Ouch! برایان ممکن است به اشتراک گذاشته است که او به تازگی دچار درد بدبختی او را که منجر به بستری به علت آسیب قابل توجهی به خود عضلات.

ملکه گیتاریست 72 ارسال یک نقاب عکاسی از بیمارستان از طریق Instagram در پنج شنبه, مه 7 که در آن او مطمئن طرفداران خود را که او دریافت درمان های پزشکی برای coronavirus علائم مربوط. او نشان داد که او پاره کون عضلات “خرد” در حالی که باغبانی.

“بله من آرام. دلیل ؟ و همچنین گرفتن بیش از حد کشیده و مورد آزار و اذیت توسط بیش از حد بسیاری از خواسته … من موفق به پاره کردن من سرینی ماکسیموس (Maximus) به خرد کن در یک لحظه بیش از حد مشتاق باغبانی” را نوشت. “بنابراین به طور ناگهانی من خودم در یک بیمارستان گرفتن اسکن برای پیدا کردن دقیقا چه مقدار من در واقع آسیب دیده و خودم.”

این اخترفیزیکدان اضافه شده است که او نمی خواهد بود قادر به راه رفتن و یا در خواب “بدون مقدار زیادی از کمک به دلیل درد بی امان است.” ممکن است توضیح داد که او خواهد شد در نظر گرفتن یک استراحت از رسانه های اجتماعی در حالی که او بهبود.

“بنابراین مردمی … من نیاز به رفتن تاریک در حالی که برای گرفتن برخی از استراحت کامل در خانه. لطفا به من ارسال همدردی – من فقط نیاز به برخی از درمان سکوت در حالی که برای. I’ll be back – اما من نیاز به استراحت کامل. OK ؟ با تشکر. مراقبت از وجود دارد. Bri” ممکن است امضا کردن پست خود.

قبل از تصادف, انگلستان بومی تیمی با ملکه درامر راجر تیلور و Adam Lambert در ماه آوریل به انتشار یک نسخه جدید از این گروه آهنگ های کلاسیک “ما قهرمانیم.”

تمام درآمد حاصل از تک بود که retitled به عنوان “You Are the Champions” — بهره مند سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق به کمک های پزشکی کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

ممکن است تنها افراد مشهور که به تازگی از آسیب رنج می برد در حالی که قرنطینه در خانه. آریل زمستان گفت: دسترسی در چهار شنبه, مه 6 که او به طور تصادفی قطع بخشی از انگشت شست خود را در حالی که پخت و پز.

“من تا به حال خرد شده چهار پیاز درست قبل از من خرد شده این یک چیز است. خرد شده چهار پیاز و عالی بود — من فقط چاقو های جدید بیش از حد،” خانواده مدرن آلوم 22 به یاد می آورد. “پس من رفتم به ریز ریز کردن گوجه فرنگی پوست کنده شده و قطعه قطعه شده در بالا بخشی از انگشت شست من در یک گوجه فرنگی پوست کنده شده.”

زمستان را دوست Luke Benwardبرداشت نوک انگشت شست و سوار او را به یک بیمارستان که در آن پزشکان به او اطلاع داد که او تا به حال “قطعه قطعه عروق.”

اگر چه این رویداد آسیب زا زمستان گفت: او سپاسگزار بود که این حادثه نبود جدی تر است.

“بدیهی است که من خونریزی بود اما دوباره آن را در انگشت شست من،” آقای پی بادی و شرمن ستاره گفت. “مانند بسیاری از مردم در [بیمارستان] برای خیلی بدتر بود و من هم مثل شما می دانم که من کاملا خوب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de