در این با هم! Duane “سگ شکارچی فضل” چپمن پیوند با او نامزد Francie Franeبیش از از دست دادن مربوطه همسران, قبل از سقوط در عشق است.

“ما تا قلاب در تلفن و شروع به صحبت کردن با هر یک از دیگر گریه و تسلی یکدیگر” سگ 67 گفته TMZ در پنج شنبه, مه 7. “پس از آن یک چیز به دیگری منجر شد.”

واقعیت تلویزیون ستاره, اواخر, همسر, بث چاپمن, درگذشت گلو و ریه سرطان در ژوئن 2019. شش ماه قبل Frane شوهر, باب گذشت از سرطان نیز هست. دو heartbreaks منجر به در زن و شوهر پیدا کردن هر یک از دیگر و عشق دوباره.

“این فقط باور نکردنی است که من قادر به دیدار با کسی که مثل او” کلرادو بومی گفت: خروجی.

سگ اعتراف کرد که پس از بث درگذشت او گریه “هر روز” به مدت 10 ماه و اشاره کرد که “از آن بدتر” نیست بهتر است به عنوان برخی از مردم می گویند.

“با Francie من مجاز به صحبت در مورد بث” او گفت:. “من صحبت کردن در مورد باب بود که شوهرش که گذشت و ما گریه و ما هر یک از دیگر.”

Dog the Bounty Hunter Relationship With Francie Started Consoling Her
Francie Frane و سگ شکارچی فضل. حسن نیت ارائه میدهد از Duane چپمن/Instagram

جدید خود را شعله نیز مجاز شکارچی فضل را به کار بیشتر مولد.

“من یک دلال. من عاشق گرفتن مردمان بد. من باید در بالای بازی” این سگ بیشتر می خواستم ستاره توضیح داد. “من باید خارج وجود دارد و تفاوت این چیزی است که من برای زندگی. من عاشق مرد [و] او کمک می کند تا من انجام دهد.”

ما هفتگی تایید شده در دوشنبه, مه 4 که زن و شوهر مشغول هستند. “آنها بسیار خوشحال هستیم و به دنبال به جلو به یک زندگی طولانی با هم” یک هرزه برای این جفت ارز گفت: ما بعد از شمع کلرادو پیشنهاد.

سگ, دختر, francisco cuenya چپمن نشان داد او در آینده مادر برخی از عشق از طریق رسانه های اجتماعی به دنبال تعامل اخبار.

“خوش آمدید به Fam فرن!” Francisco cuenya, 32 — که مادر است francisco cuenya Rae Brittain — نوشت و از طریق او Instagram داستان در روز دوشنبه در کنار یک عکس از پدر او پیشنهاد داستان.

سگ 21 ساله دختر بانی Chapman — که یکی از بث کودکان با سگ — ایستاده بود تا برای پدرش پس از برخی از مردم در انتقاد از او را برای حرکت در سرعت بیش از حد.

“اجازه دهید او را خوشحال لطفا برای عشق از خدا اجازه مى شود” بانی نوشت: در یک نظر بر روی پدر خود را Instagram حساب در روز دوشنبه. “پدر من رفته از طریق خیلی از این گذشته سال بدون مادر من. آن بوده است بسیار دشوار است برای دیدن یکی از والدین تصویب و از سوی دیگر پس قصد زیر است. پدر من سزاوار خوشحال می شود.”

قبل از ازدواج بث در سال 2006 سگ ازدواج کرده بود چهار بار. او ازدواج کرده بود به جنگلی ماری چپمن از سال 1991 تا 2003 Brittain از سال 1982 تا 1991, Anne M. Tengell از سال 1979 تا 1982 و لا فوندا سو Honeycutt از سال 1972 تا 1977.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net