+ عکس عکس: موشک بالستیک قاره پیما (ICBM) رانده گذشته ایستاده

توسط Sangmi چا و جاش اسمیت

سئول (ایسنا) – امکانات جدید در نزدیکی پیونگ یانگ در فرودگاه بین المللی است که تقریبا به طور قطع مربوط به کره شمالی را گسترش موشک های بالستیک و برنامه و با توجه به یک گزارش از واشنگتن بر اساس فکر می کنم تانک.

مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) اشاره تجاری از تصاویر ماهواره ای آن را می گوید نشان می دهد تسهیلات و نزدیک زیرزمینی ساختار باید از این ظرفیت به جای کره شمالی بزرگترین موشک بالستیک قاره پیما (قاره) است که کارشناسان معتقدند در حال قادر به حمله به هر نقطه در ایالات متحده است.

تسهیلات شده است, تحت ساخت و ساز از سال 2016 و شامل تعدادی از ویژگی های قابل توجه از جمله غیر منتظره ای بزرگ تحت پوشش راه آهن ترمینال و ساختمان هایی که مرتبط با درایو-از طریق, دسترسی به گزارش CSIS گزارش منتشر شده در روز سه شنبه. تسهیلات نیز نسبتا نزدیک به موشک بالستیک جزء تولید گیاهان در پیونگ یانگ منطقه است.

“گرفته شده به عنوان یک کل این ویژگی ها نشان می دهد که این مرکز این است که به احتمال زیاد طراحی شده برای پشتیبانی از موشک های بالستیک عملیات” این گزارش گفت: خواستار آن Sil-li موشک بالستیک پشتیبانی مرکز.

کره شمالی سفارت در پکن نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در این گزارش.

وقتی پرسیده شد که در مورد این گزارش به طور منظم جلسه مطبوعاتی در سئول در روز چهارشنبه سخنگوی کره جنوبی وحدت گفت: نامناسب خواهد بود به نظر.

مذاکرات با هدف از بین بردن کره شمالی هسته ای و موشک های برنامه است در متوقف شده است پس از کار در سطح جلسات با ایالات متحده سقوط سال گذشته است.

در سال 2018 کره شمالی گفت: این بسته آن Punggye-ri آزمایش هسته ای سایت و در سال گذشته ارائه شده برای از بین بردن آن Yongbyon هسته ای پیچیده در ازای لغو پنج کلید U. N. قطعنامه در طول یک شکست خورده اجلاس بین رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام است.

اما کارشناسان و مقامات ایالات متحده می گویند در غیاب یک denuclearisation مقابله با کره شمالی همچنان به گسترش زرادخانه خود را از سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک.

در ماه های اخیر کره شمالی همچنین هشدار داد که می تواند تجدید نظر در آن توقف خودخواسته در سلاح های هسته ای و تست های ICBM راه اندازی شد.

واقع در گوشه جنوب غربی پیونگ یانگ فرودگاه بین المللی – حدود 17km (10 مایل) شمال غرب از کره شمالی سرمایه – Sil-li تسهیلات شامل حدود 442,300 متر مربع (4.76 میلیون فوت مربع) با توجه به CSIS.

“بالا-خلیج ساختمان در این مرکز به اندازه کافی بزرگ است به جای افزایش Hwasong-15 موشک بالستیک بین قاره ای و در نتیجه تمامیت کره شمالی شناخته شده موشک بالستیک انواع” این گزارش گفت:.

“تاسیسات احداث شده در کنار تأسیسات زیرزمینی که به احتمال زیاد اندازه نیز به اندازه کافی بزرگ را به راحتی در خود جای همه شناخته شده کره شمالی موشک های بالستیک و خود را در ارتباط موتورسواری و پشتیبانی از وسایل نقلیه است.”

ساختمان متصل گسترده ای ظاهر شبکه جاده است که می تواند کمک به حرکت کامیون های بزرگ و موشک های بالستیک پرتاب, این گزارش گفت:.

شمالی و کره جنوبی روز شنبه با رد و بدل تیراندازی در اطراف یک روستایی پست گارد بالا بردن تنش و یک روز پس از کره شمالی رسانه های دولتی نشان داد کیم بازدید از یک کارخانه, اولین گزارش از او ساخت و ظاهر عمومی از آوریل 11.

کره شمالی راه اندازی چند کوتاه برد ضد کشتی و موشک های کروز به دریا و Sukhoi جت راکت هوا به سطح موشک در تاریخ 14 آوریل.

(گزارش شده توسط Sangmi چا و جاش اسمیت; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de