مادر جدید مبارزات! Iskra لارنس سهوا نشان داد آنچه در آن مانند برای شیردهی مادر هنگامی که او به بیرون درز از طریق سینه بند خود را در رسانه های اجتماعی.

مدل, 29 متوجه شدم او شیر بود تراوش از طریق خاکستری بند در طول چهار شنبه, مه 6 Instagram تصویری. “من در مورد فیلم یک Instagram داستان و سپس من دیدم نوک پستان,” او توضیح داد. “اوه جهنم خونین. آه خوب, anyhoo. ما هنوز هم بر روی بروید.”

لارنس مشترک را دنبال کنید تا با طرفداران خود در روز پنج شنبه, مه 7 با اشاره به آنچه او معمولا با استفاده از برای جلوگیری از نشت. “امروز من شگفت انگیز شیر مادر-ابتلا به تدبیر در, که, اگر شما یک مادر, من به شدت توصیه,” او گفت:, و اشاره کرد که این محصول را نگه می دارد “همه بیش از حد شیر” موجود است.

Iskra Lawrence Leaks Through Her Bra During Instagram Live
Iskra لارنس حسن نیت ارائه میدهد از Iskra لارنس/Instagram

بریت استقبال در مارس و بعد از آن مفصل او خانه تولد. “پس از 24 ساعت از unmedicated فعال کارگری و 2.5 ساعت از انتقال ما ماما نجات زندگی خود را با احياء” او نوشت: از طریق Instagram ماه گذشته. “شما واقعا معجزه ما و من سپاسگزار خواهد بود هر روز برای شما. خود داستان تازه شروع شده است من حتی نمی توانید تصور کنید که تاثیر شما باید در این دنیا و رویاهای شما ایجاد خواهد کرد.”

لارنس در ادامه به ستایش دوست پسر فیلیپ Payne برای حمایت خود را. “با تشکر از شما @philipapayne شما شکسته هر انتظار من از شما به عنوان یک پدر در حال حاضر” او بوده. “من خیلی افتخار می کنم شما شریک زندگی من و من عقب نگه اشک نوشتن این و هر بار که من در نگاه شما با بچه های ما. عشق شما و عشق خانواده ما بدون قید و شرط.”

در اوایل این هفته, Aerie سخنگو به طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن در بدن پس از زایمان. “ارسال شده این در کنار هم به دلیل این است که من زمان واقعیت” او پذیرفته شده از طریق Instagram در دوشنبه, مه 4. “شاید یک شامپو و یک هفته, هنوز هم زندگی در من پوشک بزرگسال (چون بله شما خونریزی برای هفته بعد از تولد) محرومیت از خواب چکه کن nips و هورمونی آکنه است.”

او افزود: “من موفق سه تمرینات چرا که من به آن نیاز ذهنی و جسمی اما من به سختی موفق به پاسخ به هر گونه کار ایمیل و من اجازه دوستان که می خواستم برای FaceTime و دیدار ما عزیزم. من به سختی می توانید نگاهی به گوشی من بیشتر از زمان و یا متن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله