کروناویروس در حال آمدن است برای قرمز متحده بیش از حد

برای ماه های ایالات متحده شده است مبارزه با آنچه که تبدیل به بزرگترین و مرگبارترین شیوع کروناویروس.

و برای ماه ها در ایالات متحده شده است گفتن خود را نسبتا ساده و خوشبین داستان در مورد مبارزه با پاتوژن.

داستان می رود مثل این:

بله همه چیز بد است. اما اغلب آنها بد در, شلوغ, آبی متحده و شهرستانها: نیویورک و سیاتل و بوستون و لس آنجلس و شیکاگو و دیترویت, New Orleans, و غیره. پس از هفت هفته از مستند و اجتماعی فاصله بقیه کشور — روستایی مناطق مرزی و مناطق افزوده — به نظر می رسد بیشتر در امان ماند. این ویروس هرگز واقعا در زمان خاموش وجود دارد.

در حال حاضر این داستان ادامه دارد موارد و مرگ و میر در حال پایین رفتن در سراسر کشور. COVID-19 در حال کاهش است. از آن زمان به بازگشایی اقتصاد به خصوص در حداقل سخت ضربه متحده است. و تا زمانی که ما بازگشایی راه حق — با دقت در مراحل مختلف با جدول زمانی در مکان های مختلف — و سپس این وضعیت را ادامه خواهد داد به بهبود است.

اما اگر این آرامش داستان نیست درست است ؟

آخرین اطلاعات نشان می دهد آن را نمی ممکن است. البته در آینده بیماری نامشخص است. اما در روزهای اخیر, شماره های جدید از انواع منابع از جمله تهمت و دولت را تضعیف هر یک از این مفروضات در قلب این امیدوار روایت اشاره است که مسیر COVID-19 هنوز هم می تواند به نوبه خود برای بدتر است.

عفونت و مرگ و میر رو به کاهش نیست. قرمز آمریکا است و نه لزوما در امان است. و این بدترین حالت ممکن است پشت سر ما.

افسانه: عفونت و مرگ و میر در حال کاهش است.
واقعیت: عفونت و مرگ و میر شده است برگزاری مداوم حتی در مستند.

به یاد داشته باشید “مسطح منحنی”? این بود که جمعی battle cry — ویروسی شعار اپيدميولوژيک الگوی رفتاری امریکا اولیه تعامل با کوروناویروس. ایده این بود که چند هفته از فاصله و افزایش بهداشت خواهد آهسته گسترش پاتوژن به اندازه کافی برای جلوگیری از کشنده اضافه بار در بیمارستان ها و سیستم بهداشت عمومی در وقت با ارزش برای آماده سازی.

برای بیشتر قسمت ها این کار کرده است. برخی از بیمارستان ها در شهر نیویورک بودند با غرق موارد در مارس و آوریل اما سیل به شهرهای دیگر و حتی در نیویورک آن را میآوردند ، در حال حاضر زمان آن طول می کشد در سراسر کشور مرگ و میر به دو اتحاد طول از هر دو یا سه روز به هر چهار هفته.

که خبر خوبی است. و یا به جای آن بود که خبر خوبی است. خبر بد این است که این ملی “مسطح” متوقف شده هفته پیش. با وجود تقریبا جهانی رکود در فعالیت های عادی که ویران اقتصاد ایالات متحده از گسترش این ویروس به حل و فصل را به یک لجبازی فلات به جای ادامه به سقوط.

در نظر بگیرید که روزانه مورد مرگ و شمارش. روز به روز تعداد گزارش شده عفونت شده است تقریبا همان: حدود 25000 تا 30000. در مارس 2, 28,058 موارد جدید وارد شده بودند; در مارس 2 که تعداد 30,038. این به این معنی است که حداقل در ماه گذشته با 95 درصد از جمعیت ایالات متحده را تحت نوعی از اجتماعی فاصله سفارشات تعداد تجمعی موارد در حال رشد بوده است به طور متوسط 2 تا 4 درصد در هر روز.

تست سطح افزایش یافته و بیش از آن دوره بیش از حد و این امکان وجود دارد که در بیشتر موارد ظاهر شوند چرا که بیشتر مردم در حال آزمایش هستند. در عین حال مرگ می شمارد که نیست به عنوان وابسته در سطوح تست شده اند برگزاری مداوم به عنوان به خوبی. پس از هفته اول ماه مارس تعداد مرگ و میر روزانه آغاز شده و به طور متوسط حدود 2000. جایی که آنها بوده ام تا کنون از. در واقع ایالات متحده گزارش کرده است کمی بیشتر coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته (12,782) نسبت به هفته قبل (12,039).

یک پرستار در یک درایو-از طریق محل در اوماها Neb., روز دوشنبه با برگزاری یک سواب به عنوان او آماده برای اداره یک آزمون برای کوروناویروس. (Nati بیلبائو/AP)

نقطه ای نیست که ایالات متحده شیوع هنوز ایستاده است. نکته این است که آن را ندارد. در اواسط ماه مارس نیویورک مترو منطقه شد به طور مداوم اضافه کردن بیش از 10 ، 000 مورد در هر روز توسط خود را. در حال حاضر آن را به طور معمول با اضافه کردن نیم است که تعداد آن هفت روز به طور متوسط دارای کاهش بوده است برای هفته ها.

این روزنامه صورت حساب به ماندن در همان مناطق دیگر باید ساخت تا تفاوت. به گفته نیویورک تایمز اگر شما حذف کانون ایالات متحده شیوع (یعنی نیویورک) از معادله شماره جدید روزانه موارد در سراسر نقاط کشور است نوردیاز حدود 15000 در اواسط ماه آوریل به بیش از 20,000 امروز.

به عبارت دیگر ویروس نیست عقب. این جابجایی است.

افسانه: قرمز, امریکا در امان است.
واقعیت: کروناویروس در حال آمدن است برای قرمز امریکا بیش از حد.

این هیچ راز است که آبی متحده با بزرگ خود متراکم شهرستانها و قاچاق به شدت هاب حمل و نقل را به عهده فشار از این بیماری همه گیر. با توجه به بنیاد خانواده کایزر, گزارش منتشر شده در اواخر ماه مارس تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر سرانه در کشورهای دموکراتیک با فرمانداران بودند (به ترتيب) بیش از دو و سه مربوط به نرخ متحده با فرمانداران جمهوریخواه.

اما همان گزارش گفته یک داستان متفاوت که آن را به جهت این ویروس می زنیم. در حالی که آبی-دولت موارد افزایش یافته بود 63 درصد از مارس 13 آوریل 27, red-دولت موارد 91 درصد افزایش یافته بود; در حالی که آبی-دولت و میر افزایش یافته بود 104 درصد قرمز-دولت و میر افزایش یافته بود 170 درصد است.

که فاصله احتمال برکناری اواخر ماه آوریل است. به گفته نیویورک تایمز تنها کشورهای که در آن روزانه موارد به وضوح کاهش در بعد از پیک شرقی (New York, New Jersey, ماساچوست, کانکتیکات, رود آیلند, Delaware) در پراکنده غرب کوه (مونتانا, وایومینگ, آیداهو, داکوتای جنوبی, کلرادو) و یا در وسط اقیانوس آرام (هاوایی). با استثنا از آرکانزاس بقیه کشور است یا plateauing یا بالا رفتن و بعضی از بیشترین upticks به نظر می رسد در مکان هایی مانند آیووا و نبراسکا و کانزاس و مینه سوتا.

یک سایت به نام Rt. زندگی می کنند (که توسعه یافته توسط بنیانگذاران Instagram) را تایید می کند این توسعه است. با ردیابی Rt — موثر در نرخ رشد این ویروس به عنوان بیان تخمین زده می شود تعداد زیادی از مردم یک فرد آلوده و پس از آن می رود را آلوده — Rt. زنده است که قادر به ارزیابی تقریبا, چگونه COVID-19 در حال گسترش در سطح دولت است. Rt ارزش بیش از 1.0 معنی ما باید انتظار بیشتر موارد در آن منطقه; ارزش تحت 1.0 معنی ما باید انتظار کمتری. (Rt مشابه بیشتر آشنا R0 اما سابق اقدامات در زمان واقعی تغییرات در ویروس را گسترش; R0 — یا “R-هیچ” — یک مقدار ثابت ذاتی به یک بیماری خاص.)

چهار متحده با کمترین زمان Rt ارزش نبراسکا (1.06) مینه سوتا (1.06) وایومینگ (1.03) و آیووا (1.02). ویسکانسین و کانزاس نیز در 1.0 یا بالاتر و بسیاری دیگر روستایی متحده نشان می دهد ممکن است طیف وسیعی از Rt ارزش است که عبور از 1.0 آستانه.

خبر از قلب jibes با این اعداد. Dakota County, Neb., تا به حال هیچ مورد شناخته شده اخیرا در آوریل 11. در حال حاضر محور شیوع بیماری در گیاهان گوشت پردازش آن را تا سوم اکثر موارد سرانه در کشور است. خانه County دنیاست. یکی دیگر از منطقه روستایی به طور ناگهانی می یابد خود را با این کشور بالاترین سرانه عفونت رای تا کنون. “یک زندان به نظر می رسد مسئول سنبله بزرگ در مورد” گزارش نیویورک تایمز. “در 10 روز در این شهرستان حدود 11,000 ساکنان آن دیدم موارد شناخته شده به موشک وار رفتن به 1,344 از 27.”

دیگر نقطه داغ شهرستانهای شامل اشراف Minn. (خانه JBS گوشت خوک گیاه); Cass, Ind. (یک تایسون کارخانه بسته بندی گوشت می آمد); و مور تگزاس (یک JBS گوشت بسته بندی گوشت می آمد گیاهی) که در آن شناخته شده عفونت نرخ 19.91 هر 1000 ساکنان حد جلبک هر شهرستان در دولت است و تقریبا 13 برابر بیشتر از میزان در هوستون منطقه مترو.

هر کسی وسوسه به اخراج این روستایی شیوع بیماری به عنوان نقاط دورافتاده محدود به زندان ها و گیاهان که در آن اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است باید دوباره فکر می کنم. که ممکن است که در آن آنها شروع می شود. این لزوما که آنها به پایان رسید.

به عنوان تگزاس تریبون به تازگی گزارش “گسترش ویروس است و نه جدا شده به کارخانه بسته بندی گوشت می آمد کف رسیدن به جوامع هنگامی که کارگران قرار دادن تا تغییرات خود را و سر خانه. اعضای جامعه در مور شهرستان از جمله کلیسای کارگران که اعضای خانواده کار در کارخانه را نیز آزمایش مثبت است.” شیوع بیماری های جدید نگه دارید در حال ظهور در فروشگاه های مواد غذایی, Walmarts, پرستاری در خانه ها و کارخانه ها و همچنین.

به جای این روستایی نقاط داغ احتمالا باید دیده می شود به عنوان منادی از چیزهایی که می آیند — چه اتفاقی می افتد زمانی که محدودیت های آرام هستند و مردم از سر مونتاژ در میان همه گیر مدتها قبل از ظهور یک واکسن.

مردم راه رفتن را از طریق پارک مرکزی در پلا آیووا در روز یکشنبه. (جک کرتز/زوما سیم)

که اتفاق می افتد خیلی سریع تر در ایالات قرمز از آبی متحده — حتی در کشورهای مانند نبراسکا, آیووا, کانزاس, ایندیانا و غیره که در آن روزانه عفونت و مرگ و مير هنوز در حال بالا رفتن است.

این است که می گویند نبراسکا با آن بسیار کوچکتر و بیشتر پراکنده جمعیت, بعدی, New York. اما خطرات باقی می ماند. بیست درصد از nonmetro ساکنان مسن تر از 65 سال در مقایسه با 15 درصد در مناطق مترو و ساکنان روستایی تحت 65 هستند بیشتر احتمال دارد به موجود شرایط بهداشتی (26 درصد) در مقایسه با همتایان شهری خود را (20 درصد).

در ضمن به عنوان متحده بازگشایی ظرفیت خود را برای مهار شعله ور شدن یو پی اس بستگی دارد توانایی خود را برای تست و ردیابی و منزوی کردن عفونت. اما روستایی متحده کمتر آماده شده است که برای مجموعه بهداشت و جدا بیمارستان های فاقد ظرفیت برای پاسخگویی به افزایش بیماران نیاز به مراقبت های ويژه.

فرض: بدترین پشت سر ما.
واقعیت: چه کسی می داند.

دو هفته پیش رئیس جمهور تهمت پیش بینی کرد که “ما در حال رفتن به سمت 50 یا 60,000” مرگ و میر ناشی از COVID-19. سپس در آوریل 27, او گفت:, ایالات متحده است “احتمالا رفتن به 60,000, 70,000.” در هر دو موارد تهمت بود متضاد تعداد کسانی که با مدل های قبلی که تخمین زده می شود بیش از 100 ، 000 مرگ و میر این ادعا که اگر تعداد ماند زیر آستانه است که “ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

روز یکشنبه اما — با آمریکا مرگ و میر نزدیک به 70,000 است که در آن پس از بیش از حد — مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تجدید نظر خود را برآورد و به سمت بالا اعتراف به این که مرگ و میر می تواند به 100,000 یا دو بار به عنوان بسیاری به عنوان او پیش بینی کرده بود در ماه آوریل است.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100,000 نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شهر مجازی در سالن فاکس نیوز. “این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست دادن یک فرد بیش از این است.”

به این اشاره نیست به بازی “مارپیچ” با رئیس جمهور. آن را به نشان می دهد که چگونه سرعت ثابت از ویروس رشد حتی در مستند — همراه با آن ضربت سخت زدن یک مول گسترش جغرافیایی — است و آن را دشوار است برای هر کسی که برای ارزیابی این که آیا ما واقعا در گذشته اوج.

مدل سازی دوره آینده از این بیماری همه گیر مایع است اما برآورد می روند به سمت بالا. موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در حال حاضر پیش بینی وجود خواهد داشت که تقریبا 135,000 مرگ و میر در ایالات متحده از طریق آغاز ماه اوت بیش از دو برابر آنچه در آن پیش بینی در مارس 17, هنگامی که آن را برآورد 60,308 مرگ و میر توسط Aug. 4.

موسسه نوشت: روز شنبه که به بررسی بازتاب “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال coronavirus.”

رئیس جمهور تهمت مذاکرات به رسانه ها قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در روز سه شنبه برای یک سفر به ققنوس به بازدید از یک شرکت Honeywell گیاه است که تولید کننده تجهیزات حفاظتی. (اوان Vucci/AP)

و حتی اگر تهمت است علنا هل دادن متحده به بازگشایی یک سند داخلی بر دولت مدلسازی و دوشنبه به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که می تواند وجود داشته باشد “افزایش مداوم تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر بیش از چند هفته آینده” به عنوان یک نتیجه, با روزانه مرگ و میر به طور بالقوه رسیدن به حدود 3000 در تاریخ 1 ژوئن 70 درصد افزایش از آخرین شماره به عنوان بسیاری از 200,000 موارد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25000 نفر در روز در حال حاضر.

دولت انکار کرده که خواستار آن یک unvetted پیش نویس گزارش. در عین حال هر چه تعداد دقیق به نوبه خود تقریبا هیچ کس هنوز این ادعا که بازگشایی خواهد آنها را پایین آورد — حتی فرماندار جمهوری خواه تگزاس, گرگ ابوت بستری در طول یک تماس خصوصی جمعه که “هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که” دولت reopenings “بالفعل” منجر به افزایش coronavirus موارد حتی به عنوان او علنا اعلام کرد قصد دارد در همین هفته به پایان اجرایی stay-at-home منظور در دولت به گزارش دیلی.

“گوش دادن واقعیت این است که تقریبا هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که هر زمان که شما یک بازگشایی — این که آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید بازگشایی کسب و کار و یا فقط یک بازگشایی شد — در پی چیزی شبیه به این در آن در واقع منجر به افزایش و گسترش” ابوت گفت: در طول یک بعد از ظهر جمعه در تماس تلفنی با اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی و کنگره است. “این تقریبا بالفعل.”

“بیشتر است که شما باید از مردم خارج وجود دارد بیشتر احتمال دارد برای انتقال” ابوت ادامه داد. “هدف این هرگز شده است به انتقال را به صفر است.”

ابوت است که به احتمال زیاد صحیح در هر دو فقره — بازگشایی خواهد شد افزایش عفونت و وجود دارد هرگز یک واقع بینانه امیدواریم که ما می تواند در نهایت انتقال به طور کامل. اما آمریکایی ها به خصوص آمریکایی ها بر این باورند که آنها به dodged گلوله آماده پذیرش پیامدهای آن خواهرخوانده حقایق?

مستند نمی توانید ادامه برای همیشه لطفا برای. اقتصادی پیامدهای بسیار وخیم بود. بنابراین شاید ایالات متحده باید شروع به گفتن به خودی خود یک داستان جدید — که شامل نیست, شکست “نامرئی دشمن” بلکه یادگیری برای زندگی با آن و کاهش گسترش آن.

تظاهرکنندگان در خارج از Johnson County Courthouse در Olathe, کن., برگزاری علائم در یک تظاهرات روز جمعه در اعتراض coronavirus محدودیت. (چارلی ریدل/AP)

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>