وجود دارد هیچ چیز کلیان کانوی متنفر بیش از سوال در مورد شوهرش.

کاخ سفید مشاور به نظر می رسید واقعا به عقب گرفته شده در روز پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که رادیو فردا میزبان هریس فاکنر از او خواست به مذاکرات رئیس جمهور افزایش دشمنی با گروهی از “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” جمهوری خواهان که شامل شوهرش جورج کانوی.

پس از ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن “شده است در یک مکان نبرد این هفته” با لینکلن پروژه گروه پس از آنها منتشر شد یک حمله ویرانگر آگهی با عنوان “عزاداری در امریکا” فاکنر در ادامه به نقل قولی از جورج کانوی آخرین anti-مغلوب ساختن پیشی جستن op-ed در واشنگتن پست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی حوزه هر توانایی او ممکن است در غیر این صورت مجبور به انجام وظایف یک رئیس جمهور در شیوه ای که قانون اساسی نیاز به” کانوی نوشت. “او را پس از خود وسواس او تنها می تواند در عمل برای خود و نه برای ملت.”

“قبل از من واکنش شما این است که در مورد شوهر شما این است که در مورد ازدواج خود” فاکنر گفت. “این است که در مورد آن گروه. آن را فقط اتفاق می افتد که جورج کانوی نوشت: این op-ed امروز.”

کلیان کانوی آغاز شد و با پرسش از مشروعیت یک نظرسنجی نشان می دهد که تهمت انتهایی جو بایدن با گسترش حاشیه قبل از چرخش به اطراف برای حمله به میزبان برای او سوال. “این قطعا در مورد شوهر من و یا شما را مجبور به نقل از افراد دیگر در گروه” او گفت:. “به خصوص همه دیگر کسانی هستند که مشاوران سیاسی و هرگز به دست آنچه که من زمانی که با موفقیت به عنوان ریاست جمهوری مدیر کمپین.”

فاکنر در پاسخ با تلاش یک شوخی است. “رک و پوست کنده ریک ویلسون بود کمی بیش از حد آبی برای ما طعم,” او گفت: با اشاره به The Daily Beast مقاله نویس و شرکت میزبان از جدید غیر طبیعی پادکست که همچنین عضو موسس ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تهمت نمی توانید مسئولیت رسیدگی به حقیقت و ما فقط آن را ثابت کرد

کانوی در ادامه به متهم فاکس نادیده گرفتن $65 میلیون دلار صرف تبلیغ توسط یک حرفه ای-بایدن فوق العاده PAC چرا که هر کس در حال اجرا است که کمپین “همسر کار نمی کند در کاخ سفید و نیست خود را نشان می دهد در حال حاضر, بنابراین ما می توانیم بازی این بازی.”

“رئیس جمهور نیست در مورد صدای جیر جیر آنها را” فاکنر به ضرب گلوله به عقب قبل از ابتلا به خودش و دوستانه تون. “دوباره کلیان با تمام احترام—و شما می دانید که من به شما احترام بگذارند—این است که در مورد بلند کردن یک گروه ، آیا شما شانس از دست دادن برخی از میانه های انجام این کار ؟ آنها را نادیده گرفت!”

“که مشاوره من مطمئن انجام دهید” کانوی پاسخ داد: شاید ارائه یک پنجره به چگونه او را جدا از او کار و زندگی تقسیم شده است. “از آنجا که من یک کار برای انجام در اینجا. من برای کار در کشور است. من در زمان سوگند.”

مگان مک کین اشک پایین ناخالص’ کلیان کانوی, نکات او رای بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de