معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وعده داده شده در روز شنبه که به عنوان رئیس جمهور او را معکوس جدید روند به دلیل حمایت هایی که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در محل قرار داده برای محافظت از دانشجويان دانشگاه متهم به تجاوز جنسی کرد و گفت آنها “شرم و سکوت بازماندگان و دور از پدر و مادر صلح از ذهن است.”

بایدن که به تازگی متهم به تجاوز جنسی در سال 1993 توسط یک زن که برای او کار می کرد گفت: قوانین جدید به کالج ها و دانشگاه ها “چراغ سبز به چشم پوشی از خشونت جنسی و نوار بازماندگان از حقوق خود است.”

عنوان نهم قانون صادر شده در دوشنبه در نظر گرفته شده است به منظور افزایش دادرسی برای متهم کردن افراد در محیط های دانشگاهی و همچنین در مدارس ابتدایی و دبیرستان. یک بخشی از اصلاحات تضمین حق متهم به “ارسال صلیب-بررسی و چالش شواهد در زندگی شنوایی.” قانون محافظت از قربانیان ادعایی از داشتن جسمی چهره فرد آنها می گویند ضرب و شتم آنها و یا پاسخ به سوالات نوشته شده شخصا توسط متهم کرد اما آن را اجازه می دهد تا متهم به سوالات از طریق قائم مقام و همچنین سوال دیگر از شاهدان.

“بازماندگان شایسته به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود و نه سکوت.” بایدن این کمپین در بیانیه ای گفت.

“این اشتباه است” بایدن ادامه داد. “و از آن خواهد شد را به یک پایان سریع در ژانویه 2021 چرا که به عنوان رئیس جمهور من خواهم بود راست که من همواره در طول زندگی حرفه ای من — در کنار بازماندگان که شایسته صدای آنها را شنیده ادعای خود را جدی گرفته و مورد بررسی قرار گرفته و حقوق خود را تایید کرد.”

تارا Reade ادعا می کند که بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او کار می کرد برای او به عنوان یک سنا کارمند. او مدعی است که به او گفته شد توسط یک کارمند را بایدن یک کیسه duffel در یک ساختمان مجلس سنا و هنگامی که او را ملاقات کرد با او دوخته خود را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان خود را در حالی که به زور او را بوسه.

مجلس نانسی پلوسی که همچنین محکوم وزارت آموزش و پرورش با توجه روند, قوانین گفت: در ماه گذشته که او “راضی” با چه بایدن در پاسخ به اتهام.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • حس مشترک در عنوان IX
  • Coronavirus هیچ بهانه ای برای تاخیر وزارت آموزش و پرورش جدید عنوان نهم مقررات
  • عنوان جدید IX قوانین اجازه می دهد دانش آموزان متهم به تجاوز جنسی به سوال شاکیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله