Catt Sadler Nick LaKind Split Again
نیک Lakind و Catt Sadler. Rob Latour/شاتر

نهایی خداحافظی ؟ Catt Sadler و پسر نیک LaKind را به نام آن واریز شده دوباره. سابق E! اخبار لنگر تایید خود تقسیم در یک خبرنامه به طرفداران خود را.

“من دچار شکستن [sic]. بهترین دوست من و من رها در عشق است. من فقط اعتراف کنم که ؟ آن لطمه می زند. زیادی” 45 ساله روزنامه نگار نوشت.

Sadler و LaKind اول تقسیم در فوریه 2019. پنج ماه بعد ما هفتگی اخبار شکست که آنها پشت در.

“[ما] در حال حرکت در با هم در این ماه” “برهنه با Catt Sadler” پادکست میزبان گفت: ما در ماه اوت سال 2019. “مثل همه روابط ما تا به حال مشکلات ما اما ما تا به حال یک عشق است که نمی خواهد بمیرد. ما تا به حال برای شناسایی نقاط ضعف در روابط ما و هر دو به طور کامل متعهد به درک آنها و رفع آنها است.”

او افزود: در آن زمان که آنها “حاضر به تسلیم در یکی دیگر.”

“نیک بهترین دوست من است و من یک عشق واقعی” Sadler گفت ما. “من احساس می کنم مثل بازدم. من احساس می کنم در صلح است. من احساس می کنم که ما تا به حال این پیشرفت و در حال حاضر ما فقط می تواند رشد با هم سفر جهان با هم برای تشویق یکدیگر و لذت بردن از ساعت ها و ساعت از هر روز را به عنوان دوستداران و دوستان.”

این جفت ارز برای اولین بار ملاقات در مارس 2017. سرگرمی خبرنگار توجه به پیروان خود در مورد تقسیم در آمد و پس از او اعلام کرد که در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی ،

“از آنجا که ما صحبت کرد … من سوار دوچرخه من با خانواده ام در سراسر شهر به انتخاب کنید تا ما ناهار. من ساخته شده شکلات کوکی تراشه. من نقاشی برخی از قفسه. من در زمان من ضمیمهها مو (تنها وجود دارد اما هنوز),” او توضیح داد. “من در زمان پیاده روی است. من در زمان چند راه می رود. من در زمان چند پیاده روی با پوشیدن ماسک من. من باز کتاب در من بسیار تلطیف کد رنگ کتاب قفسه. من بدبختانه از طریق برخی از آنها. … من به عنوان خوانده شده ایمیل های خود را. من گریه کردم.”

Sadler قبلا ازدواج به کایل بوید از سال 2001 تا 2008. آنها دو پسر: Arion و آستین. او از تقسیم دوم, شوهر, Rhys دیوید توماس در سال 2016.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله