آیا تا کنون در بر داشت زیر که متناسب با در کامل ترین راه ممکن است ؟ آن را به مراتب آسان تر از انجام گفت. بدن خود را منحصر به فرد اشکال بنابراین همه بند در بازار را تکمیل همه منحنی.

اما برخی از بند خارج وجود آمده بسیار نزدیک به استیلای اکثر مردم! چگونه می توانید به ما بگویید ؟ اگر شما تا به حال متوجه ما می خواهم به انجام یک شیرجه عمیق به بررسی مشتری. این تحقیقات! زندگی واقعی مشتریان به ما بینش را به یک محصول است که ما نمی توانیم به سادگی از توضیحات. که دقیقا به همین دلیل خریداران بازخورد در این بند از Natori ما متقاعد شده است که آن را ممکن است مناسب کامل!

Natori Pure Luxe Underwire T-Shirt Bra (Frose/ Red Clay)
Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (Frose/ Red Clay) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (در اصل $72) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $43 موجود در Nordstrom!

“راحت” “حمایتی” و “مورد علاقه” فقط برخی از کلمات مورد استفاده برای توصیف Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند. بسیاری از این داوران در حال تکرار خریداران که در زمان یک فرصت در بالا دارای زیر — که شاخص های کلیدی از یک قطعه فوق العاده! این است ایده آل روزمره بند است که نگاه تقریبا بدون درز زیر تی شرت و مخازن. یک منتقد گفت که آنها “خریداری شده در این بند چند سال به عقب می گوید:” آنها “همچنان به خرید نسخه های جدید [از این بند]” هر زمان ممکن است — و آنها حتی “آن را دوست دارم در حال حاضر بیشتر”!

چه چیز دیگری ما می دانیم که این بند را متناسب به خوبی در انواع انواع بدن? گسترده محدوده اندازه که Natori فراهم می کند برای مشتریان خود! باند خود را طول بروید تا به یک اندازه 30 و فنجان اندازه شروع در ب و رفتن تمام راه را تا به G. قدردانی می کنیم زمانی که نام تجاری آن را به یک اولویت به اندازه فراگیر و واضح است که Natori واقعا می خواهد به تهیه کردن به عنوان بسیاری از زنان به عنوان امکان پذیر است.

Natori Pure Luxe Underwire T-Shirt Bra (Dulce)
Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (Dulce) , Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (در اصل $72) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $43 موجود در Nordstrom!

دو رنگ های خنثی در دسترس هستند هر دو زیبا. شما می توانید انتخاب کنید تا این بند در باب روز سرد کارامل سایه و یا گرد و خاکی رز صورتی رنگ است. این گزینه ها نگاه خیره کننده در برابر طیف گسترده ای از رنگ پوست است که باعث می شود ما سقوط و حتی بیشتر سر بیش از پاشنه برای این بند! این فنجان به آرامی صف و تسمه ساخته شده با پیچیده روکش توری. کوچک لمس زنانه می فرستد این بند از طرح های به سطح بعدی — و تضمین آن چیزی جز اساسی. و به بالا از آن همه خاموش, شما می توانید انتخاب کنید تا این Natori زیبایی برای 40 ٪ خاموش در حال حاضر! قیمت اصلی نقطه برای این بند ممکن است کمی تند برخی از بودجه اما با این عمده مدل های نشانه گذاری به آن یک شات بسیار آسان تر در کیف پول!

آن را ببینید: دریافت Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (در اصل $72) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $43 موجود در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از Natori و فروشگاه از جدیدترین لباس زنان مدل های نشانه گذاری موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله