یک نمای کلی را نشان می دهد موزه تاریخی دولت و دیوار کرملین در مسکو

توسط اندرو Osborn و تام Balmforth

مسکو (ایسنا) – روسیه coronavirus موارد پیشی گرفت و فرانسه و آلمان روز پنج شنبه برای تبدیل شدن به پنجمین بیشترین تعداد در جهان پس از یک رکورد روزانه افزایش و شهردار مسکو گفت: این رقم واقعی نیست اسیر آمار رسمی بسیار بالاتر بود.

رسمی شمارش رسید به 177,160 معنی روسیه در حال حاضر بیشتر از موارد ثبت شده از آلمان یا فرانسه به عنوان تعداد موارد جدید از رمان coronavirus شروع به پریدن کرد 11,231 در 24 ساعت گذشته.

بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در مسکو, مرکز روسیه شیوع آن در روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد یک شبه افزایش 6,703 موارد جدید آوردن رسمی خود را در مجموع به 92,676.

اما شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: تحقیقات نشان داد که تعداد واقعی موارد در پایتخت روسیه شد و حدود 300 ، 000 و یا بیشتر از سه برابر رقم رسمی.

مسکو وزارت بهداشت گفت که در اواخر مرحله تست برای coronavirus اغلب تولید شده نتايج منفی کاذب و که بیشتر و بیشتر Muscovites نمایش داده می شود هیچ نشانه و یا رنج می برد تنها در موارد خفیف.

سوبیانین یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: تعداد موارد رو به افزایش شدت چرا که مقامات تا به حال دو برابر مقدار آزمون آنها انجام در مسکو. کشور روسیه می گوید آن است انجام بیش از 4.8 میلیون دلار شد.

“این واقعیت که ما شناسایی کرده ایم بسیاری از افراد بیمار است که یک مزیت بزرگ نه منهای” سوبیانین گفته تلویزیون دولتی. شناسایی افرادی که آلوده به معنای آنها می تواند قرنطینه و گسترش ویروس های کند او گفت:.

روسیه رسمی تلفات باقی می ماند که بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورها — چیزی است که به سوال نامیده می شود توسط برخی از منتقدان کرملین — افزایش یافت و به 1,625 روز پنج شنبه پس از 88 نفر کشته شدند شبه رسمی آمار و ارقام نشان داد.

با وجود افزایش عفونت سوبیانین گفت: وجود برخی از نشانه های دلگرم کننده است و تعداد زیادی از مردم در حال بستری در مسکو در دو هفته گذشته تا به حال تثبیت شد.

بیشتر مردم از بيمارستان مرخص شده بودند از بستری در دوشنبه, او گفت:.

پوتین روز چهارشنبه در حمایت از یک طرح مطرح شده توسط سوبیانین به تدریج شروع به بلند کردن برخی از مستند محدودیت های پس از مارس 12 اجازه می دهد برخی از امکانات صنعتی برای شروع کار.

سوبیانین گفت: هر کسی که با استفاده از حمل و نقل عمومی پس از مارس 12 خواهد نیاز به پوشیدن یک ماسک و دستکش برای جبران خطرات آمد که با کاهش جزئی.

مسکو و سایر مناطق روسیه در هفته ششم از مستند. ساکنان پایتخت گفته شده است به ماندن در خانه به جز در شرایط خاص مانند رفتن به خرید مواد غذایی و دارو است. آنها باید برای به دست آوردن دیجیتال مجوز برای سفر به هر نقطه عمومی و یا خصوصی حمل و نقل.

(گزارش اضافی توسط گلب Stolyarov و ماریا Kiselyova; ویرایش توسط Larry King)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de