یک دست برای نگه داشتن بر روی. فولر خانه ستاره دیو Coulier ایستاده است با او رفیق و سابق costar Lori Loughlin‘s سمت میان او مشکلات قانونی.

“من واقعا نمی توانم اظهار نظر در مورد آن, اما ما او را دوست دارم از صمیم قلب” این بازیگر 60 منحصرا گفت: ما هفتگی در چهار شنبه, مه 6 در حالی که ترویج ظاهر خود را در فصل آینده از بدترین آشپز در امریکا است. “و با این حال این نوع از معلوم ما وجود دارد ، تصاویری که مردم را همیشه نیست چه چیزی درست است. و لری یکی از نزدیک ترین و عزیزترین دوستان در این سیاره, و این واقعا مایه تاسف است که این اتفاق افتاده و من در آنجا خواهد بود برای او برای همیشه.”

Coulier اضافه شده است که آن را “واقعا غم انگیز” فیلمبرداری نهایی فصل فولر خانه بدون Loughlin, 55. “آن را احساس نمی کند حق,” او گفت ما.

'Fuller House' Star Dave Coulier Says He Will Support Lori Loughlin 'Forever'
Lori Loughlin و دیو Coulier حضور the43rd Annual people’s Choice Awards در تاریخ 18 ژانویه 2017. چلسی لورن/شاتر

میشیگان بومی و Loughlin هر دو ستارهدار در اصلی خانه کامل — به عنوان جوی گلدستون و عمه بکی بود —و گاه به گاه مهمان در ظاهر نشان می دهد احیای فولر ، طنزهای نهایی قسمت شروع جریان در Netflix بکشد در تاریخ 5 ژوئن.

این Summerland آلوم از کار اخراج شد فولر خانه در مارس 2019 پس او و شوهرش Mossimo Giannullمن را به اتهام دخالت در این دانشکده پذیرش رشوه رسوایی. این زن و شوهر به اتهام جعل دختران’ — بلا 21 و اولیویا جید, 20 — مشارکت در USC خدمه تیم در رشوه برای گرفتن پذیرش به دانشگاه. یک ماه بعد زن و شوهر التماس کرد گناه نیست به کلاهبرداری و پول شویی توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

Andrea باربرکه به تصویر می کشد DJ تنر را (Candace Cameron-Bure), دمدمی, بهترین دوست, دوست, Kimmy Gibbler گفت: ما در ماه نوامبر سال 2019 است که آن را دشوار است تکمیل این پروژه بدون Loughlin.

“ما مایل نبود که در راه و ما آرزو می کنم او می تواند در اینجا به دلیل آن قطعا احساس وجود یک سوراخ در قلب ما و یک سوراخ در مجموعه ما,” آرایشگر, 43 گفت: در آن زمان. “اما ما درک می کنیم که این تصمیم گیری است که ساخته شده بود و ما به آن احترام بگذارند. اما او همیشه در قلب ما برای همیشه لطفا برای. هر بار که ما گام در مرحله, او در قلب ماست.”

او ادامه داد: “این بسیار غم انگیز است. او بخش بزرگی از فولر ، او در هر قسمت اما حضور او قطعا احساس می شود. ما عاشق هر زمان او در مجموعه. بنابراین ما قطعا احساس غیبت او در این فصل است.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله