کار گروهی کلید موفقیت است, به ویژه هنگامی که می آید به آزمایش با یک جعبه رنگ مو یا شجاعانه در خانه کوتاه کردن مو. هیچ مقدار از یوتیوب یا کتابچه است که به عنوان مفید به عنوان داشتن شخص دیگری وجود دارد به نگه داشتن شما را از ساخت یک اشتباه قبر.

فرد مناسب برای جذب به انجام موهای خود را شریک زندگی خود را — و ستاره ها به توافق برسند. هر کس از گوئن استفانی و بلیک شلتون به مایلی سایرس و کودی سیمپسون کمک کرده اند کامل یکدیگر قفل هنگامی که یک hairstylist حرفه ای است که فقط از این سوال.

اخیرا ما هفتگی دیده می شود بسیاری از ستاره ارتکاب به تبادل نظر کوتاه کردن مو ریشه لمس کردن و یا رنگ مو را تغییر دهید در حالی که quarantining میان COVID-19 شیوع. با توجه به این واقعیت است که آنها قادر به بازدید از سالن مو آنها بوده ام فوق العاده شفاف و با پیروان خود را در مورد رنگ موهای طبیعی و چگونه آنها شده است دست زدن به موهای خود را در میان.

نگاهی به دعای Lipa و انور حدید ، 20-سال-مدل کمک به دوست دختر خود موهای خود را رنگ نقاشی با مداد رنگی صورتی که خود-جدا از بقیه جهان. او قرار دادن بر روی دستکش یکبار مصرف به کار رنگ مو به hitmaker مو. او آن را به نام “این هفته آزمایش.”

زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره Lisa Rinna نیز داوطلب خدمت سربازی به کمک شوهرش Harry Hamlin, برای کمک به رنگ مو خود را. او مستند مراحل را برای طرفداران خود در Instagram زندگی می کنند و نشان داد که مردان دیوانه استار اعمال فرمول به مناطق است که او نمی تواند رسیدن به. زن و شوهر اهداف!

و آن را به دور از همه از یاد در لحظات خانه ما دیده است از زوج ها در رسانه های اجتماعی! نگه داشتن اسکرول برای یک لیست کامل از وبلاگ ایم که با موفقیت متقاعد عزیزان خود را برای کمک به انجام این کار موهای خود را در خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله