با تشکر سابق مدلسازی حرفه ای, Melania Trump به نوبه خود می تواند حتی بیشتر از لباس های گاه به گاه به عمده مد لحظه ای و او همواره wowed ما با او classic-with-a-twist انتخاب سبک پس از حرکت به 1600 خیابان پنسیلوانیا (یک.k.یک. کاخ سفید).

روشن شد از شروع که اسلوونیایی-متولد زیبایی بود با در نظر گرفتن کمد لباس نشانه از قبلی trendsetting اول خانم ها. برای افتتاح در ماه ژانویه سال 2017 او رنگ پریده آبی رالف لورن کت ترمه لباس با تطبیق جیر پمپ و دستکش است که به نام به ذهن جکی کندی‘s شیک و سبک او ادامه داد: به سنگ بالا-طرح های مد بوده است. هر چند خیلی مثل سابق بانوی اول میشل اوباما قبل از او, Melania لباس نگه داشتن ما حدس زدن.

آیا او بود که میزبانی اولین دولت شام برای رئیس جمهور فرانسه امانوئل و بانوی اول بریگیته پاکسازی در درخشان Chanel مد لباس زنانه لباس شب (که در ابتدا در ظاهر با نام تجاری بهار سال 2018 باند به عنوان یک jumpsuit) و یا ورزشی پاستل باربری کت برای خواندن به کودکان در سالانه کاخ سفید رول تخم مرغ عید پاک بانوی اول کمد لباس خلاقانه و سلیقه پذیرای بافت و طراحی. و ما برای همیشه خواهد بود شگفت زده شده توسط توانایی خود را به یک رنگین کمان-رنگی دشنه (Christian Louboutin او است fave) برای مطابقت با فقط در مورد هر ساز و برگ.

در اینجا شیکایم نگه داشتن زبانه ها در ترین, خوب, شیک لحظه هر دو در خانه و خارج از کشور. نگه داشتن اسکرول برای دیدن بهترین به نظر می رسد!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de