هیچ نگرانی از مال انزن. Kristin Cavallari بود نه ناراحت شوهر جدا جی کاتلر‘s تصمیم به کار نمی کند پس از بازنشستگی او از فوتبال شد.

وجود دارد “هیچ حقیقت … آنچه” به گزارش هایی که واقعیت, ستاره, 33, تقسیم از ورزشکار سابق, 37, در بخش های بزرگ به علت امتناع خود را به کار دیگری یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. در مقابل خودی می گوید: زن و شوهر فقط “سقوط از عشق.”

Cavallari, در واقع, حتی بندر احساسات بد به دلیل کاتلر گام به عقب از کار خود را. “کریستین هرگز تا به حال یک مشکل با او گذاشت” منبع نشان می دهد. “او نمی او را پیدا unmotivated یا تنبل.”

سابق شیکاگو خرس کارفرمایی بازنشسته در سال 2017 و تصمیم گرفتند به کار با NFL on Fox به عنوان یک گوینده برنامه ورزشی. اما او بازگشت به لیگ بعد از آن سال به بازی برای میامی دلفین امضای 10 میلیون دلار قرارداد. بازنشسته و دوباره پس از یک فصل با این تیم است.

Kristin Cavallari ‘Didn’t Care’ About Jay Cutler Not Working
Kristin Cavallari و جی کاتلر. حسن نیت ارائه میدهد از Kristin Cavallari/Instagram

“او در زمان دلفین میامی کار به خاطر آن بود که مقدار زیادی از پول و پول بیشتری از ورزش پخش شود. چرا او را ندارد ؟ ” خودی یادداشت ها. “او هرگز از او انتقاد در مورد کار نمی کند و یا کار نمی کند به اندازه کافی سخت. او اهمیتی نمی دهند.”

کاتلر و Cavallari گره خورده گره در ژوئن 2013. آنها پدر و مادر از پسر Camden, 7 پسر Jaxon 6 و دختر Saylor, 4.

این جفت ارز اعلام جدایی خود را در آوریل 26. “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار” آنها نوشت طریق Instagram. “این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا است.”

مسائل مالی گرفتار ازدواج خود را با توجه به یک منبع. “کریستین همیشه می دانستم که جی در تلاش بود برای نگه داشتن برخی از پول خود را از او” خودی گفت: ما در ماه گذشته. “او مشکوک این کار را برای مدتی و برخی از نوع از اثبات است.”

این بسیار Cavallari ستاره به طور موقت بازداشت توافق. آنها را تقسیم زمان با بچه های خود را به طور مساوی. همانطور که در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما, “احزاب باید در ادامه این پدر و مادر برنامه چرخش و جایگزین پدر و مادر با فرزندان خود در یک هفته-در هفته خاموش اساس است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله