توسط لارنس Hurley

واشنگتن (العالم) – دو دستیاران سابق نیوجرسی فرماندار کریس کریستی که در مرکز “Bridgegate” رسوایی درگیر در فساد و سوء استفاده از قدرت و نه اعمال جنایی دیوان عالی ایالات متحده حکم روز پنج شنبه به عنوان آن را به اتفاق آرا انداخت از اعتقادات خود قرار داده و محدودیت های جدید در فساد سیاسی تعقیب.

قضات طرفه با Bridget آن کلی و لایحه Baroni, هر دو به اعدام محکوم شده برای نقش خود را در یک طرح به مهندس هرج و مرج ترافیک در ماه سپتامبر سال 2013 در جهان شلوغ ترین پل به مجازات محلی دموکراتیک شهردار که حاضر به حمایت از حزب جمهوری خواه کریستی فرمانداری حضور در انتخابات مجدد.

“شواهد داوران شنیده بدون شک نشان می دهد تخلف – فریب فساد و سوء استفاده از قدرت است. اما فدرال تقلب اساسنامه در موضوع آیا جرم همه چنین رفتار” لیبرال عدالت النا کاگان نوشت: از طرف دادگاه در 9-0 حاکم است.

این تصمیم مشخص شده آخرین نمونه ای که در آن دادگاه hemmed در دادستان در موارد فساد سیاسی. دادگاه در سال 2016 پرتاب از حزب جمهوری خواه سابق فرماندار ویرجینیا رابرت مک دانل را رشوه محکومیت در یکی دیگر حاکم است که مبتلایان به این نوع رفتار است که می تواند حکم دادستان است.

کلی سابق کریستی معاون رئیس ستاد و Baroni, یک معاون سابق مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی محکوم شدند در سال 2016 از سیم تقلب و سوء استفاده از اقتدار پورت منابع است. دیوان عالی کشور حکم داد که اقدامات خود را متناسب نیست در تعریف تقلب تحت قانون فدرال است.

“داشتن بدخیم, من در حال حاضر ایستاده با خانواده و دوستان من دانستن است که با توجه روند کار می کرد. در حالی که این ممکن است در نهایت ساخته اند که این مورد برای من مناسب نیست تبرئه کسانی که باید واقعا پاسخگو” کلی در بیانیه ای گفت.

کلی را در خدمت هیچ یک از 13 ماه حبس که در انتظار قرار داده شد در حالی که او را به دادگاه تجدید نظر. Baroni شروع به خدمت 18 ماه حبس اما منتشر شد که دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن در مورد سال گذشته است.

“اگر چه روند گرفتن به این روز شده است و یک مصیبت, لایحه heartened که سیستم در نهایت کار کرده و حتی به عنوان او به رسمیت می شناسد چگونه اغلب آن را با شکست مواجه دیگران که کمتر خوش شانس” Baroni وکیل مایکل لوی در بیانیه ای گفت.

کاگان نوشت که تقلب فدرال قوانین را نقض شود تنها در صورتی که هدف از این دو متهم شد “برای به دست آوردن قدرت پورت پول یا اموال است.” طرح ورزش “نظارتی قدرت” است که تلقی نمی شود “ملک” تحت تقلب قوانین کاگان اضافه شده است.

دادستان متهم کلی و Baroni ایجاد روز از تعطیلی خط روی پل جورج واشنگتن که متصل فورت لی نیوجرسی به نیویورک پرجمعیت ترین شهر آمریکا.

این تعطیلی باعث ترافیک gridlock و در نظر گرفته شده بودند به مجازات فورت لی شهردار علامت Sokolich با توجه به دادستان. ترافیک آنقدر بد بود که مقامات محلی در آن زمان نام آن را یک تهدید برای امنیت عمومی به دلیل آن تاخیر در پاسخ اضطراری.

‘سیاسی جنگهای صلیبی’

کریستی را رد دخالت و اتهام نیست. رسوایی لکهدار کریستی اعتبار آسیب دیده خود را مبارزه برای جمهوری 2016 آمریکا نامزدی ریاست جمهوری و کمک به تضعیف عمومی تصویب رتبه بندی در نیوجرسی.

کریستی گفت: در روز پنج شنبه تعقیب هرگز نباید تایید شده اند مقصر دانستن آنچه که او به نام “سیاسی جنگهای صلیبی” دموکراتیک رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما.

کریستی به عنوان مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن که بعد از اخراج کریستی به عنوان رئیس خود انتقال تیم پس از انتخاب شدن رئیس جمهور با استقبال از حکم نیز سرزنش دادستان در دموکرات.

“دموکرات ها در حال گرفتار شدن انجام خیلی کارهای بد و جمهوری خواهان باید توجه داشته باشید” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

حاکم آمد و تنها چند ساعت قبل از وزارت دادگستری تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته یک قاضی به رها کردن اتهامات جنایی علیه جمهوری خواه رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که تا به حال سعی کردم به راه رفتن کمر خود را گناه به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی در مورد تماس با سابق سفیر روسیه در واشنگتن است.

مکدانل و سابق media mogul کنراد سیاه و سفید که او نیز تحت تعقیب قرار بود در یک پرونده ثبت خلاصه پرونده حقوقی در حمایت از کلی و Baroni. مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019 کامل اعطا عفو به سیاه و سفید بود که به اعدام محکوم شده در سال 2007 از تقلب و انسداد عدالت و صرف 3-1/2 سال در زندان است.

علامت Coyne یک دادگستری, وکیل گفت: دادستان موظف هستند با حکم دادگاه عالی که او گفت: برای خود صحبت می کند.

کلی گفت: بندر مقام اجرایی دیوید Wildstein در یک ایمیل از یک ماه قبل از هرج و مرج ترافیک است که آن را “زمان برای برخی از مشکلات ترافیک در فورت لی” و به کمک آنها ابداع شم “ترافیک مطالعه” برای توجیه خط تعطیلی. Wildstein متهم Bridgegate متفکر بود و محکوم به آزادی مشروط در سال 2017 پس از شفاعت گناه و همکاری با دادستان.

(گزارش شده توسط لارنس Hurley; ویرایش توسط خواهد Dunham)

tinyurlis.gdclck.ru