1 / 5

اسرائیل نتانیاهو

یک پنل از 11 اسرائیل به دیوان عالی کشور قضات با ماسک صورت شنیدن استدلال در برابر قانونی بودن نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ائتلاف مقابله با رقیب سابق خود Benny Gantz در اسرائیل دیوان عالی کشور در بیت المقدس روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (Abir سلطان/استخر از طریق AP)

اورشلیم (AP) — اسرائیل در دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر ممکن است تشکیل یک دولت جدید در حالی که تحت کیفرخواست به اتهام فساد مالی پاکسازی راه را برای او و خود را رقیب تبدیل مضطرب متحد به هم پیوستن در بحث قدرت های معامله.

این تصمیم به اتفاق آرا منتشر شد فقط قبل از نیمه شب به پایان رسید 17 ماه بن بست سیاسی و جلوگیری این کشور از غوطه وری را به یک چهارم متوالی انتخابات در بیش از یک سال است. نتانیاهو و رقیب خود را-تبدیل-شریک Benny Gantz گفت: آنها انتظار می رود ائتلاف خود را به سوگند به دفتر هفته آینده.

پس از مبارزه به نتیجه انتخابات سال گذشته نتانیاهو و Gantz یک نظامی سابق رئیس خود را اعلام کرد “اورژانس” دولت در ماه گذشته گفت: آنها را کنار رقابت خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران است.

منتقدان و خوب دولت گروه گفت: این معامله غیر قانونی بود به چالش کشیده و آن را در دیوان عالی کشور است. آنها استدلال می کنند که قانون باید بار یک مقام رسمی به اتهام جرائم جدی از ادامه به عنوان نخست وزیر. آنها همچنین اعتراض به تازگی ایجاد موقعیت “جایگزین نخست وزیر” یک پست است که می تواند اجازه می دهد نتانیاهو برای باقی می ماند در دفتر خود را در سراسر فساد محاکمه و پتانسیل روند تجدید نظر.

بیش از دو روز این هفته دادگاه از نگاه دو سوال: آیا یک متهم سیاستمدار می توان با توجه به قدرت برای تشکیل یک دولت جدید و اینکه آیا قدرت های معامله — که شامل قانون جدید — قانونی بود.

در آن تصمیم گیری 11-قاضی پنل ابراز سوء ظن در مورد توافق ائتلاف و نتانیاهو جنایی کیفرخواست اما نشد زمینه را برای جلوگیری دولت از مصرف ،

“ما با پیدا کردن هر دلیل قانونی برای جلوگیری از MK (عضو کنست) نتانیاهو از تشکیل یک دولت” دادگاه گفت.

“قانونی نتیجه رسیدیم کاهش نمی شدت در حال بررسی اتهامات علیه MK نتانیاهو برای نقض تمامیت اخلاقی و دشواری به دست آمده از تصدی نخست وزیر متهم به فعالیت های جنایی” به آن اضافه شده است.

قضات حکم داد که در حالی که ائتلاف مقابله ارائه قابل توجهی مشکلات حقوقی دادگاه نمی خواهد دخالت در آن مطالب زیر تغییرات ارائه شده توسط نتانیاهو و Gantz.

نتانیاهو شده است تحت تعقیب با تقلب و نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی های مربوط به تجارت نعمت با ثروتمند رسانه مقتدر. دادگاه تنظیم شده است برای شروع در اواخر این ماه.

نتانیاهو با رد هر گونه تخلف و پس از کیفرخواست خود را در پاییز گذشته او بارها و بارها به شدت انتقاد کرد و در این کشور نظام حقوقی. او و متحدان سیاسی گرفته اند به ویژه هدف در دادگاه عالی آن را متهم به نفس بیش از حد و دخالت های سیاسی است.

به عنوان دادگاه جلسه بود در اوایل این هفته نتانیاهو خواست آن را به درگیر شدن در امور سیاسی مبادا آن خطر کشیدن کشور به سمت انتخابات جدید است. زمان رهبر مخالفان در نظر دادگاه در یک سنگر و استحکامات از دموکراسی تحت خطرناک حمله کرده بود و ابراز امیدواری کرد این امر اعتصاب کردن آنچه آنها را به عنوان یک معامله است که تضعیف عمومی ایمان در دولت است.

