هزاران نفر از نیویورک رفتند به پارک های شهر در سراسر پنج بخش نیویورک هفته گذشته برای لذت بردن از بهار آفتابی به آب و هوا و درجه حرارت در 70s به. در حالی که هنوز در میان جهانی coronavirus همه گیر بسیاری از ساکنان شهر بیرون رفت و به ورزش و دیدار با دوستان و یا همراه با اعضای خانواده که در مستند برای هفته ها. شهردار بیل د Blasio حتی ستایش نیویورکی برای تمرین مناسب اجتماعی فاصله در خارج از منزل. “داستان بزرگ در اینجا این است که آنچه در نیویورک انجام داده اند حق,” او گفت:. “اکثریت قریب به اتفاق از نیویورک را واقعا افزایش یافته است به چالش بکشد.”

اما نه تمام نقاط شهر شد و با بهره گیری از این مهلت به همان اندازه. در مقایسه با پارک مرکزی نیویورک در منهتن و بروکلین را در چشم انداز پارک و دومینو پارک در کنار رودخانه شرق در هیپ ویلیامزبرگ پارکها در برانکس کمتر اشغال شده بودند. وبلاگ نویس اد گارسیا کند که اجرا می شود Instagram صفحه Welcome2TheBronx ارسال شده یک تصویر از یک ون پلیس گشت St. mary’s پارک در جنوب برانکس در مارس 2, پلیس در داخل تضمین این که بازدید کنندگان پیوستن به اجتماعی فاصله. “این بزرگترین پارک در جنوب برانکس است و به طور کلی کامل” کند نوشت: در این عکس را پیدا کنید. “اما آن را نسبتا خالی دیروز با وجود آب و هوای گرم.”

این تصویر که در تضاد کامل با یک تصویر ویروسی کند همچنین در مارس 2, نشان دادن کریستوفر خیابان اسکله در لبه روستای گرینویچ بسته بندی شده با نیویورک با بهره گیری از خورشید در نزدیکی بدون ماسک. هیچ افسران در چشم با توجه به کند. در تصویر دیگر کند در زمان در همان پارک در مارس 3, یک افسر با آرامش عبور کردن ماسک صورت به بازدید کنندگان است.

وبلاگ نویس اد گارسیا کند اسیر عکس در مارس 2 نشان می دهد که تفاوت در چگونه NYPD است که اجرای اجتماعی فاصله. در سمت چپ یک بسته بندی کریستوفر خیابان اسکله در لبه روستای گرینویچ با هیچ پلیس در دید. دیگر نشان می دهد یک ون پلیس گشت St. mary’s پارک در برانکس. (Ed گارسیا کند/اخبار یاهو)

“من حدس می زنم در نیروی پلیس را در چشم مردم از رنگ نیاز به ای اداره,” Conde گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز. “ما نیاز به توان گفت که چه باید بکنید.”

به نظر می رسد مانند دو شهر مختلف: ساکنان مرفه و عمدتا سفید محله با بهره گیری از آب و هوای گرم و دریافت ماسک از دوستانه افسران در حالی که ماشین های پلیس گشت پارک در بیشتر لاتین و سیاه و سفید برانکس جوامع ضمنی هشدار به ساکنان نه برای لذت بردن از آب و هوای گرم بیش از حد.

“برای من بسیار نگران کننده” Conde گفت. “آن خودنمایی میکند. فقط جسارت امتیاز است که این مردم بودند که برگزاری نمایشگاه در اسکله زمانی که تقریبا 20000 نفر فوت کرده اند در شهر نیویورک از این تنهایی. ما کانون. اما پس از آن من جای تعجب نیست چون شما می دانید, بین منهتن و برانکس ما می دانیم این است داستان دو شهر.”

هفته گذشته وجود داشت داد و بیداد, پس از د Blasio شکست تا جمعیت جمع آوری در ویلیامزبرگ بروکلین برای یک خاخام مراسم تشییع جنازه و تهدید به بازداشت. او به نام “جامعه یهودی” و رهبران مذهبی متهم او را از یهودی ستیزی برای نظرات خود را. او بعد از عذرخواهی برای خود مضر و بلاغت می گویند که او تا به حال “هیچ تاسف در مورد تماس با این خطر و گفت: ما قصد داریم برای مقابله با آن بسیار به شدت.”

خاص NYPD اجتماعی فاصله اجرای قوانین برای عموم اعلام نشده است. د Blasio دفتر بازگشت نیست اخبار یاهو’ درخواست برای نظر. یاهو نیز رسیده به NYPD برای اظهار نظر در policing تفاوت و آن را با صدور این بیانیه: “ما کاملا متعهد بودن به عنوان شفاف که ممکن است. [ما] را پیش بینی انتشار بسیار کمی از اطلاعات دقیق به این حوزه در سطح احتمالا حتی [به] پارک های مختلف.”

نیویورک در بروکلین چشم انداز پارک در مارس 2. (Yana Paskova/گتی ایماژ)

شهر نیویورک آغاز شد توزیع 7.5 میلیون ماسک صورت برای ساکنان در مارس 2 و برنامه ای برای ادامه تلاش برای چند هفته. اما از طریق پنج شنبه برخی از جوامع بودند به طرز محسوسی از سمت چپ از جمله بخشهایی از جنوب بروکلین شرق برانکس و ملکه است. این جوامع شامل برخی از سخت ترین آمار در این شهرستان توسط coronavirus بیماری همه گیر. بروکلین نمایندگان مجلس با انتقاد de Blasio را برای به استثنای مناطق از ماسک توزیع شده است.

“این خودنمایی حذف برگ بیش از یک میلیون جنوب Brooklynites — از جمله بسیاری از کارگران ضروری شهروندان ارشد غیر انگلیسی زبان افراد با خطرات بهداشتی و NYCHA [شهر نیویورک سازمان مسکن] ساکنین — بدون دسترسی به یک محافظ صورت پوشش” نوشت: Rep. جری Nadler یک دموکرات که نشان دهنده بخش هایی از منهتن و بروکلین بروکلین و قصبه جمهور اریک آدامز همراه با 15 دیگر مقامات منتخب. “تا زمانی که شهر را هر کس نیاز به پوشیدن چهره و پوشش به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله پروتکل و سپس شهر باید اطمینان حاصل شود که آن را می سازد هر تلاش ممکن برای دسترسی به پوشش صورت برای تمام نیروهای جدید نیست فقط یک انتخاب است.”

شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز در روز دوشنبه برگزار مجازی پايه بلند كن بادي و گفت که او می خواهد به دانستن کد پستی و جمعیتی که در آن ماسک می شد دست او را به خاطر نمی دیدن آن در جامعه خود را.

“در این نقطه به اعتقاد من آنها به عمد نمی دادن اطلاعات به دلیل آن را به نشان می دهد آنچه که همه ما می دانیم: اولیه اجرای شده است در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع حتی اگر ما دیدن تصاویر و ویدئوها از افراد در همه جوامع و نه پیوستن به اجتماعی فاصله” ویلیامز گفت. “ما باید یک پلیس برای یک جامعه و دیگری به صورت های مختلف [یکی].”

در پاسخ NYPD کمیسر درموت شیا گفت که او برنامه ریزی شده برای انتشار این اطلاعات توسط حوزه و احتمالا حتی توسط پارک بود اما “کار آن را از طریق قانونی است.”

د Blasio دفتر گفت: ماسک توزیع خواهد آمد به جنوب بروکلین روز چهارشنبه با خرما از سایت های دیگر مشخص شود.

“ما می خواهیم به صورت پوشش در دست هر نیویورکر که یکی از نیاز به” de Blasio سخنگوی جین مایر در بیانیه ای گفت. “راه اندازی پارک’ چهره-پوشش توزیع ابتکار با موفقیت انجام شد و آن را همچنان به رشد است.”

یک افسر NYPD در بروکلین با پوشیدن ماسک محافظ در مارس 29. (اریک مک گرگور/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

فعال شان شاه به نام تفاوت در اجرای پلیس و توزیع ماسک “امتیاز سفید” بر روی صفحه نمایش کامل. “امتیاز سفید چیز دیگری” او نوشت: در یک عنوان در Instagram. “در فضاهای NYPD است که پوشیدن دستکش و ماسک و به آرامی صمیمانه عبور از دستکش و ماسک. در جوامع سیاه 2 مایل دور, پلیس نمی پوشیدن ماسک و دستکش نمی عبور از ماسک و دستکش و در حال ضرب و شتم زندگی سیاه و سفید از مردم برای نه اجتماعی فاصله.”

شاه با اشاره به یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته نشان میدهد یک افسر NYPD در شرق روستا در منهتن با تنبیهبدنی و بارها و بارها با مشت یک مرد سیاه و سفید و سپس نشستن بر روی سر خود را برای ماندن اجتماعی دور در یکی دیگر از بازداشت در حال پیشرفت است.

شهرستان Councilwoman Carlina ریورا که نشان دهنده شرق روستای ناودان افسر اقدامات است.

“ما خواستار رسیدگی بیش از حد به زور” او هنوز توییتی. “صرف نظر از آنچه قبل از این ویدئو چه توجیهی برای خشم? که در آن حرفه ای و د تشدید تاکتیک ما باید انتظار داشت ؟ ما این افسران پاسخگو باشد.”

کمیسر شیا گفت: هر اجتماعی فاصله اجرای پرونده در حال بررسی به صورت جداگانه. “مخرج مشترک در اینجا شروع با یک عدم انطباق” او گفت:. “توجه در اینجا این است که یک خیابان دو طرفه است.”

شیا گفت: NYPD است reevaluating اجتماعی آن فاصله اجرای سیاست ها و روش های.

“ما به چه رفت و چه در مناطق ما دیدن ازدحام,” او گفت:. “ما تنظیمات را هم در استقرار و همچنین در پیام.”

NYPD افسران در McCarren پارک در ویلیامزبرگ بروکلین در مه 28. (Jared Siskin/گتی ایماژ)

هر کس معتقد است پلیس باید مسئول اجرای اجتماعی فاصله. پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ منتشر شد بیانیه چهار شنبه, خواندن, در بخش “NYPD نیاز به رسیدن پلیس از اجتماعی فاصله اجرای کسب و کار در دسترس نباشد.”

“ترسو که اجرای این شهرستان به ما داده اند چیزی جز مبهم دستورالعمل ها و پیام های مخلوط, ترک پلیس در گوشه و کنار خیابان به دفع کردن برای خودمان” در بیانیه خود ادامه داد. “هیچ کس حق دخالت پلیس عمل است. اما در حال حاضر که اجتناب ناپذیر واکنش شدید وارد کرده است آنها یک بار دیگر پرتاب ما زیر اتوبوس.”

میان پیام های مخلوط مبهم دستورالعمل ها و رویکردهای متنوع به اجرای در سراسر شهر نیویورک بسیاری از استارک تناقضات در NYPD را از دست داده و اجتماعی فاصله.

کند گفت: سوء استفاده از نیاز برای پایان دادن به. “با توجه به سابقه قبلی خشونت پلیس علیه مردم رنگ آنها واقعا نباید آنهایی که به اجرای, اجتماعی, فاصله,” او گفت:. “در یک دست من را از آن دریافت کنید. آنها یک تهدید آمیز نیروی طوری که مردم فکر می کنم که شاید این رفتن برای کمک به. اما هر کس در لبه. … ما نیاز به پایان دادن به این سوء استفاده است که در ادامه به اتفاق می افتد.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،


بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • گرجستان کسب و کار بازگشایی و مشتریان شروع به بازگشت اما تنها زمان خواهد شد بگویید اگر این تصمیم درست

  • ‘من بعدی؟’: نیویورک ER, دکتر, سهام او چگونه زندگی می کند با اضطراب از بیماری همه گیر کوروناویروس

  • بهداشت عمومی کارشناس تماس برای ‘هیچ هزینه’ coronavirus آزمایش و درمان برای پایان دادن به نابرابری نژادی

  • شما چگونه جشن عید پاک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? برای بسیاری از این بستگی به خود پاستور

  • آزادی دانشجویان دانشگاه تقسیم بر تصمیم به بازگشایی مدرسه

  • ‘ما همه در این با هم’: آمریکا توصیف مستند در اسپانیا یکی از coronavirus نقاط داغ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de