می گویند آن را با سبک! با دولت و مقامات بهداشت و درمان در ادامه به استرس اهمیت ماندن در منزل در طول COVID-19 گیر مشهور در حال کمک به گسترش این اجتماعی فاصله پیام … در یک راه بسیار شیک

ستاره ها مصرف خود quarantining به یک سطح کاملا جدید با پوشیدن لباس های که منعکس کننده #stayhome کرد. Brittany Snow نشان داد یک بازی فوق العاده زیبا توپ را روی گوه در یک Instagram پست در روز پنج شنبه مارس 16, که خواندن, “خوب بود. شستن دست های خود را. آیا تمام TP. نوشیدنی تکیلا & شود انسان بهتر است.” آیا شما تا کنون شنیده ام چنین دقیق بیانیه ای ؟

سپس کسانی هستند که برای یک علت خوب است. مثلا در سهشنبه, مارس 31 آرنولد شوارتزنگر پرده برداری از merch است که ویژگی های فرماندار سابق کالیفرنیا بغل کردن او خر و یک مینیاتور اسب. چاپ با فونت درشت بر بالای آن نوشته شده: “نمی شود یک الاغ در داخل باقی بماند.” تمام درآمد حاصل از این تی شرت ها از رفتن به مدرسه پس از All-Stars بنیاد کمک می کند که با ارائه مواد غذایی برای خانواده ها بستگی دارد که مدارس باز بودن برای تغذیه کودکان خود را.

رایان رینولدز نیز حمایت از یک موسسه خیریه از طریق مد, هر چند آن را نه خود او را. در روز پنج شنبه مارس 16, او در وبسایت خود به خود Instagram خوراک برای ترویج آنچه که او به نام “obscenely خسته کننده پیراهن” از کانادا غیر انتفاعی تسخیر COVID-19. تمام سود را به کمک کانادا بهداشت و درمان کارگران در طول بیماری همه گیر.

برای دیدن همه مشاهیر پوشیدن قرنطینه تایید دنده در طول شیوع کروناویروس نگه داشتن اسکرول.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله