وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying. — عکس: وزارت امور خارجه جمهوری خلق چین است.

پکن: چین روز جمعه گفت این برنامه سازمان بهداشت جهانی-نقد و بررسی به واکنش جهانی به شیوع کروناویروس اما تنها “پس از همه گیر است”.

نظر از وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying آمد که چین چهره های افزایش جهانی فشار اجازه می دهد تا بین المللی رسیدگی به ریشه های این بیماری همه گیر.

نقد و بررسی باید انجام شود در یک “باز و شفاف و فراگیر به شیوه ای” تحت رهبری که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هوآ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او افزود که باید آن را در یک “زمان مناسب پس از همه گیر است”.

اما هوآ نگفت بررسی باید پروب ریشه این ویروس با وجود رشد تماس به رهبری آمریکا و استرالیا برای یک تحقیق بین المللی به این موضوع که تبدیل به یک کلید سریع در رو به وخامت تنش بین واشنگتن و پکن است.

به جای این بررسی باید “خلاصه تجربه و کمبود های بین المللی پاسخ به همه گیر تقویت سخت کار افزایش ساخت و ساز از کشورهای هسته بهداشت عمومی قابلیت ها و ارائه پیشنهادات برای بهبود جهانی آمادگی در برابر عمده بیماری های عفونی گفت:” هوآ.

او گفت: چین می خواهد همکاری با کسانی که تلاش برای ردیابی منشاء اما رد ما خواستار تحقیق و تفحص آن را متهم به “politicising موضوع”.

هوآ تاکید کرد که هر گونه پرسش و باید بر اساس مقررات بین المللی بهداشت و مجاز توسط سازمان بهداشت جهانی و یا کمیته اجرایی — سخت دوگانه حاکم بر بدن.

که اپیدمیولوژی دکتر ماریا ون Kerkhove گفت: آژانس در مذاکرات با چین برای ارسال یک ماموریت به بررسی حیوانات منبع ویروس است.

هر دو رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo را به شدت مورد انتقاد قرار بندگی اتهام عدم شفافیت و بارها و بارها تحت فشار قرار دادند این نظریه که این ویروس پدید آمده از یک ووهان حداکثر امنیت ویروس شناسی آزمایشگاه.

این ادعا را تبدیل به یک نقطه کلیدی از مشاجره بین چین و آمریکا با پکن را متهم عربستان برای سیاستمداران تغییر سرزنش به عنوان یک استراتژی انتخاباتی.

اکثر دانشمندان بر این باورند که ویروس سرچشمه در حیوانات قبل از آن به انسان است.

کشورهای متعددی از جمله فرانسه و آلمان و بریتانیا نیز خواستار شفافیت بیشتر از چین بیش از آن در دست زدن به ویروس.

چین قاطعانه رد اتهام آن را پنهان اطلاعات مربوط به اولیه شیوع اصرار آن همواره اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با چه کسانی و کشورهای دیگر در به موقع.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de