اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: دولت پاکستان خواهد عمل دو چارتر پرواز در مارس 10 May 13 به بازگرداندن شهروندان سرگردان در ایالات متحده با توجه به کروناویروس مستند با توجه به بیانیه صادر شده پنج شنبه توسط مطبوعات وزارت اطلاعات (PID) و سفارت پاکستان در واشنگتن است.

دو ویژه پرواز — با همکاری خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) — که کار از واشنگتن به اسلام آباد در مارس 10 به Karachi, on May 13. یک سوم لاهور محدود پرواز از نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی نیز در برنامه اما تاریخ آن را اعلام خواهد کرد بعد از آن.

علاوه بر این دولت نیز عمل سه پرواز بیشتر از ما برای بازگشت از پاکستان به شهروندان است. جزئیات — از جمله تاریخ, شهرهای مبدا و مقصد در پاکستان خواهد بود اعلام کرد در دوره به دلیل وقت سفارت گفت.

رشته پاکستانی بودند که در حال حاضر ثبت نام با سفارت و کنسولگری خواهد بود تماس گرفت برای تسهیل سفر خود را ویژه پرواز.

برای پرواز مربوط به جزئیات آنها ممکن است تماس, PIA تماس با مرکز در +92-21-111-786-786.

قبلا یک PIA سخنگوی کرده بود گفت: اولین پرواز برای بازگرداندن پاکستانی گیر در ایالات متحده در میان coronavirus همه گیر شده بود برنامه ریزی شده برای ماه مه 12. آن را تبدیل به اولین پرواز در تاریخ پاکستان برای سفر به آمریکا بدون توقف خواهد بود و 14.5 ساعت طول سخنگوی اضافه شده بود.

هواپیما را به خارج از پایتخت فدرال بدون هر مسافر با توجه به سخنگو که اضافه شده بود که 12 پرواز در مجموع باید برنامه ریزی شده برای این منظور به بازگرداندن پاکستانی رشته در آمریکا به این بیماری همه گیر بدتر.

با توجه به منابع در PIA کرایه به صورت ویژه پرواز خواهد بود در حدود 2000$.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de