یک روز پس از بازداشت پدر و پسر گرگوری و تراویس McMichael در قتل Ahmaud Arbery در گرجستان از دولت در اجرای قانون سازمان گفت: همسایه که با ثبت تصویری از تیراندازی مرگبار نیز قرار گرفت.

Arbery که می شد 26 روز جمعه به ضرب گلوله کشته شد به مرگ بر Feb. 23 در نیوبرانزویک, شهرستان ساحلی در مورد نیمه راه بین دشت و جکسونویل فلوریدا پس از تعقیب بودن توسط گرگوری McMichael, 64 و تراویس, 34 در وانت.

Arbery خانواده می گوید او از دویدن در حالی که McMichaels ادعا کرده اند که آنها فکر می کردند او یک سارق است.

گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد McMichaels دستگیر شده بودند روز پنجشنبه به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

آژانس مدیر ویک رینولدز گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که همسایه از McMichaels ویلیام برایان که یک تصویری از تیراندازی نیز قرار گرفت اما هر دستگیری بیشتر خواهد شد بستگی دارد در نتیجه از پروب.

“ما در حال رفتن به رفتن در هر کجا که شواهد به ما طول می کشد,” رینولدز گفت. “اجازه دهید بگویم, فرضی, اگر ما معتقدیم فردا یا یک هفته یا سه هفته وجود دارد علت احتمالی برای بازداشت و سپس ما آن را انجام دهد. اگر ما باور نمی وجود دارد, پس از آن ما نیست.”

او اضافه کرد که فیلم “قطعه بسیار مهم از شواهد است.”

Ahmaud Arbery با مادرش واندا کوپر. (حسن نیت ارائه میدهد خانواده)

خواسته در مورد احتمال این که McMichaels می تواند تحت پیگرد قانونی قرار برای یک جنایت نفرت رینولدز اشاره کرد که گرجستان یکی از چند متحده بدون یک جنایت نفرت قانون است. کارولینای جنوبی آرکانزاس و وایومینگ نیز از جمله قوانین, با توجه به U. s. وزارت دادگستری سایت.

Arbery سیاه است و McMichaels سفید هستند. آن را بلافاصله روشن نیست اگر McMichaels به دست آمده از وکلای مدافع.

در این ویدئو از تیراندازی منتشر شده توسط Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده مرد جوان دیده می شود در حال اجرا را در جاده به عنوان یک وانت سفید متوقف شده است و در مقابل از او. Arbery اجرا می شود در اطراف خودرو و یک شات از کار اخراج شده است. سپس Arbery و مرد دیگر در ظاهر به تقل به عنوان دو عکس های بیشتر در حال از کار اخراج شدند.

NBC News نمی دانم چه رخ داده است قبل از حوادث نشان داده شده در این ویدئو.

با توجه به Glynn پلیس شهرستان گزارش گرگوری McMichael مسلح خود را با .357 Magnum و پسرش برداشت یک تفنگ ساچمهای پس از گرگوری دیدم Arbery “تخلیه الاغ” پایین خیابان. مسن McMichael پلیس گفت که او فکر Arbery شد یک سارق که به تازگی با هدف قرار دادن محله.

دو McMichaels شروع به پریدن کرد به وانت و کامیون و, همراه با یک همسایه تعقیب پس از Arbery.

زمانی که مردان به Arbery وجود دارد منجر به مرگ یک رویارویی است. این GBI گفت: در آزادی مطبوعات است که تراویس McMichael کشته Arbery.

تصویر: Gregory جانز McMichael تراویس جیمز McMichael (Glynn شهرستان بازداشتگاه از طریق AP)

گزارش پلیس هم مشخص نیست که آیا Arbery مسلح بود اما مریت گفت: قربانی نیست که یک سلاح.

جورج Barnhill, یکی از دادستان ها که برای اولین بار به کار گرفته شده مورد دفاع از اقدامات McMichaels و همسایه خود را بریان. در نامه ای به Glynn, اداره پلیس شهرستان Barnhill گفت که McMichaels و بریان کرده “جامد دست اول علت احتمالی” به تعقیب Arbery یک “سرقت مشکوک” و او را متوقف کند.

“به نظر می رسد قصد خود را برای متوقف کردن و نگه داشتن این جنایتکار شک تا زمانی که اجرای قانون وارد,” او نوشت.

Barnhill همچنین اشاره کرد که او به تماشای تصویری از تیراندازی و گفت: Travis McMichael “بود و مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود” تحت قانون دولت به دلیل Arbery آغاز کرده بود مبارزه و برداشت تفنگ ساچمهای.

مورد بود که در نهایت به دست دادستان منطقه توماس Durden در آزادی شهرستان پس از Barnhill و دیگری دادستان recused خود را به دلیل تضاد منافع احتمالی. گرگوری McMichael بازنشسته است محقق دادستان محلی در نیوبرانزویک.

پس از مصرف مورد Durden خواسته که GBI شروع به پرس و جو جمعه و اداره Kingsland, اتاق کار شروع به بررسی چهار شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de