عکس: AFP

حداقل پنج نفر کشته و 1000 نفر در بیمارستان بستری و پس از نشت گاز در یک مواد شیمیایی گیاهی در سواحل شرق هند گفت: مقامات پنجشنبه هشدار مرگ و میر را به صعود.

گاز بیرون درز از دو 5,000-تن تانک بود که به تنهایی و با توجه به هند coronavirus مستند در محل پس از اواخر ماه مارس با توجه به یک افسر پلیس محلی.

فیلم در هند کانال های تلویزیونی نشان داد مردم از جمله زنان و کودکان دروغ گویی در خیابان های ویساکاپاتنام صنعتی شهرستان پورت در ایالت آندرا پرادش است.

“ما می توانیم تایید حداقل پنج مرگ و میر در حال حاضر. بیشتر خواهد شد در اواخر” Bernhardt Rani, دستیار کمیسر پلیس در ویساکاپاتنام گفت: AFP.

B K Naik, district بيمارستان هماهنگ کننده گفت که حداقل 1000 نفر فرستاده شده بود به بیمارستان های مختلف و که از آن می ترسید شد بسیاری از دیگران ممکن است ناخودآگاه در خانه های خود.

“یکی دیگر از چیزی است که آن است که هنوز خیلی زود در صبح و افرادی که در داخل خانه های خود را (در اطراف نشت گاز) هستند و ناخودآگاه” Naik گفت: AFP.

“مقامات در حال بررسی (در خانه) نیز هست. ما در حال کار برای به دست آوردن مردم به بیمارستان. آنها نیاز به اکسیژن و هوای تازه.”

تصاویر گرفته شده توسط AFP در شاه جورج بیمارستان در این شهرستان نشان داد که دو یا سه نفر در هر بستر بسیاری از آنها کودکان و بسیاری از ناخودآگاه.

برخی از بيماران دراز کشیدن بر روی تخت در پراکنده بیمارستان فقط پوشیدن شلوارک و بدون تاپ یا کفش.

این گیاه که توسط LG پلیمر واقع در حومه ویساکاپاتنام. این شهر و مناطق اطراف آن به حدود پنج میلیون نفر است.

“(گاز) بود و در سمت چپ وجود دارد به دلیل مستند. این منجر به یک واکنش شیمیایی و گرمای تولید شده در داخل مخازن و گاز به بیرون درز از آنجا که” Rani گفت.

او گفت: روستاییان محلی مطرح زنگ حدود 3:30در,

“آنها وجود دارد گفت: برخی از گاز در هوا,” او گفت:.

“ما رسیده وجود دارد بلافاصله. یکی می تواند احساس گاز در هوا و ممکن بود برای هر یک از ما به اقامت وجود دارد برای بیش از چند دقیقه.”

وحشت

با توجه به بار از هند وجود دارد شش تن از جمله یک دختر هشت ساله و 5000 نفر کاهش یافته بود بیمار است.

این حادثه منجر به ترس و وحشت در میان مردم محلی در شعاع سه کیلومتر (دو مایل) در اطراف گیاه با بسیاری از مردم دیده می شود دروغ ناخودآگاه در جاده ها, مقاله گفت.

دیگران بودند که با داشتن مشکلات تنفسی و شکایت از خارش در بدن خود و چشم درد آن اضافه شده است.

این News18 کانال تلویزیونی نیز نشان داد مردم کاهش یافت در پیاده رو در خیابان ها در ویساکاپاتنام با چند ظاهرا ناخودآگاه است.

موتورسیکلت بودند در سمت چپ در وسط جاده به عنوان اینکه مردم تا به حال فقط کاهش یافته است ،

آمبولانس ها نشان داده شد از ورود به جمع آوری مجروح در کنار جاده به آنها را به بیمارستان ها در این منطقه است.

هند شاهد در دسامبر سال 1984 یکی از بدترین حوادث صنعتی در تاریخ زمانی که گاز به بیرون درز از یک آفت کش های گیاهی در مرکز شهر بوپال.

حدود 3500 نفر به طور عمده در shanties در اطراف گیاه که توسط اتحادیه کاربید درگذشت در روز است که به دنبال و هزاران نفر دیگر در سال های پس از. مردم همچنان به رنج می برند پس از آن اثرات به این روز است.

دولت آمار می گویند که حداقل 100000 نفر زندگی می کنند در نزدیکی به اتحادیه کاربید کارخانه شده اند قربانیان بیماری های مزمن است.

بازماندگان هنوز هم رنج می برند از بیماری های مانند دستگاه تنفسی و کلیه مشکلات عدم تعادل هورمونی, بیماری های روانی و اشکال مختلف سرطان.

نسل جدید ساخته شده اند بیمار توسط آبهای زیرزمینی آلوده و سمی در شیر مادر تغذیه به آنها از بدو تولد.

در این روز بچه هنوز به دنیا ریخت با webbed دست و پا ضعف سیستم ایمنی بدن, کاهش رشد و اختلالات مادرزادی با توجه به گاز که تحت تاثیر مادر خود را.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله