واشنگتن — شهادت در سنا شنوایی در این بیماری همه گیر کوروناویروس در بعد از ظهر چهارشنبه محافظه کار اقتصاددان Avik Roy مستقر در یکی از رئيس جمهور تهمت های مورد علاقه استعاره برای بحث در مورد شیوع این بیماری که به کشته شدن بیش از 71,000 آمریکایی است.

“سی و هفت هزار آمریکایی مرگ در هر سال در ترافیک مرگ و میر و در عین حال ما را تعطیل نمی کردن جاده ها گفت: Roy رئیس بنیاد تحقیقات در فرصت برابر. او به نام حوادث فضایی “یک چارچوب ذهنی خوب برای چگونه زندگی می کنند با COVID-19” با اشاره به کاهش بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

Avik Roy حضور 2019 فوربس بهداشت و درمان اجلاس در موسیقی جاز در مرکز لینکلن در دسامبر 05, 2019 در شهر نیویورک است. (استیون Ferdman/گتی ایماژ)

است که وجود دارد در نظر او, راه هایی برای صرفه جویی در زندگی می کند که نیاز ندارد چشمگیر, جامعه گسترده اقدامات است. “ما انتظار داریم فردی رانندگان به مسئول رفتار خود و رفتار مسافران است. چیزی مشابه می تواند کار را برای COVID-19” او گفت:, توصیف چگونه کسب و کار می تواند انجام دهد به طور منظم عمیق-شستشو و مردم می تواند همچنان به شستن دست های خود را به طور کامل و به طور منظم.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد سن. Ron Johnson, R-Wis., تشکیل جلسه با عنوان “COVID-19: چگونه اطلاعات جدید باید درایو سیاست.” صورتحساب به عنوان یک میزگرد سنا میهن کمیته امنیت که جانسون صندلی شنوایی شامل برخی از نقاط کشور از برجسته ترین مخالفان در جریان اصلی اقدامات مانند کسب و کار تعطیلی stay-در-خانه سفارشات و تماس به صورت گسترده تست.

آن کاهش یافت و به سن. کامالا هریس D-کالیفرنیا به اشاره است که بسیار credentialed هر چند آنها ممکن است پزشکان حاضر نمی شد به طور مستقیم درگیر در این دولت همه گیر پاسخ. که به طور طبیعی بی ارزش نظرات خود را در او استدلال کرد.

“ما باید سطح مقامات” هریس گفت: “ما باید کسانی که مردمی که مسئولیت و اقتدار را برای دولت آمریکا مالیات دهندگان دلار به در آمده و پاسخگو باشد به کمیته ما و ما مسئولیت نظارت.”

سناتور. جانسون گفت که بسیاری از کسانی که مقامات بیش از حد شلوغ به شهادت قبل از کنگره است. اما او وعده داده شده “ما نظارت است.”

لس آنجلس آزادراه که معمولا سپر به سپر ترافیک خالی نشسته. (DutcherAerials/گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت نگه داشته است دکتر Anthony Fauci, یک عضو برجسته کاخ سفید coronavirus نیروی کار از شهادت قبل از مجلس نمایندگان که تحت کنترل دموکرات ها. اما او می گویند که Fauci و دیگران می تواند به نظر می رسد قبل از جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

شرکت کنندگان در روز سه شنبه شنوایی شامل Dr. David L. Katz بالا-مشخصات اپیدمیولوژی که در ماه مارس منتشر شده به طور گسترده ای مورد بحث نیویورک تایمز op-ed تحریکآمیز با عنوان “ما مبارزه با کروناویروس بدتر از بیماری؟”

صحبت یک ماه و نیم بعد از خود دفتر خانه دکتر کاتز که تاسیس دانشگاه ییل-گریفین پیشگیری مرکز تحقیقات آماده بود برای پاسخ به این سوال مثبت است. او به نام مستند اقدامات “سخت گیرانه” و گفت که “عواقب ناخواسته از ما ممنوعیت تلاش” شد و به طور بالقوه خطرناک تر از بیماری آنها قرار بود برای متوقف کردن. برخی از کسانی که عواقب, او گفت:, شامل فقر و بیکاری و همچنین ترس از به دنبال غیر coronavirus مربوط به مراقبت های پزشکی. وی به افزایش خشونت حوادث و رو به وخامت سلامت روان.

“کسانی که واقعی خانواده” کاتز گفت. “کسانی که از مردم واقعی است.”

اپیدمیولوژی دکتر David L. کاتز (David Katz/Facebook)

با توجه به آمار مرگ و میر از گذشته چند ماه کاتز استدلال کرد که یک رویکرد دقیق تری لازم بود. “این متفاوت است بیماری برای جمعیت های مختلف,” او گفت:. او نامیده می شود برای افراد مسن و در حال حاضر بیمار برای ادامه ماندن در خانه در حالی که این استدلال که جوانتر و سالمتر مردم باید رزومه عادی زندگی بدون نگرانی. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است, همان چیزی, هر چند بدون توصیف یک طرح ملی برای بازگشایی. او تا حد زیادی به سمت چپ که کار به ایالات متحده که منجر به گیج کننده آمیخته بهداشت عمومی دستورات.

تمام شاهدان حال و دیجیتالی است — ابراز شک و تردید در ادامه مستند اقدامات که بسیاری از کشورها ادامه دارد. آنها همچنین گفت که غیر واقعی برای تست میلیون ها نفر از آمریکایی ها روزانه.

“همه چیز در مورد هدفمند حفاظت از خطر مردم” گفت: دکتر اسکات اطلس از موسسه هوور “و اجازه دادن به مردم برای دریافت کنید که در آن گروه به خصوص, به طوری که ما می تواند به افزایش گله ایمنی است.” او به نظر می رسید به اشاره به کرون مدل همه گیر پاسخ است که مبتنی بر این تصور است که اجازه گسترش بیماری منجر به سرعت بیشتر به مردم و توسعه گسترده ایمنی در برابر آن است. مفهوم بوده است اختلاف است.

اطلس نیز reprised یک نقطه ساخته شده توسط Katz, نه به ذکر است اغلب توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما در حال کشتن مردم با انزوای کامل و مستند” او هشدار داد. “اقتصاد به تنهایی باعث یک فاجعه عظیم,” او اضافه شده است. نزدیک به 30 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست پس از همه گیر وارد در ایالات متحده در اوایل سال 2020 است.

این بود که در سومین روز از جلسات در مجلس سنا است که به آرامی و گاهی ناشیانه بازگشت به کار. در یک نقطه و یک سگ به نظر می رسد به قطع Dr. اطلس. و به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در هفته های اخیر از سوی دیگر ، هریس خواست اگر او می تواند دیده می شود و شنیده می شود قبل از راه اندازی به استدلال او.

تمام حوادث و تجمعات مردم لغو شده است با توجه به کروناویروس در بهار سال 2020 است. (nktwentythree/istock/گتی ایماژ)

تنها دموکراتیک شاهد بود دکتر توماس Inglesby از دانشگاه جانز هاپکینز. به نام او به صورت روزانه coronavirus تست تشخیصی به افزایش حدود پنج بار به حدود یک میلیون آزمون اداره در روز است. که بسیار پایین تر از یک اخیر دانشگاه هاروارد مطالعه ای که به نام برای تست حدود 20 میلیون نفر در هر روز برای این کشور به طور کامل و با خیال راحت بازگشایی شده است. او در دفاع از اقدامات مانند تست و تماس با ردیابی بدون استدلال با همکار شاهدان که با تخفیف آنها.

میزگرد فاقد این نوع سولفات که مشخص است برخی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات که در آن رئیس جمهور تهمت گاهی اوقات استدلال با خبرنگاران. نیز غایب بودند وسیع فسخ اغلب دیده می شود در کابل خبر داد.

در همان زمان بی حوصلگی به بازگشایی مشهود بود. “ما می توانیم اطمینان اکثریت قریب به اتفاق جمعیت آمریکا که خود را در معرض خطر بسیار کم است,” دکتر گفت: John P. A. Ioannidis دانشگاه استنفورد است. او سپس با استفاده از همان قیاس که روی اقتصاددان مورد استفاده در بیانیه افتتاحیه مقایسه خطر ابتلا به این بیماری به رانندگی یک ماشین.

(تصویر بند انگشتی عکس: Noam Galai/گتی ایماژ)
_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de