نگه داشتن سحر و جادو زنده … در آشپزخانه شما! به عنوان تمام دیزنی پارک ها و جاذبه های در سراسر جهان باقی مانده در نور مداوم coronavirus همه گیر این شرکت پیوسته به اشتراک گذاری دستور العمل های مختلف برای وعده های غذایی و میان وعده به طور معمول به فروش می رسد در خواص آن است. با این اینتل طرفداران آن شش پارک در سراسر جهان — والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا, دیزنی لند توچال در کالیفرنیا توکیو دیزنی توچال دیزنی لند پاریس, هنگ کنگ دیزنی لند توچال و شانگهای دیزنی — می تواند یک بیت از دیزنی به خانه های خود.

اولین دستور به دور است که منتشر شد در دیزنی پارک های وبلاگ در اوایل ماه آوریل بود که برای نام تجاری مورد علاقه churro گزش. این رفتار شیرین در حال خدمت در تمام شش دیزنی مناطق در سراسر جهان و معروف از جمله طرفداران Kourtney کارداشیان و , کیم کارداشیان.

در واقع پس از تحقق که churro گزش, دستور, شد, آنلاین, KKW زیبایی بنیانگذار شلاق تا دسته ای از رفتار خودش و یک تصویر کلی از محصول نهایی در Instagram داستان. “با تشکر از شما @دیزنی لند برای دستور العمل های” Keeping Up With the Kardashians بازیگران عضو بوده در مارس 10.

در های فن-دستور العمل های مورد علاقه, the Disney Parks blog, پست که نوشته شده توسط Alex Dunlap — شرکت مواد غذایی و آشامیدنی ارتباطات هماهنگ کننده ساخته شده توجه داشته باشید از این واقعیت است که بسیاری از طرفداران دیزنی آغاز شده بود ایجاد خود وجود دارد نسخه های کلاسیک سواری در صفحه اصلی مانند چلپ چلوپ کوه و Incredicoaster.

“این چند هفته گذشته ما دیده ایم بسیاری از شما های دیزنی دستور و ایجاد بسیار خود را به لحظات جادویی را در خانه” تنسی نوشت. “بودن یک فن بزرگ دیزنی پارک تنقلات خودم این است که الهام بخش ما برای به اشتراک گذاشتن یکی از دستور العمل های مورد علاقه بنابراین شما می توانید در ادامه ایجاد #DisneyMagicMoments.”

Dunlap افزود: “در حالی که در پارک های ما به طور موقت بسته شده, شما هنوز هم می تواند لذت بردن از خوشمزه دیزنی churro – از آنجا که شما می توانید آنها را خودتان در خانه! این دستور غذا است که با الهام از میان وعده خوشمزه است که می توان در تمام پارک های ما در سراسر جهان است.”

از آنجا که churro پست دیزنی به اشتراک گذاشته است دستور العمل های اضافی و رفتار شیرین و غذاهای مانند میکی ماوس به شکل beignets پنیر کبابی و بیشتر. در پایین حرکت برای پیدا کردن چگونه برای آماده سازی یک تعداد انگشت شماری از دیزنی مورد علاقه های شما!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de