اسرائیل بالا دادگاه می اندازد نتانیاهو تاسیسات

تمام 11 قضات در اسرائیل بالا دادگاه مورد توافق در نماز جمعه که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر می تواند به تشکیل یک دولت جدید در حالی که رو جنایی کیفرخواست تصمیمی که به نظر می رسد برخی به امن قدرت را در دستان خود.

دیوان عالی کشور نیز اخراج جداگانه دادخواست توسط همان احزاب مخالف و طرفدار دموکراسی گروه که به چالش کشیده نتانیاهو را به تشکیل یک دولت. دوم دادخواست استدلال کرد که ماه گذشته ائتلاف بین نتانیاهو و سیاسی به رئیس خود را رقیب Benny Gantz نقض اساسی قانون اسرائیل.

اسلام اجازه می دهد که نتانیاهو به بازگشت برای مدت دیگری شده بود قاب به عنوان یک لحظه منی در تاریخ اسرائیل با این استدلال که نتیجه به نفع نتانیاهو خواهد تضعیف اعتماد عمومی به دولت و دیگران که حکم علیه او را به مقدار دخالت سیاسی توسط دادگاه.

پس از تصمیم حزب لیکود و آبی و سفید و یک بیانیه مشترک صادر کرد و گفت که نتانیاهو و Gantz باید “به این نتیجه رسیدند استقرار دولت” و گفت: ادای سوگند در مراسم خواهد بود May 13.

در نشانه ای از اهمیت تصمیم, 11 دیوان عالی کشور شنیده موارد در مقابل به طور معمول سه یا پنج قاضی پانل.

دیوان عالی کشور شنیده اولین دادخواست در روز یکشنبه که در آن وکلا برای درخواست کرد که به عنوان یک متهم سیاستمدار نتانیاهو باید با توجه به اختیارات تشکیل یک دولت جدید است.

نتانیاهو مجرم شناخته شد در ماه نوامبر به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. به توافق نرسیدند و می گوید: او قربانی یک سیاسی هماهنگ “witch hunt.”

نتانیاهو محاکمه شد و به جای برنامه ریزی شده در ماه مارس بود اما به تعویق افتاد و پس از او موقت وزیر دادگستری قرار می گیرد محدودیت در دادگاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نتانیاهو در حال حاضر مجموعه ای برای محاکمه در آوریل 24.

دوم دادخواست شنیده دوشنبه با تمرکز بر قانونی بودن نتانیاهو و Gantz توافق ماه گذشته به شکل اضطراری دولت وحدت. این توافق به دنبال تغییر برخی از اسرائیل قوانین اساسی برای ایجاد, برای مثال از یک “تعیین نخست وزیر” با توجه به Suzie Navot یک استاد قانون اساسی و مجلس قانون در Haim Striks مدرسه قانون است.

تا به حال دادگاه در حمایت از تصمیم دادخواهان در هر صورت کشور زیاد شده اند کشیده به منفور چهارم انتخابات.

نتانیاهو و Gantz زده موافقت خود را پس از سه مجمل ملی انتخابات در فضای یک سال است.

تحت وحدت مقابله نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر و رهبر فعلی دولت موقت را به عنوان نخست وزیر برای 18 ماه قبل از توزیع قدرت به Gantz.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>