AFP/فایل

تهران: ایران خواست شهروندان خود را اجتماعی فاصله “به طور جدی” در روز جمعه آن را به عنوان اعلام کرد بیش از 1500 مورد جدید از عفونت کروناویروس در خاورمیانه سخت ترین-آمار کشور است.

پس از گزارش اول آن موارد در اواسط ماه فوریه جمهوری اسلامی ایران به تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 55 ویروس جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در زمان به طور کلی مرگ و میر در بحران بهداشت و درمان به 6,541.

او گفت: یکی دیگر از 1,556 مردم آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بیش از مدت مشابه در زمان گرفتن این کشور caseload به 104,691.

“ما (ایرانیان) هستند خواست تا همچنان به دنبال توصیه های بهداشتی به خصوص اجتماعی فاصله به طور جدی تر از روزهای گذشته و هفته” Jahanpour گفت: در تلویزیونی سخنان.

کارشناسان و مقامات هر دو در ایران و خارج از کشور باید شک و تردید بیش از این کشور COVID-19 ارقام و گفت تعداد واقعی موارد می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است.

روز شنبه دولت رسمی شمارش روزانه عفونت آمار 802 — پایین ترین سطح خود از زمان آغاز ماه مارس است.

ایران تعداد ماند زیر 1000 برای دومین روز, با این حال آن caseload بازگشت در روز دوشنبه و مانده است که در بالا علامت در هر روز پس از آن.

از آوریل 11, ایران اجازه داده است تدریجی بازگشایی مغازه ها و از جمعه و مساجد و در حدود 30 درصد از شهرستان که در آن خطر ابتلا به تمدید شیوع بیماری در نظر گرفته شده است کم است.

به منظور برای جلوگیری از گسترش این بیماری در ایران گرفته شده مختلف اقدامات محدود کننده بدون تحمیل یک مستند یا قرنطینه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله