تغییر لحن او? Emily Giffin ابراز ندامت برای به اشتراک گذاری احساسات خود را در مورد Meghan Markle از طریق رسانه های اجتماعی در پسر او مورچه تولد.

“من لذت بردن از زیر مشاهیر و تجزیه و تحلیل آنها را با خوانندگان من. من پست ده ها تن از IG داستان یک روز بسیار صادقانه كلیك كنید راه به عنوان اگر من confiding به طور مستقیم با دوستان نزدیک” نویسنده, 48, توضیح داده شده در چهار شنبه, مه 6 Instagram post. “بیشتر من بسیار علاقه مند به سلطنت بریتانیا. من همیشه شده است. دیدن لینک در بیوگرافی من برای یک مقاله نوشتم در روز قبل از مگان و [شاهزاده] هری بحباله نکاح در اوردن.”

Emily Giffin Apologizes for Blasting Meghan Markle: My Feelings ‘Changed’
Emily Giffin و Meghan Markle. حسن نیت ارائه میدهد از Emily Giffin/Instagram; Shutterstock

او افزود: “برای روشن من کاملا دوست داشت که او آمریکایی بود ازدواج به خانواده سلطنتی. به نظر می رسید فوق العاده شاد برای همه. من جشن عروسی خود را با میزبانی یک گردهمایی در اینجا در خانه من و ارسال بسیاری از عکس های. بیشتر من وحشت زده با هر گونه نشانه ای از نژاد پرستی علیه او.”

Giffin روشن است که او نظرات مگان, 38 و هری, 35, منتقل زیر ژانویه خود را اعلام و در مورد خروج از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. “در طول ماه های اخیر احساسات من در مورد هر دو هری و مگان را تغییر داد. اما می توانم بگویم از ته قلب من که انتقاد من از مگان هرگز تا به حال چیزی برای انجام با او مسابقه,” او نوشت. “بیشتر فهمیدم که چرا او می خواست به ترک سلطنت و حک کردن مسیر خود. من اما پیدا کردن گسل با راه هر دو او و هری به کار گرفته چیزها و کسانی که احساسات بلد بیش در پست بعد از جمله آنهایی که امروز.”

مشاهده این پست در Instagram

من لذت بردن از زیر مشاهیر و تجزیه و تحلیل آنها را با خوانندگان من. من پست ده ها تن از IG داستان یک روز بسیار صادقانه كلیك كنید راه به عنوان اگر من confiding به طور مستقیم با دوستان نزدیک. بیشتر من بسیار علاقه مند به سلطنت بریتانیا. من همیشه شده است. دیدن لینک در بیوگرافی من برای یک مقاله نوشتم در روز قبل از مگان و هری بحباله نکاح در اوردن. روشن, من کاملا عاشق که او آمریکایی بود ازدواج به خانواده سلطنتی. به نظر می رسید فوق العاده شاد برای همه. من جشن عروسی خود را با میزبانی یک گردهمایی در اینجا در خانه من و ارسال بسیاری از عکس های. بیشتر من وحشت زده با هر گونه نشانه ای از نژاد پرستی علیه او. در طول ماه های اخیر احساسات من در مورد هر دو هری و مگان را تغییر داد. اما می توانم بگویم از ته قلب من که انتقاد من از مگان هرگز تا به حال چیزی برای انجام با او مسابقه. بیشتر فهمیدم که چرا او می خواست به ترک سلطنت و حک کردن مسیر خود. من اما پیدا کردن گسل با راه هر دو او و هری به کار گرفته چیزها و کسانی که احساسات بلد بیش در پست بعد از جمله آنهایی که امروز. من می توانید ببینید که چگونه برخی از پست های من ممکن است احساس معنی روحیه و می تواند به عنوان داشتن نژادی undertones. آن نه من قصد, اما من درک می کنم که قصد و تاثیر دو چیز بسیار متفاوت است. و من واقعا متاسفم برای آن تاثیر منفی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Emily Giffin (@emilygiffinauthor) در

نویسنده اصرار داشت که او از اظهارات منفی در مورد این بازیگر سابق بودند نه به معنای درک شده به عنوان نژادپرست است. “من می توانید ببینید که چگونه برخی از پست های من ممکن است احساس معنی روحیه و می تواند به عنوان داشتن نژادی undertones” او به این نتیجه رسیدند. “آن بود و نه قصد من, اما من درک می کنم که قصد و تاثیر دو چیز بسیار متفاوت است. و من واقعا متاسفم برای آن تاثیر منفی.”

Giffin هم زده تا جنجال روز چهارشنبه هنگامی که او ناودان Meghan برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از خودش خواندن به مورچه به عنوان او تبدیل به 1. مریلند بومی به نام سابق دوشس “unmaternal” و “چنین ساختگی” در Instagram داستان. علاوه بر این او زیر نویس یک عکس از مادر و پسر duo “تولدت مبارک مورچه. دور مگان [sic].”

این چیزی قرض گرفته شده نویسنده بعد رفت و در مناسب آلوم. “شایان ستایش, کودک و کتاب است. اما… مقدس ‘من ، این مگان [sic] نشان می دهد” او اظهار نظر در یک حساب به نام چه Meghan می خواهد. “چرا او فیلم و اجازه هری به عنوان خوانده شده ؟ و چرا او را لحظه ای در پایان می گویند: “او گفت: پدر!’ چرا که آن را در مورد هری دوم تقسیم شد. خدای ناکرده. همچنین شما می خواهید حریم خصوصی برای فرزند خود را به طوری شما را از یک ویدیو (توسط خود مجاز شرح حال) از او … پوشیدن بدون شلوار؟! Ooookay.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de