Eliad Shraga یک وکیل به نمایندگی از یکی از دادخواهان در برابر ائتلاف مقابله ابراز ناامیدی کرد و او را احترام این تصمیم است. “ما همچنان به بالا بردن پرچم اخلاق” او گفت: کانال 12 اخبار.

با دادگاه مانع پاک نتانیاهو و Gantz باید تکمیل دو گام قبل از آنها می تواند به جلو حرکت می کند با خود معامله: تصویب قوانین مورد نیاز به هموار کردن راه برای خود پیچیده و دشوار توافق ائتلاف و متراکم کردن امضا از 61 نمایندگان مجلس — مجلس اکثریت در حمایت از نتانیاهو به عنوان نخست وزیر تعیین می شود به اسرائیل فرستاده تشریفاتی رئیس جمهور توسط یک نیمه شب پنج شنبه مهلت.

با بیش از یک اکثریت کنست را از جمله از Gantz حزب هر دو مرحله ظاهر می شود که به راحتی قابل دسترسی است.

در طول سه کبودی مبارزات Gantz بارها و بارها قول داد که هرگز به نشستن در یک دولت با نتانیاهو. و پس از مارس انتخابات باریک اکثریت نمایندگان مجلس با تایید و او را به عنوان نخست وزیر. Gantz شروع به آماده شدن لایحه ای را ممنوع اعلام کرد نتانیاهو از ادامه به عنوان نخست وزیر.

اما در یک ناگهانی در مورد چهره Gantz قبول دعوت به فرم همکاری با نتانیاهو برای مقابله با کروناویروس بحران باعث خشم بسیاری از هواداران خود و ایجاد خود را آبی و سفید به نصف تقسیم شده.

ماه گذشته دو طرف توافق کردند که در یک ائتلاف مقابله است که باعث می شود این دو نفر شرکای برابر با مجازی وتو قدرت بیش از هر یک از دیگر تصمیمات. به دلیل نامتعارف آرایش کنست باید با تصویب قانون جدید قبل از آنها را ،

بر اساس این توافق نتانیاهو و Gantz خواهد بود سوگند هم با نتانیاهو خدمت برای اولین بار به عنوان نخست وزیر و Gantz به عنوان تعیین شده برتر. پس از 18 ماه این دو به مبادله و موقعیت. موقعیت جدید خواهد لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلیدی برای نتانیاهو معافیت از قانون است که نیاز به مقامات دولتی که نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

نتانیاهو مشتاق به باقی می ماند در طول محاکمه او با استفاده از موقعیت خود برای ضربه زدن به نظام قضایی و تجمع حمایت در میان پایگاه خود را. ائتلاف مقابله نیز به او می دهد نفوذ بیش از کلید قضایی قرار ملاقات ایجاد یک پتانسیل تضاد منافع در طول یک روند تجدید نظر اگر او را محکوم کرد. دادگاه او به تعویق افتاد در ماه مارس با توجه به محدودیت های خود دست برداشت موقت وزیر دادگستری قرار داده شده در دادگاه پس از coronavirus بحران فوران و برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر این ماه.

دادگاه گفت: نتانیاهو نیاز به رعایت یک تضاد منافع ترتیب در حالی که نخست وزیر هر زمان که برخورد با اجرای قانون امور.

بر اساس این توافق دو طرف توافق کردند به اقدام فوری بر روی کلید قرار ملاقات ها و اولویت بندی قانون با تمرکز بر احیای اقتصاد اسرائیل از coronavirus بحران است.

اما آن را می سازد یک استثنا برای نتانیاهو به مطبوعات پیش رو با برنامه ای به ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک از جمله تمام اسرائیل ده ها تن از شهرک وجود دارد. نتانیاهو مجاز است به فشار این موضوع از طریق مجلس شورای اسلامی پس از ژوئیه 1, حتی بدون Gantz را پشتیبانی می کند.

نتانیاهو و حامیان تندرو مشتاق هستند به ضمیمه قلمرو در حالی که دوستانه دولت از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ، فلسطینی ها و بسیاری از جامعه بین المللی در مخالفت با الحاق و می گویند آن را به پایان هر طولانی به امید صلح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله