یو پی اس و فراز زندگی. نیک کردرو دچار موانع و پیشرفت خود را در نبرد با کروناویروس پس از بیمار شدن.

برادوی ستاره مریض شدم در مارس 20, 2020, با توجه به همسرش آماندا Kloots. این مربی تناسب اندام نازل شده در مارس 1 که پزشکان معتقد بودند کردرو قرارداد COVID-19 بعد از در اول که اشتباه مؤثر است.

“او است که می ترسم در ICU و در حال حاضر ناخودآگاه تا بدن خود را می توانید به اندازه کافی اکسیژن” او نوشت: از طریق Instagram. “ما همه تلاش برای ماندن مثبت و قوی دانستن است که او در بهترین مراقبت. من او را از دست وحشتناکی. من مجاز وجود دارد به بازدید از دوره و آیا می تواند چیزی به او کمک کند. نیک است که می ترسم بیش از حد این رفته از بد به بدتر است. او اجازه ندارد به خوردن و یا نوشیدن او بسیار ضعیف است و با داشتن یک زمان سخت تنفس. [پسر] الویس و من احساس کاملا خوب است. شوهر من در حال مبارزه با مانند یک قهرمان اما این جدی است. لطفا ماندن در خانه همه است. با تشکر از شما به هر کسی که شده است به ما کمک می کند تا آنجا که شما می دانید که [شما] هستند و شما همه فرشتگان است.”

Kloots خواست برای نماز پس از کردرو وضعیت بدتر شده است. “من تمام جهان را متوقف کرده است” او پذیرفته شده در مارس 10. “لطفا دعا برای شوهر من. دعای رزمندگان, نماز, دایره, هر چه می کردم. انرژی و مراقبه و تفکر مثبت است. او در حال مبارزه برای زندگی خود را در حال حاضر. الویس و من نیاز شما نیک کردرو. از آن زمان به مبارزه با پدر.”

سابق رادیو شهر لزبین, کون بزرگ باقی می ماند مثبت خود را در سراسر سلامت نبرد. “من فقط به FaceTime با نیک و من بازی او را به این آهنگ [“بسیاری o’ زندگی’ به انجام!” توسط الویس پریسلی] و سنگ در همان زمان. پرستار خم شد در حالی که آن بازی شد و گفت: “فشار خون خود فقط بهتر!'” او خشنود در مارس 12. “پس لطفا انفجار این آهنگ امروز در خانه خود را در 3 بعدازظهر PST/6pm EST for @nickcordero1 چون شوهر من زیادی از زندگی خود را به انجام!!!!”

Kloots در ادامه به سند کردرو سفر به عنوان او تلاش برای بازیابی. اسکرول برای پیدا کردن همه چیز ما در مورد او همیشه در حال تغییر وضعیت از تشخیص خود به عملیات و بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de