Hunkering پایین. با مقامات مردم را به خود قرنطینه در میان coronavirus همه گیر آن را هیچ جای تعجب است که برخی از افراد تصمیم گرفتند به تصویب زمان با پخت و پز وعده های غذایی خوشمزه و رفتار دیگر برای خانواده ها به ویژه از بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور تعطیل هستند و یا فقط برای گرفتن سفارشات.

نگاهی کریستن بل ، از منجمد ستاره که مورد استفاده او پلت فرم رسانه های اجتماعی به بارها و بارها به اشتراک گذاری اطلاعات مهم و همچنین آمار و ارقام در مورد این بیماری نوشته شده تر و با نشاط تصویری به روز رسانی از طریق او Instagram داستان در مارس 16. “ما در حال انجام تنها چیزی که وجود دارد این است که برای انجام در اینجا در طول قرنطینه” بل گفت: پیروان خود را به عنوان یک دوست snacked در یکی از رفتار های خانگی. “ما در حال ساخت سرخ شده Oreos در هوا سرخ کن.”

خوشمزه شیرینی بودند حتی یک ضربه با بل سگ بارب که بوی یکی از رفتار و بلافاصله می خواستم به سعی کنید یکی برای خودش. “او بوی آن,” Veronica Mars آلوم گفت: با خنده به او پوچ lunged برای مواد غذایی است. “سقط جنین! سقط جنین!” (شکلات سمی برای حیوانات خانگی.)

از سوی دیگر برخی از افراد مشهور را انتخاب کرده اند به منظور take-out است که هنوز مجاز در ساعات خاصی در شهرهایی مانند نیویورک و لس آنجلس است. Vanderpump قوانین ستاره کتی Maloney و Stassi شرودر شده و خود را قرنطینه سفارش پیتزا.

شرودر که در حال حاضر ماندن در رفیق او را به خانه با او نامزد کمال کلارکدر حالی که خانه خود را در حال بازسازی است به اشتراک گذاشته خود را نگاه کنید گراب از طریق Instagram در 15 مارس. “قرنطینه vibes AMIRITE?” او زیر نویس یک عکس فوری از اواز یا موسیقی دو نفری خوردن و نوشیدن در خانه Maloney سهام با تام شوارتز. “#officiallychilling.”

برای زنان خانه دار واقعی از نیویورک آلوم Melindagates فرانکل, self-قرنطینه ترجمه برای پخت و پز مورد پسند جشن را با دکتر. در مارس 14, Skinnygirl خالق شلاق تا برخی از قارچ خوراکی دنبلان مک و پنیر با بروکلی برای او kiddo. “اگر ما در حال رفتن به خانه ما میخوایم خوب غذا بخورید” او پکتیا میباشد. گسترش خود را نیز شامل کباب مرغ و سیب زمینی, کلم بروکلی, rabe و کوینولا سالاد نخود.

فرانکل نیز انجام بخشی خود را برای کمک به دیگران در طول این زمان دشوار است. از طریق او B. قوی ابتکار, ستاره کنار هم قرار دادن کیت کمک به مردم اطمینان دهد که در حال تمیز کردن و تغذیه اگر آنها قادر به خرید مواد غذایی خود را. “#Bstrong مونتاژ پیشگیرانه #coronakits برای آبرسانی و مایع و ما در حال جمع آوری پول برای کارت های نقدی توزیع شود به پدر و مادر که نمی توانیم ناهار,” او نوشت: در Instagram در 15 مارس در واکنش به خبری که همه شهر نیویورک مدارس دولتی خواهد بود بسته شدن در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

پایین ببینید چه بیشتر ستاره ها در حال نگه داشتن خود مشغول در آشپزخانه (و یا به سادگی خوردن بر روی نیمکت) در میان شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله