دبیر مطبوعاتی کاخ سفید سارا هاکبی Sanders, مناسب, معرفی, Kevin Hassett صندلی شورای مشاوران اقتصادی به رسانه ها در یک نشست خبری در بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن روز شنبه, نوامبر. 17, 2017.

مانوئل Balce Ceneta/AP تصاویر

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران بارها و بارها پایین بازی تهدید به زندگی آمریکایی و اقتصاد ایالات متحده توسط coronavirus بیماری همه گیر.
  • روز سه شنبه کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی (CEA) منتشر شد به نام “مکعب مدل” ابداع شده توسط Kevin Hassett بالا, مشاور اقتصادی, که نشان می دهد COVID-19 مرگ و میر رو به کاهش به صفر تا اواسط ماه مه.
  • کشت از اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت عمومی به سرعت رد Hassett مدل و برخی از استدلال او خم داده ها به تناسب نتیجه او مورد نظر است.
  • پل کروگمن یک برنده جایزه نوبل اقتصاد و مقاله نویس نیویورک تایمز توییتی که Hassett را مدل سازی شد “فراتر از احمق” و “کشتن هزاران نفر.”
  • امیلی Gee سابق کارکنان اقتصاددان در CEA گفت: خودی که CEA تصمیم به انتشار این نمودار نشان می دهد که شورای “به عنوان سخنگوی دولت و یک ابزار سیاسی است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران بارها و بارها بازی کردن تهدید به زندگی آمریکایی و اقتصاد ایالات متحده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در برخی از بدنام ترین موارد تهمت پیش بینی شده در فوریه 26 که تعداد COVID-19 عفونت در آمریکا “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین نزدیک به صفر” در حالی که لری Kudlow تهمت را مدیر شورای اقتصاد ملی اعلام کرد این ویروس شده بود “موجود است.”

در اوایل این هفته واشنگتن پست گزارش داد که کاخ سفید است که با تکیه بخشی در یک به اصطلاح “مکعب مدل” ابداع شده توسط Kevin Hassett بالا, مشاور اقتصادی, که نشان می دهد COVID-19 مرگ و میر رو به کاهش به صفر تا اواسط ماه مه.

این مدل که کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی (CEA) منتشر شده در روز سه شنبه در تضاد با سایر داده ها و مدل سازی از جمله این که کاخ سفید گزارش شده است که به دنبال در. دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پیش بینی 135,000 مرگ و میر 1 اوت. تقریبا 73,000 مردم که در حال حاضر مرده از این بیماری در ایالات متحده با حدود 2000 مرگ هر روز در طول هفته گذشته.

در چهارشنبه Hassett نیویورک تایمز گفت او با استفاده از “فقط یک کنسرو تابع در اکسل, یک متر مکعب چند جملهای” برای ایجاد مدل تایید نظریه گردش آنلاین.

 

‘پیش بینی ها سخت هستند, به خصوص کسانی که در مورد آینده’

کشت از اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت عمومی به سرعت رد Hassett است که آنها استدلال می کنند پرواز در مواجهه با داده های موجود و انتقاد از دولت برای تکیه بر آن تیم اقتصادی برای تولید گلگون بهداشت عمومی تجزیه و تحلیل.

پل کروگمن یک برنده جایزه نوبل اقتصاد و مقاله نویس نیویورک تایمز, پاره به Hassett را مدل سازی و رکورد خود را از تحقیقات اقتصادی در سه شنبه op-ed.

کروگمن اشاره کرد که Hassett ساخته شده است چند عمده اقتصادی پیش بینی — از جمله این که بازار سهام شد و انبوه کم ارزش در سال 1999 به دست آمد که حباب مسکن در اواسط 2000s — که معلوم بود غلط است و Hassett هرگز اعتراف به اشتباهات آن.

“Hassett باقی مانده است … یک ستون از مدرن محافظه کار استقرار و مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او به دوم حدس کارشناسان در اپيدميولوژي یک زمینه که در آن او هیچ پس زمینه” کروگمن نوشت.

وی افزود: در یک سری از توییت که Hassett را مدل سازی شد “فراتر از احمق” و “کشتن هزاران نفر.”

Hassett دفاع از کار خود را در روز چهارشنبه گفتن بار است که این مدل نبود در نظر گرفته شده برای پیش بینی مرگ و میر.

“این نه یک جایگزین برای مدل — آن را فقط یک راه متفاوت از تجسم مدل” Hassett گفت.

امیلی هی به سلامت اقتصاددان در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت و سابق کارکنان اقتصاددان در CEA گفت: Hassett را مدل ریاضی است که “مشکوک” برای یک میزبان از دلایل از جمله این که آن را نمی کند عامل در سست شدن اجتماعی فاصله سیاست اتفاق می افتد, در کشورهای در سراسر کشور است.

“برازش مدل به داده های گذشته یک چیز است, پیش بینی آینده بسیار سخت تر است,” او گفت: خودی. “به قول Yogi Berra, ‘پیش بینی ها سخت هستند, به خصوص کسانی که در مورد آینده است.'”

هی گفت: CEA تصمیم به انتشار این نمودار نشان می دهد که آن را “به عنوان سخنگوی دولت و یک ابزار سیاسی است.”

“آنها را در اختیار خود بهترین و درخشان ترین در CDC و در خدمات مدنی و آن boggles ذهن من چرا آنها با استفاده از این منابع و انتشار اطلاعات بیشتر حداقل علنا” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش یک عکس از coronavirus در کنار گرجستان فرماندار برایان کمپ HHS وزیر الکس آذر و CDC مدیر دانشیار علوم آزمایشگاهی و ایمنی استیو مونرو در طول یک تور از مرکز کنترل بیماری ها در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.

رویترز/تام برنر

جمهوری خواهان نیز انتقادی از Hassett مدل و تهمت و دولت به طور کلی ویروس پاسخ تلاش است.

“همه گیر پاسخ نیاز به بیش از مدلسازی ریاضی” مایک لیویت وزیر سابق بهداشت و خدمات انسانی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفته خودی از Hassett مدل. “این خواسته درک زیست شناسی دانش عمیق از تاریخ و ظرفیت برای عامل در طبیعت انسان است. برخی از این بیشتر خوش مدل من دیده ام یک محصول از مفروضات است که به نظر می رسد عاری از تاریخ و زیست شناسی و طبیعت انسان است.”

برایان Riedl یک اقتصاددان محافظه کار در منهتن موسسه که به نام Hassett “یک دوست” کرد و آن را غیر معمول است برای یک اقتصاددان به تدبیر مدل سازی عمومی در مورد مسائل مربوط به سلامت.

“من نمی خواهم به ضرب و شتم تا کوین … برای بیشتر قسمت ها از او گرفته شده است به طور جدی با کسانی که در هر دو طرف راهرو” Riedl گفت: خودی و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را “واقعا اعتماد” Hassett. “که گفت: به طور کلی همه گیر مدل سازی است که معمولا توسط افراد انجام می شود با بیش از یک پس زمینه بهداشت عمومی تجزیه و تحلیل داده ها.”

 

جیسون فورمن سابق رئیس شورای مشاوران اقتصادی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به طور مشابه ناودان Hassett کار پس از شورای مشترک گرافیک مکعب مدل در آن حساب توییتر.

“این ممکن است به پایین ترین نقطه در 74 سال سابقه شورای مشاوران اقتصادی,” فورمن توییتی در روز سه شنبه. “ریسک در اپیدمیولوژیک سوالات آنقدر بالا است که این کاملا سطحی و گمراه کننده ‘مدل’ هیچ جایی ندارند و در هر بحث از دولت پاسخ.”

فورمن افزود: “‘مکعب مناسب است بر اساس یک رویکرد اپیدمیولوژی است که شده است وجود ندارد و از هر گونه جدی اپیدمیولوژیک بحث” و گمان آن را “انتخاب و به این نتیجه می خواستند.”

توماس Philipson تهمت فعلی CEA صندلی توییتی در کتل فالز حمله به اعتبار خود را و او را متهم و کروگمن درک که مدل سازی شد “اطلاعات صاف” به جای “پیش بینی.”

“امروز نقطه کم با گذشته CEA صندلی کتل فالز (و اقتصاددان سیاسی تبدیل هک کروگمن) درک تفاوت بین داده ها صاف و مدل مبتنی بر پیش بینی” او نوشت: سه شنبه شب. “فورمن تنها صندلی بدون کارشناسی کار علمی و دانشگاهی قرار ملاقات-آن را نشان می دهد.”

فورمن در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت گفت: خودی او هیچ نظر بیشتر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله