بیشتر به داستان ؟ Kristin Cavallari و جی کاتلر‘s طلاق ممکن است به عنوان دوستانه به عنوان طرفداران در ابتدا فکر می کردم.

Cavallari و کاتلر در سال 2010 پس از Giuliana Rancicکه زندگی در شیکاگو در زمان معرفی این جفت ارز است.

“ما متعادل هر یک از دیگر از سادگی من بودن خروجی و جی بیشتر محفوظ است” Cavallari به یاد می آورد در سال 2016 کتاب موازنه در پاشنه است. “جی به من گفت که او مرا دوست داشت هفته به رابطه ما و به من گفت که او می خواست به ازدواج با من تنها پس از 2 ماه. آن همه به سرعت اتفاق افتاد اما از آن ساخته شده حس: او دقیقا همان چیزی است من به دنبال. من می خواستم یک مرد, یک مرد واقعی است. … هشت ماه پس از جلسه ما آمد و حلقه.”

سابق هیلز ستاره سابق شیکاگو خرس کارفرمایی گره خورده گره در ژوئن 2013 اما عروسی خود را رفتن نیست و بدون دردسر. Cavallari به طور خلاصه به نام خاموش نامزدی خود را در سال 2011.

“در آن لحظه چیزی درست نبود” او اعتراف کرد در کتاب خود اشاره کرد که او نمی خواست به عنوان یک مادر اقامت در خانه مادر. “چند چیز نیاز به تغییر, و من می دانستم که تنها راه Jay خواهد ببینید که چگونه جدی من بود اگر من به پایان رسید در این رابطه است. … اگر من در خانه ماند من نمی خواهد خوشحال می شود. و احتمالا تا پایان تنفر جی برای آن است.”

Cavallari و کاتلر استقبال از اولین فرزند خود یک پسر به نام کمدن در سال 2012. طولانی نیست پس از او به هنگام تولد به دومین پسر Jaxon در سال 2014 دو نفره استقبال دختر Saylor در سال 2015.

کاتلر بازنشسته از NFL در سال 2017 پس از 12 فصل است. طولانی نیست پس از او در فصل گذشته Cavallari ساخته بازگشت به تلویزیون واقعیت در E!’s بسیار Cavallariکه مستند او مد خط غیر معمول جیمز. در لاگونا بیچ آلوم شده است بسیار آوازی در مورد نقش در, ازدواج, تغییر بعد از کاتلر انجام شد با فوتبال.

“این جالب بوده است. ما واقعا به طور کامل منتقل نقش پس از آن فقط در تلاش برای حرکت این طبیعی جدید,” او گفت: , سرگرمی, Tonight در سال 2019. “او فوق العاده است. منظورم بدیهی است که او در اینجا با سه تا از بچه ها امروز و شما می دانید این است که اولین چیزی که او می خواهد به انجام این کار او فوق العاده است و من می توانم آن را بدون او واقعا.”

Cavallari و کاتلر به نام آن واریز شده در مارس 2020 پس از هفت سال از ازدواج و یک دهه با هم. حرکت را از طریق برای همه چیز ما در مورد خود تقسیم:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de