وزیر خارجه Pompeo صحبت می کند به خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در واشنگتن

توسط مت Spetalnick و Humeyra Pamuk

واشنگتن (العالم) – دولت آمریکا استفاده خواهد کرد “هر ابزار” در دسترس برای تضمین بازگشت از آمریکایی ها اگر آنها برگزار شد در ونزوئلا, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo عهد روز چهارشنبه پس از ونزوئلا در انتخابات گفت: آنها تا به حال اسیر دو آمریکا “مزدوران” یک شکست خورده مسلح تاخت و تاز.

“وجود دارد هیچ دولت آمریکا دخالت مستقیم در این عملیات” Pompeo به خبرنگاران گفت: انعکاس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان یک روز پیش از آن. او افزود: “(اگر) ما شده اند درگیر آن رفته اند متفاوت است.”

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro گفت: مقامات وجود دارد را دستگیر کرده و یک جفت از شهروندان ایالات متحده کار با یک نظامی ایالات متحده کهنه که دارای مسئولیت برای خنثی تاخت و تاز راه اندازی آخر هفته گذشته.

Pompeo متوقف کوتاه از تایید آمریکایی ها بازداشت, اما آن را به نام “کنسولی مهم است.”

“ما شروع روند تلاش برای کشف یک راه اگر در واقع این آمریکایی ها هستند که وجود دارد که ما می توانیم از یک مسیر رو به جلو” او گفت:. “ما می خواهید برای دریافت هر آمریکایی به عقب. اگر مادورو رژیم تصمیم می گیرد به آنها را نگه دارید ما با استفاده از هر ابزاری که ما در دسترس را امتحان کنید و آنها را به عقب.”

خواسته است که ممکن است bankrolled عملیات Pompeo گفت: “ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ما می دانیم گرفت.”

مادورو گفت: مقامات بازداشت 13 “تروریست ها” که در آنچه که او به عنوان یک طرح هماهنگ با واشنگتن برای ورود به کشور از طریق سواحل کارائیب و بیرون راندن او. هشت نفر کشته شدند, مقامات ونزوئلا گفت.

مادورو روز دوشنبه نشان داد آنچه او گفته بودند که آمریکا گذرنامه و دیگر مدارک شناسایی متعلق به ایران بری 41 و لوقا Denman, 34. او گفت که آنها در بازداشت و مشغول به کار بود با اردن Goudreau, یک نظامی آمریکایی کهنه که منجر به یک فلوریدا مستقر امنیتی شرکت. هر سه مرد در حال سابق عملیات ویژه ایالات متحده کردند.

واشنگتن برپا کرده یک کمپین تحریم ها و اقدامات دیپلماتیک علیه ونزوئلا در تلاش برای سرنگونی مادورو سوسیالیست رهبر آنها را متهم به تقلب در انتخابات در سال 2018 است. اما برگ برنده دولت نشان داده است ظاهری هیچ علاقه ای به اقدام نظامی است.

مادورو دولت می گوید ایالات متحده می خواهد برای کنترل عضو اوپک ملت عظیم ذخایر نفت.

از اوایل سال 2019 ایالات متحده و ده ها تن از کشورهای دیگر به رسمیت شناخته اند رهبر مخالفان ژوئن Guaido به عنوان مشروع رییس جمهور موقت.

اما مادورو در قدرت باقی می ماند, حمایت ونزوئلا نظامی و همچنین روسیه و کوبا و چین که برخی از مقامات ایالات متحده می گویند خصوصی است که یک منبع سرخوردگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Guaido – اغلب تمسخر توسط مادورو به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی آمریکا – به بازیگران شک در نسخه دولت از یکشنبه ،

(گزارش شده توسط مت Spetalnick, Humeyra Pamuk, Arshad محمد و دیوید Brunnstrom; ویرایش توسط استیو Orlofsky)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de