حتی قبل از COVID-19 السالوادور را در زندان بودند بیماری مسری نقاط. در اینجا MS-13 اعضای باند با سل در چلتننگو, زندان, مارس 29 2019. ماروین Recinos/خبرگزاری گتی ایماژ

دولت ها در سراسر جهان از برزیل به ایالات متحده آمریکا در حال انتشار برخی از زندانیان در تلاش برای کاهش COVID-19 شیوع بیماری در زندان های پر ازدحام و زندان. اما نه ال سالوادور.

در طی ماه گذشته هزاران نفر دستگیر شده اند و در زندان به اتهام نقض قرنطینه سفارشات در این کشور آمریکای مرکزی.

ال سالوادور یکی از اولین کشورها در آمریکا به اعلام وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در اواسط ماه مارس. رئیس جمهور نایب Bukele اعلام کرد ملی اجباری قرنطینه با چند استثنا.

در ابتدا خود اقدام قاطع بود گسترده ای پشتیبانی می کند. اما Bukele استفاده از پلیس و سربازان به اجرای coronavirus محدودیت منجر به انتقاد که رئیس جمهور سوء استفاده از خود قدرت اضطراری برای محدود کردن آزادی های مدنی و تضعیف دموکراسی است.

سختی پاسخ به کروناویروس

در آوریل السالوادور دیوان عالی کشور حکم داد که دولت فاقد قدرت قانونی برای بازداشت شهروندان به طور نامحدود و بدون سوء ظن از جرم با وجود “شرایط فوق العاده” ارائه شده توسط COVID-19.

در باز سرپیچی از دادگاه دولت همچنان به بازداشت هزاران متهم به نقض قرنطینه و ارسال آنها را به ad hoc “مهار مراکز.”

جرم بازداشت قرار داده بیشتر استرس در این کشور در حال حاضر سبب شیوع کیفری سیستم ایجاد شرایط رسیده برای بحران بهداشت عمومی.

در سال 2018 یک ناظر ویژه فرستاده سازمان ملل متحد به تشریح شرایط السالوادور را به زندان و از زندان به عنوان “جهنمی.”

من استفاده می شود به بازدید از MS-13 تعیین شده السالوادور زندانها به صورت هفتگی در اوایل 2000s زمانی که من در ال سالوادور و انجام تحقیقات در “جنگ باندهای.” حتی پس از آن من در بر داشت شرایط در این cinderblock انبارها به خشن با ازدحام بیش از حد و فقیر از مواد غذایی است.

آب در حال اجرا بود یا ضربه از دست ندهید. گاهی اوقات زندانیان را روز بدون دسترسی به آب ترک آنها را به نوشیدن تنها چیزی که آنها می خواهم ذخیره می شود.

شروع در سال 2016 دولت ممنوع تقریبا در همه بازدید کنندگان و ناظران در این نوع از زندانهای این ادعا لازم بود برای امنیت. پس از آن زندانی زندگی تبدیل شده است و حتی بدتر از کمی که خارج از گروه مانند اینتر کمیسیون آمریکایی حقوق بشر قادر به سند.

صریح و روشن عکس

به تازگی هر چند در میان جهانی همه گیر جهانی رو غیر منتظره نگاه اجمالی به ال سالوادور زندان.

در آوریل 25, دولت السالوادور رسمی دبیر مطبوعاتی توییتی, تصاویر ناراحت کننده از shirtless زندانیان با هم بسته بندی شده مانند ساردین – هیچ شانسی اجتماعی فاصله – دست بسر برده است پشت سر خود را. برخی سفید فولاد ماسک زدن بیفایده بود. بسیاری از آنها آشکار.

تصاویر شعار دولت سرکوب زندانی از اعضای باند در نظر گرفته شده به عنوان اقدامات تلافی جویانه اخیر چشم انداز مثبت در قتل هستند. اما سخت گیرانه درمان آنها نشان داد مطرح اعتراض در میان عامه و مدافعان حقوق بشر.

به این دلسرد کننده تصاویر السالوادور زندانها مدیر Osiris لونا مزا اضافه شده است که سلول خواهد بود مهر و موم شده “بدون اشعه ای از خورشید” و وعده داده شده به خانه اعضای باندهای رقیب هم در همان سلول – یک گزاره تقریبا قطعی را به دنبال خشونت است.

دشمن عمومی شماره 1

التهابی شعارهای تنبیهی در اجرای قانون و تحقیر اعضای باند تبدیل شده اند بیشتر شایع در ال سالوادور بیش از دو دهه تحقیق و پژوهش در حقوق بشر و حاکمیت قانون در کشور است.

اصطلاح “mano dura” یا “مشت آهنین” سیاست های سیاسی مردمی در السالوادور و دیگر کشورهای آمریکای مرکزی دست و پنجه نرم کردن با باند خشونت است. برای خیلی از دهه گذشته السالوادور را به قتل رای رتبه آن در میان جهان خطرناک ترین کشور جهان است.

اما بیش از حد اغلب جرم استراتژی گفته می شود به معنای حفاظت از مکان های عمومی مانند اخیر جرم, دستگیری و زندان, سرکوب, ایجاد بیش از مشکلات آنها را حل کند.

تحقیقات نشان می دهد که hard-خط پلیس در واقع تشدید خشونت در السالوادور. با توجه به یک 2019 وزارت امور خارجه ایالات متحده گزارش السالوادور پلیس و سربازان داده می شود مهار آزاد به سرکوب باندهای مرتکب شده اند, حمله, بازداشت خودسرانه, مجبور, ناپدید شدن, شکنجه و اعدام های فراقضایی.

Bukele یک رهبر جوان که سال گذشته وعده داده شده به “به نوبه خود به صفحه” در این کشور خشن تاریخچه. در عوض, او بازگشته است, به این اقتدارگرا تاکتیک.

یک دم بحران

انجام این کار در طول یک جهانی همه گیر تبدیل این کشور به سر می برند زندان به خطر بهداشت عمومی.

ال سالوادور ملی, زندان, سیستم ساخته شده است در حدود 18,000 زندانیان و در حال حاضر دارای بیش از 38,000, به گزارش جهان, زندان, کوتاه, یک پایگاه داده در زندان جمعیت در سراسر جهان است. این تعداد شامل افراد دستگیر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد که کهنه به امکانات محلی.

حتی قبل از COVID-19, بیماری های عفونی به سرعت در حال گسترش در میان السالوادور زندانیان. با توجه به یک سال 2016 بررسی اپيدميولوژيک در السالوادور میزان عفونت سل بودند حداقل پنج برابر بیشتر در زندانها از جمعیت عمومی است.

همان سال دادگاه عالی السالوادور اعلام کرد که زندان ازدحام بیش از حد زندانیان نقض اساسی حقوق بشر و دستور دولت به انتشار برخی از مردم و ایجاد امکانات بیشتر.

هیچ شانسی برای اجتماعی فاصله در ال سالوادور زندان. ماروین Recinos/خبرگزاری گتی ایماژ

نه اتفاق افتاده است. 2017, روزنامه نگار سارا mls australia نوشت: در واشنگتن پست که یکی السالوادور زندان “تا به حال تبدیل شدن به یک ظرف پتری برای شیوع بیماری گال و ذات الریه و سل.”

انسان هزینه یک مشت آهنین

Coronavirus باعث شیوع بیماری های عفونی در السالوادور زندانها حتی بیشتر نگرانی فوری.

چاشنی بیشتر مردم به سر می برند غیر بهداشتی زندان و زندانها اساسا افزایش خطرات برای COVID-19 شیوع است. این بیماری به ناچار به گسترده تر جامعه از طریق کارکنان زندان و زندانی شده و با توجه به های اخیر تجزیه و تحلیل داده ها توسط دانشمندان منتشر شده در قانون 360.

Bukele می گوید دولت او را خشن و امنیتی اقدامات لازم را برای “دفاع از زندگی اهالی السالوادور.” اما در حال حاضر بیشتر از همیشه چنین به نظر می رسد مردها به صدمه زدن به مردم آنها به معنای محافظت می کند.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

<p>استه art&iacute;culo se vuelve a publicar د <a href=”http://theconversation.com/es?utm_source=Yahoo&utm_medium=related-link&utm_campaign=related-link0&utm_content=article-137673″>گفتگو</a> un medio دیجیتال sin fines de lucro dedicado a la diseminaci&oacute;n de la experticia acad&eacute;میکا.<p> <p><strong>لی mas:</strong><br><ul><li><a href=”http://theconversation.com/why-is-el-salvador-so-dangerous-4-essential-reads-89904?utm_source=Yahoo&amp;utm_medium=related-link&amp;utm_campaign=related-link0&amp;utm_content=article-137673″>به همین دلیل است که ال سالوادور بسیار خطرناک است ؟ 4 ضروری خواند</a></li><li><a href=”http://theconversation.com/deported-to-death-us-sent-138-salvadorans-home-to-be-killed-131345?utm_source=Yahoo&amp;utm_medium=related-link&amp;utm_campaign=related-link1&amp;utm_content=article-137673″>تبعید به اعدام: ما فرستاده 138 اهالی السالوادور خانه کشته شود</a></li></ul></p>

میراندا کدی Hallett کار نمی کند برای مشورت با سهام خود و یا دریافت کمک های مالی از هر شرکت و یا سازمان است که بهره مند از این مقاله فاش هیچ وابستگی مربوطه فراتر از خود ملاقات حضوری با مدیریت علمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله