نویسنده

ساخت علامت خود را. Emily Giffin عناوین ساخته شده در ماه مه سال 2020 برای انتقاد Meghan Markleاما نویسنده شناخته شده بود مدت ها قبل از بحث نظرات.

Giffin, 48, ناودان Markle, 38, بر پسر او مورچه 1 تولد در چهار شنبه, مه 6 پس از این بازیگر سابق منتشر شد تصویری از او را به خواندن یک کمی. مریلند بومی به نام سابق دوشس ساسکس “unmaternal” و “چنین ساختگی” در یک پیام متنی به اشتراک گذاشته شده از طریق او Instagram داستان. “تولدت مبارک مورچه” او زیر نویس یک شات از ویدئو. “دور مگان [sic].”

نویسنده در ادامه برای ارسال دیدگاه به او نوشت: در یک حساب کاربری به نام چه Meghan می خواهد. “شایان ستایش, کودک و کتاب است. اما… مقدس ‘من ، این مگان [sic] نشان می دهد,” او نوشت. “چرا او فیلم و اجازه دهید [شاهزاده] هری به عنوان خوانده شده ؟ و چرا او را لحظه ای در پایان می گویند: “او گفت: پدر!’ چرا که آن را در مورد هری دوم تقسیم شد. خدای ناکرده. همچنین شما می خواهید حریم خصوصی برای فرزند خود را به طوری شما را از یک ویدیو (توسط خود مجاز شرح حال) از او … پوشیدن بدون شلوار؟! Ooookay.”

در جای دیگر در Instagram, داستان Giffin پیشنهاد کرد که کاخ کنزینگتون Instagram account ساخته شده “اشاره کرد و عکس انتخاب” برای استفاده از یک عکس که نشان می داد چند نفر از اعضای خانواده سلطنتی به جای فقط هری, 35, و Meghan.

این چیزی قرض گرفته شده نویسنده نشان داد در ماه جولای 2018 که او فکر نوشتن یک رمان بر اساس royals. “من با این ایده از چیزی است که مجموعه ای در جهان از royals. آیا شما می دانید که من دوست دارم royals? آیا می دانید که ؟ شاید در پس زمینه داستان و خط,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در زمان. “من فکر می کنم تا آنجا که من عاشق سلطنت من زندگی در انگلستان کردم تا زود به تماشای [شاهزاده] دیانا عروسی وقتی که من 7 سال است. … من به تماشای تاجمن با وسواس همه چیز من یک anglophile.”

او افزود: “من فکر می کنم این امر می تواند واقعا سرگرم کننده را به مجموعه ای از یک کتاب داستان است که در آن زمینه. بیایید می گویند به عنوان مثال وجود یک بازیگر و او را به رفتن در یک تاریخ کور وقوع و پس از آن ازدواج او. او واقعا ناکارآمد است. شوخی می کنم. اما که می تواند یک کتاب خوب.”

حرکت به یادگیری بیشتر در مورد Giffin خارج از ظاهری اهانت به Markle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله