رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در بازدید از یک کارخانه کود در یک KCNA تصویر منتشر شده در مارس 2, 2020 که به نظر می رسد برای تایید او هنوز زنده بود با وجود هفته حدس و گمان (AFP Photo/STR)

سئول (AFP) – کره شمالی را محکوم کرد, جنوب جمعه برای برگزاری نظامیان کرد و گفت: این وضعیت بازگشت به قبل از روابط دیپلماتیک 2018 به عنوان رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد — که سلامت موضوع شدید گمانه زنی ها در هفته های اخیر — رسیده به متحد سنتی پکن.

کیم فرستاده چینی رهبر Xi Jinping دیپلماتیک ارتباطی تبریک او برای چین “موفقیت” در کنترل این رمان coronavirus اپیدمی دولت خبرگزاری KCNA گزارش شده است.

هسته ای مسلح در شمال مرزهای خود را بسته به سعی کنید برای محافظت از خود از بیماری که برای اولین بار پدید آمده در آن غول همسایه و اصرار دارد آن را نداشته موارد حتی به عنوان ویروس جاروب در سراسر جهان است.

کیم گفت Xi او به عنوان خوشحال و چین با موفقیت به خود KCNA گزارش اضافه کرد که او “ارسال مبارز با سلام به هر عضو حزب کمونیست چین”.

شایعات swirled برای هفته ها در مورد کیم بهداشت پس از شکست او به نظر می رسد در مارس 15 برای جشن تولد پدر بزرگ خود را, شمال بنیانگذار — مهم ترین روز در این کشور سیاسی, تقویم, تا زمانی که او دوباره در تعطیلات آخر هفته در یک کارخانه باز کردن.

کیم موقت ناپدید شدن باعث یک سری از گزارش های تایید نشده و fevered گمانه زنی ها از وضعیت خود در حالی که ایالات متحده و کره جنوبی اصرار آنها تا به حال هیچ اطلاعات به این باور حدس درست نبود.

چین است که در شمال کلیدی دیپلماتیک حامی اصلی و ارائه دهنده خدمات تجارت و کمک.

پیونگ یانگ به مذاکرات هسته ای با واشنگتن شده است تا حد زیادی در متوقف پس از کیم اجلاس با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هانوی شکست بدون معامله بیش از یک سال پیش.

شمال را در روابط خود با سئول را پس از وارد deep freeze با وجود Kim برگزاری سه نشست با جنوبی از رئیس جمهور مون جائه-در سال 2018 است.

پیونگ یانگ شدت انتقاد کرد در سئول در روز جمعه برای برگزاری هوا-دریا نظامیان در دریای زرد در این هفته.

“همه چیز در حال حاضر قصد بازگشت به نقطه شروع قبل از شمالی-جنوبی نشست در سال 2018” یک سخنگوی وزارت دفاع در بیانیه ای گفت انجام شده توسط KCNA.

ورزش “بیدار ما یک بار دیگر به این واقعیت آشکار است که دشمنان باقی می ماند و دشمنان تمام وقت”, او گفت:, و اضافه کرد که وضعیت “خواستار واکنش لازم از ما”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de