گفتن همه! روز پس از استقبال از نوزاد پسر با Elon Musk, Grimes خراب دقیقا چگونه تلفظ کوچک یک نام منحصر به فرد.

32-هنرمند بازگشت به Instagram در چهار شنبه, مه 6 برای اولین بار پس از تولد و در مواجهه با تورم از سوالات در مورد خارج-از-این-جهان نام مورد او و زن 48 ساله مدیر عامل شرکت تسلا را انتخاب کرد: Æ X A-12.

“این فقط X مانند حرف X” گرایمز (نام واقعی کلر Elise بوچر) در جواب به کنجکاو فن در بخش نظرات. “سپس A. I. مانند چگونه شما گفت: این نامه پس از آن I.”

Grimes Finally Reveals How to Pronounce Her Newborn Son Unique Name
گرایمز و پسرش Æ X A-12. مت بارون/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد Elon Musk/توییتر

ساعت قبل از او ریخته راز بزرگ کانادا نوازنده کف پشت در شریک زندگی خود را برای اصلاح او توضیح در مورد این اهمیت از یک نام است. زمانی که Grimes به او پیروان بینش بیشتر به هر یک از شخصیت از Æ X A-12 او در توصیف حالت دوم نیمی از این نام به عنوان “پیشرو به SR-17 (مورد علاقه ما هواپیما).” اما مشک نمی تواند کمک کند اما اشاره به یک اشتباه در “پیدایش” خواننده را صدای جیر جیر.

“SR-71, اما بله” او روشن تنها به تعطیل توسط گرایمز در بازگشت.

“من در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی و به سختی زنده بنابراین ممکن است من غلط املایی b [sic] ببخشند اما damnit. که به معنای عمیق و” جونو برنده جایزه اخراج بازگشت در فناوری مغول را اصلاح. التماس برای بخشش مشک اطمینان Grimes او “قدرتمند” ملکه.

Grimes Finally Reveals How to Pronounce Her Newborn Son Unique Name
Elon Musk و Æ X A-12. حسن نیت ارائه میدهد Elon Musk/توییتر

زن و شوهر ساخته شده خود را برای اولین بار فرش قرمز ظاهر با هم در Met Gala در مارس سال 2018 است. گرایمز نازل بارداری اخبار در ماه ژانویه با یک انتها ضربت کودک عکس. در حالی که این جفت ارز به نظر می رسد خوشحال با خود نوزاد انتخاب نام ایالتی کالیفرنیا در قانون اساسی اشاره می کند که تنها در نام با استفاده از 26 حروف الفبای انگلیسی قابل قبول در شناسنامه. مشک صاحب تعدادی از خانه ها در بخش های مختلف از دولت اما اخیرا در توییتی در مورد فروش او تمام اموال خود و اموال.

X Æ یک-12 فرزند اول مورد استقبال مشک و “پاک کردن برای همیشه” خواننده. آفریقای جنوبی کارآفرین نیز پدر دوقلوها خاویر و گریفین 16 و سه Damian ساکسون و کای, 14, چه کسی به او سهام با همسر سابق جاستین ویلسون. سابق زن و شوهر نیز استقبال پسر نوادا است که درگذشت ناگهانی در 10 هفته.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de