تداوم همراه! جسیکا گراف نشان داد او جوانه زدن حلقه یک روز پس از بارداری خود را اعلام.

“چقدر شما بچه ها فکر می کنم من با @babynickson؟” برادر بزرگ آلوم, 29, زیر نویس a پنج شنبه, مه 7 Instagram post.

در رسانه های اجتماعی ها سابق واقیعت ستاره گهواره نوزاد دست انداز در یک polka-dot لباس در حالی که زل زده را در خود معده.

این مسابقه شگفت انگیز آلوم مشترک او و همسرش کودی Nickson‘s baby اخبار در چهار شنبه, مارس 6, نوشتن از طریق Instagram: “در نهایت! همانطور که می دانید کودی و من شده است که مایل به تمام بچه های ما بسیار نزدیک در سن و سال ما تعیین می شود برای باردار شدن این سال است. بخشی از من می خواست به راست Kylie Jenner آن و به شما بگویم که بچه ها پس از تولد اما پس از چند اتفاقی IG داستان ما با سونوگرافی اوج طریق در پس زمینه ما می دانستیم که آن زمان آمد پاک است.”

فلوریدا بومی در رفت و به نوشتن “ماوریک است برای رفتن به یک خواهر و برادر! من واقعا مطمئن نیستم که اگر او به طور کامل درک می کند که در عین حال اما بدون توجه به آنچه او همیشه برای رفتن به کودک من.”

سابق دریایی, 35, مشترک خبری با پست های خود را. “من بسیار هیجان زده هستم برای ما در حال رشد, خانواده, کودکان و نوجوانان ما در حال رفتن به نوبه خود عالی” او زیر نویس عکس خانوادگی در آن زمان است. “جسیکا شده است چنین همسر و مادر. او که مادر از کل Nickson جوخه باعث می شود من از خدا تشکر کنم چقدر از یک برکت و رحمت است. من می دانم که بسیاری نمی خواهید کودکان خود را به رشد بیش از حد سریع اما دانستن اینکه چگونه به خوبی آنها را به نوبه خود من خارش برای دیدن آنچه که آنها انجام!”

زن و شوهر, استقبال, خود, دختر, ماوریک, مارس 2019 پنج ماه پس از بستن گره در مالیبو. Nickson نیز پدر دختر خود را پیزلی از یک رابطه قبلی.

Pregnant Jessica Graf Debuts Baby Bump Ahead of 2nd Child
جسیکا Graf و کودی Nickson. حسن نیت ارائه میدهد جسیکا گراف/Instagram

“در روز سنت پاتریک کوچک ما بسته نرم افزاری از شادی وارد” آیووا بومی گفت: در طول یک قسمت از خود “حالا چه؟!” پادکست زمانی که Maverick وارد شده است.

او و گراف ملاقات کرد و عاشق در فصل 19 از برادر بزرگ.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de