بیش از 700 منتشر شده از بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز به عنوان coronavirus مانع از اخراج


TELEMMGLPICT000137680279.jpeg

بیش از 700 تن از بازداشت شدگان از جمله مجرمان محکوم شده اند منتشر شده توسط دفتر خانه از مهاجرت بازداشتگاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که آنها نمی تواند اخراج شود.

دفتر خانه مجبور شد به انتشار حداقل 50 از آنها توسط قضایی دادگاه با وجود هشدار که آنها می تواند یک خطر برای مردم است.

دولت تا به حال به آنها را به دلیل قانون آنها فقط می تواند به بازداشت آنها را اگر آنها می توانید آنها را حذف کنید از انگلستان “در مدت زمان معقول.”

بیش از 40 کشور به آن خانه دفتر برنامه ریزی شده به آنها را حذف یا بسته مرزهای خود را و یا اعمال محدودیت های مسافرتی, ساخت تبعید غیر ممکن است و نیاز به بازداشت شدگان منتشر خواهد شد.

بیشتر 370 – به عنوان تا حد زیادی محکوم خارجی مجرم توسط دفتر خانه – هنوز هم برگزار می شود در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز

انتشار شرح زیر اقدام قانونی آغاز کرده است در ماه مارس بازداشت اکشن که مدعی “قابل توجهی” از 1,500 برگزار شد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز تا به حال جدی و اساسی شرایط بهداشتی که در سمت چپ آنها را در مواجهه با یک “خطر قابل توجهی از آسیب جدی و یا مرگ” از coronavirus.

آن هشدار داد ادامه بازداشت غیر قانونی با توجه به عدم پرواز است که در آن به حذف آنها را در یک “مدت زمان معقول.”

دولت به چالش کشیده انتشار 58 از مهاجران که تا به حال درخواست کرد خود را بازداشت کرد و گفت آن را معقول و منطقی “در نور خود را از وضعیت خاص این احتمال را absconding اگر منتشر شد و سطح خطر آنها مطرح است.”

700 عبارتند از کسانی که اعتقادی نداشته خود ویزا پناهجویان غیر قانونی مهاجران و مردم با اعتقادات.

بازداشت اکشن است که در حال حاضر با توجه به بیشتر اقدام قانونی به نیروی انتشار باقی مانده 370 برای محافظت از آنها را از مرگبار coronavirus.

بلا سنکی مدیر بازداشت اقدام گفت: هر خارجی مجرم منتشر خواهد باید وقت خود را در خدمت و تحت همان شرایط به عنوان انگلیسی مجرم از جمله آزادی مشروط و محدودیت های مجوز.

“ما در حال فکر کردن در مورد گزینه های که من فکر می کنم شامل برخی از دادخواهی آینده چون ما نمی فکر می کنم این پاسخ تا کنون کافی است,” او گفت:.

در ضمن Priti Patel, دبیر خانه گفت: افزایش مهاجران قایق ساخت خطرناک عبور از کانال انگلیسی است که در ارتباط با مستند محدودیت های جاده ای و قطار عبور.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله