میلان هریس یک مادر است! طراح مد به هنگام تولد به او و Meek Mill‘s اولین فرزند با هم در چهار شنبه, مه 6.

“میلان مرا شاه در روز تولد من! #thebestgift,” رپر توییتی در روز چهارشنبه که به طور اتفاقی از او 33rd تولد.

میلان دی روژ خالق 30 اعلام کرد در ماه دسامبر 2019 که او باردار بود, شرح, یک Instagram تصویری: “برای اولین 3.5 ماه من سوپر بیمار و قادر به کار و حرکت مانند من با استفاده از به انجام. لحظه ای احساس کردم که حتی کمی بهتر و بیشتر انرژی من می خواستم به من مد نشان می دهد سالانه به خاطر من تحت فشار قرار دادند آن را به عقب 2x در حال حاضر این سال است. من خلاق, بنابراین من نمی خواهم به اعلام بارداری من به جهان و یا حتی به خانواده من با فقط یک عکس از نوزاد دست انداز.”

Meek Mill and Milan Rouge Harris Give Birth
Meek Mill و میلان روژ در خارج از خانه در 14 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، شاتر

فیلادلفیا بومی در رفت و به نوشتن “من می خواستم برای ایجاد یک لحظه است که من می توانم گرامی و به یاد داشته باشید برای همیشه. ما برنامه ریزی شده و این نشان می دهد در 6 هفته و من باید بگویم این بود که سخت ترین نشان می دهد ما برنامه ریزی شده برای تاریخ اما همه در همه, من خیلی خوشحال هستم که با مشارکت مردم است.”

همانطور که برای رپ, 32, آسیاب تایید این خبر در فوریه سال 2020 در حالی که اختلافات با سابق خود Nicki Minaj در توییتر.

“دختر من است که با من حامله تماشای من صدای جیر جیر در مورد سابق من بسیار لوده وار” این جایزه گرمی نامزد که با استقبال پسران مراد و Rihmeek در روابط قبلی نوشت: در یک پس-حذف صدای جیر جیر در آن زمان است.

در اکتبر 2019 Harris, را تکذیب کرد, شایعات که او قدمت آسیاب در رونق 109.3 مصاحبه در تماس تلفنی با او “homie.” او گفت: “صادقانه و با حوصله بود که برای اولین بار افراد مشهور همیشه به پوشیدن چیزهای من. در سال 2012 او در یکی از پیراهن. و آن را 80 دلار hoodie در زمان و آن را به معنای واقعی کلمه وقتی که من آغاز شده است. … حوصله پشتیبانی از میلان و من حمایت Meek. که دوست من است.”

این “رفتن بد” رپ شروع به قدمت Minaj, 37, در 2015. نیویورک بومی خود را اعلام کرد فروپاشی در ژانویه 2017 با یک صدای جیر جیر. “برای تأیید بله من مجرد هستم. با تمرکز بر روی کار و به دنبال به جلو به اشتراک گذاری آن را با شما بچه ها واقعا به زودی” Minaj نوشت: در آن زمان. “یک برکت در سال جدید. تو را دوست دارم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله