Dwayne The Rock Johnson Reveals His Cheat Meals Calorie Count
دواین جانسون در مراسم اکران فیلم ‘Jumanji: سطح بعدی’ در Odeon BFI Imax در 5 دسامبر 2019 در لندن, انگلستان. Nils Jorgensen/شاتر

Dwayne “The Rock” Johnson ثابت کرد او واقعا زحمت نیست شمارش کالری که آن زمان برای او را به رفتن به شهر در یکی از حماسه وعده های غذایی تقلب.

در اخیر قسط از غذا و شراب مجله یوتیوب سری خدمات بطری سابق کشتی گیر حرفه ای, 48, گفت میزبان ری جزیره, که, انتشار, اجرایی, شراب, ویرایشگر که مکرر اعیاد به طور معمول شامل حدود دو برابر مقدار کالری که یک فرد باید از مصرف در یک روز تمام.

“شما غذا خوردن سالم, اما گاهی اوقات شما تقلب” جزیره اشاره کرد.

Dwayne The Rock Johnson Reveals His Cheat Meals Calorie Count Double Dough Pizzas
حسن نیت ارائه میدهد از Dwayne Johnson/Instagram

جانسون interjected مطمئن شوید که برای روشن شدن فرکانس خود را بیش از حد بالا وعده های غذایی. “فقط برای اینکه روشن برای هر کسی که تماشا “گاهی اوقات” به معنی یک یا دو بار در هفته،” بی واچ استار گفت: با خنده.

“من لذت بردن از به اشتراک گذاری”, او اضافه کرد: ارجاع میل شدید خود را برای ارسال عکس از عظیم شام در Instagram account. “من سعی کنید به آن را به عنوان سرگرم کننده به عنوان امکان پذیر است و [وجود دارد] تعداد زیادی از آن.”

هنگامی که جزیره خواسته جانسون به برآورد تعداد دفعات مشاهده کالری یک گسترش است که می تواند شامل همه چیز از دو بیکن چیز برگر و سیب زمینی سرخ کرده و چند بشقاب دسر به 18 بزرگ رول سوشی با wasabi این بازی تیتان میزبان را نگه نمی بازگشت.

“منظورم ری فقط بین ما من می دانم که دوربین نمی نورد در حال حاضر آن را به پنج و 6000 [فسفر]” او گود با یک لبخند.

“من عاشق کوکی ها,” او اضافه شده و اشاره کرد که او در وعده های غذایی تقلب نیست فقط مرزه در طبیعت است. این Moana ستاره توضیح داد که او ترجیح کوکی تراشه شکلات با شیر قطعات شکلات یا کره بادام زمینی کوکی ها با برخی از محبوب گسترش خفه شده در بالا.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی سریع و خشمگین ستاره است که قادر به خوردن خیلی لطف خود را خسته کننده تمرینات روزانه به طور معمول شسته خود را در وعده های غذایی تقلب کردن خود Teremana نام تجاری تکیلا. “تکیلا شده در خانواده برای یک زمان بسیار بسیار طولانی,” او گفت: جزیره. “من به معنای واقعی کلمه تلاش تکیلا با همه چیز است.”

از آنجا که اولین جانسون آخرین سرمایه گذاری کسب و کار همزمان با کروناویروس بحران او نشان داد که او تغییر نام تجاری را راه اندازی درآمده است. “به عنوان بسیاری از شما می دانید, مارس بود بزرگ ما راه اندازی Teremana. ما تا به حال یک کمپین آماده برای رفتن است اما آنچه که من تصمیم به انجام شد در واقع فقط آهسته رول Teremana در سراسر کشور است. چه احساس نمی کند حق در دل و روده من بود به تلاش و انجام یک کمپین است که قوی بود و هیجان انگیز. ما تا به حال یک برنامه ریزی شده اما این خوب است,” او توضیح داد که در یک Instagram تصویری در آن زمان است.

Dwayne The Rock Johnson Reveals His Cheat Meals Calorie Count
حسن نیت ارائه میدهد از Dwayne Johnson/Instagram

این Jumanji: به جنگل خوش آمدید ستاره حتی مطرح شیشه ای به “آنهایی که نمی توانند پناهگاه در خانه” از جمله پزشکان و پرستاران و پزشکان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و فروشگاه های مواد غذایی ، “من با تشکر از شما ما با تشکر از شما من شما را دوست دارم و من خیلی سپاسگزار هستم. با تشکر از شما برای مراقبت از مردم ما با تشکر از شما برای مراقبت از ما نژاد بشر و تشکر از شما برای تعهد خود را,” او اعلام کرد.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de