لس آنجلس: مقامات در شمال غربی ایالت واشنگتن روز چهارشنبه ابراز نگرانی از گزارش ها از مردم سازماندهی “COVID-19 احزاب” به عمد گسترش ویروس.

“جمع آوری در گروه در میان این همه گیر می تواند فوق العاده خطرناک است و مردم نهاد در افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ” هشدار داد جان Wiesman ایالات وزیر بهداشت ،

“آن ناشناخته است اگر افرادی که بازیابی از COVID-19 را در بلند مدت حفاظت,” او گفت:.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم در مورد این ویروس از جمله هر گونه دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت است که ممکن است رخ دهد پس از عفونت است.”

Wiesmans نظرات پس از مقامات در والا والا County واقع 260 مایل (420 کیلومتری) جنوب شرقی سیاتل گزارش داد که برخی از نزدیک به 100 نفر در منطقه ظاهر شده اند به عمد گسترش یا قرارداد در اصطلاح “COVID-19 احزاب است.”

هدف از این گردهمایی این است که برای غیر افراد آلوده به معاشرت با یک فرد آلوده در تلاش برای گرفتن ویروس.

“این نوع از رفتار غیر ضروری ممکن است به ایجاد یک قابل پیشگیری سربازان ارتش در مواردی که بیشتر کاهش می یابد و کشورهای ما توانایی به تدریج دوباره باز” Wiesman گفت.

از روز شنبه وجود دارد که 94 مورد از coronavirus گزارش در Walla Walla شهرستان و یک مرگ.

Meghan DeBolt Walla Wallas سلامت جامعه گفت که تماس با ردیابی تا به حال نشان داده است که برخی از کسانی که آلوده بود با حضور احزاب با هدف پیمانکاری ویروس.

“ما نمی دانیم که زمانی که آن اتفاق می افتد. پس از آن این واقعیت است که ما می شنویم از موارد,” او گفت: Walla Walla, اتحادیه-بولتن. “ما بخواهید در مورد مخاطبین و وجود 25 نفر به دلیل: ما در یک COVID حزب است.”

او گفت: این رفتار غیر مسئولانه بود و خواست ساکنان در Facebook پیام به دنبال مناسب فیزیکی و اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از جامعه انتقال است.

“ما نیاز به استفاده از این زمان به استفاده از حس مشترک خوب و به صورت هوشمند به عنوان ما را از طریق حرکت این بیماری همه گیر به طوری که ما می توانید شروع به بازگشایی جامعه ما,” او گفت:.

“COVID-19 احزاب: نه بخشی از راه حل” او اضافه شده است.

وجود دارد تا کنون تنها یکی از گزارش های دیگر در ایالات متحده از یک کروناویروس ،

در ماه مارس Kentuckys فرماندار اندی Beshear اعلام کرد که یک فرد تا به حال قرارداد این ویروس پس از حضور در COVID-19 ،

ایالات متحده در این کشور سخت ترین ضربه گیر با بیش از 1.2 میلیون نفر تا کنون و 73,095 مرگ و میر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله