در نظر گرفتن یک گام به عقب. Lance Bass و شوهر, Michael Turchin مجبور به توقف خود را IVF برنامه های میان coronavirus همه گیر اما داشتن یک کودک است که هنوز هم تمرکز بزرگ برای آنها است.

“متاسفانه, شما می دانید, ما اول سعی کنید آن را فقط نمی چسبد” باس, 41 گفت: ما هفته به طور انحصاری در سهشنبه, مه 5. “بنابراین ما در حال رفتن به دوباره سعی کنید و ما قراره باردار در ماه گذشته, اما, البته, [coronavirus] همه متوقف است.”

سابق ‘NSync خواننده افزود: “بنابراین ما در یک توقف تا زمانی که آن را بی خطر است به اندازه کافی به ما را کمک کننده به کالیفرنیا و واقعا آن را تست و قادر به ایجاد جنین دوباره. ما قطعا با تاخیر چند ماه اما ما هنوز هم برای رفتن آن.”

این زن و شوهر که گره خورده گره در ماه دسامبر سال 2014 شده اند باز در مورد سفر خود به پدری پس از تجربه قبلی IVF شکست.

Lance Bass and Husband Michael Turchin Put a ‘Pause’ on IVF Journey Amid Coronavirus Pandemic: It’s ‘Delayed’ But ‘We’re Still Going for It’
Lance Bass و مایکل Turchin حضور theMTV Video Music Awards در 26 اوت 2019. imageSPACE/شاتر

“این را خوب می دانم که بسیاری از دوستان خود را از طریق همان چیزهایی که” باس گفت به ما. “شما لازم نیست خیلی احساس تنهایی زمانی که چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد و شما می دانید که با IVF آن را بسیار طبیعی است که آن کار نمی کند اولین بار.”

“دیلی Popcast با لانس باس” پادکست میزبان توضیح داد: به ما در ماه مارس که زن و شوهر تا به حال “تنظیم مجدد” و “در مورد رفتن دوباره” با IVF خود را پس از سفر خود را به جنین نمی کار در گذشته است. “امیدوارم در چند ماه آینده ما باید برخی از اخبار خوب,” او گفت: در آن زمان. “اما آن را به یک در حالی که برای دیدن اگر هر چیزی میله.”

خواننده و هنرمند, شوهر, 33, قبلا باز شده تا ما در ژانویه 2019 در مورد تلاش برای دوقلوها از طریق رحم جایگزین که در آن نقطه آنها در حال حاضر در اهدا کننده شماره 7. “من فکر می کنم ما شکست یک رکورد با چگونه بسیاری از اهدا کنندگان ما از طریق” باس نازل شده در آن زمان است. “اما آن را به دنبال مانند این یک بعدی است که در واقع رفتن به محل کار.”

در حالی که در قرنطینه به خارج از سنکرون نویسنده و Turchin که یک دوقلو اطلاعات علایق خود تصمیم گرفته اند به تمرکز بر روی رابطه خود را به جای.

“یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد داشتن این زمان است که من [رفت] زمان زیادی پشت” باس گفت: ما در روز سه شنبه. “معمولا من در هواپیما چهار بار در هفته و فقط در نظر گرفتن که سفر کردن فقط به من می دهد نیمی از زندگی من است.” آن زمان در خانه نیز منجر به “روابط بهتر” با خانواده و دوستان خود.

“این واقعا مانند تغییر بسیاری از راه های که من زندگی من زندگی می کنند. بیرون آمدن از این من فکر می کنم من میخوام واقعا امیدوارم نگه داشتن به چیزهایی که کاهش آن را کمی” او ادامه داد. “شما لازم نیست که سخت به کار فقط لذت بردن از زندگی. من در حال حاضر می دانید چه معنی ترین به من در زندگی و این واقعا زمان این قرنطینه به من کمک کند تمرکز بر روی آنچه که به معنی شما می دانید [بیشتر] برای من است.”

باس نیز نگه داشتن خود را مشغول خود فقط اضافه کردن X میکسر شرکت با شرکای Jax تیلور و جیمز Kirtly. سه نفر فقط راه اندازی جدید خود را آبی Teaz عطر و طعم در دسترس در حال حاضر.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de