روز پنج شنبه دادگاه عالی انداخت از محکومیت دو بازیکن کلیدی در اصطلاح Bridgegate مورد لرزاند که دولت سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی.

بریجت کلی آن سابق کریستی دستیار و لایحه Baroni سابق معاون اجرایی مدیر بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی که کنترل جورج واشنگتن پل گناهکار شناخته شد در سال 2016 پس از هیات داوران تعیین می شود که آنها تا به حال تعطیل کردن دو تا از سه خطوط منتهی به پل و در نتیجه به یاد ماندنی ترافیک در فورت لی نیوجرسی.

دادستان گفت کلی و Baroni دستور shutdown به مجازات شهردار فورت لی پس از او حاضر به حمایت کریستی مجدد انتخابات.

در یک اتفاق نظر توسط عدالت Elana کاگان, نیویورک شهرستان, بومی دادگاه گفت: دادستان فدرال به اشتباه به اتهام دو مقام با نقض قوانین است که هدف طرح های جعلی برای به دست آوردن اموال. Realigning پل ترافیک ورزش های نظارتی قدرت نه تلاش برای به دست آوردن پول و یا اموال دادگاه گفت.

مختصر دیوان عالی کشور نظر به رد کامل از پیگرد قانونی نظریه در این مورد. بدون شک این دو مقام عمل غلط آن گفت و داوران شنیده شواهد از “فریب فساد و سوء استفاده از قدرت است. اما فدرال تقلب در اساسنامه نیست جرم همه چنین رفتار.” این جرم تنها اگر جسم خود را از نادرستی بود برای به دست آوردن پول دولت یا اموال.

دادستان فدرال نمی تواند استفاده از اموال تقلب در قوانین به مجموعه ای از استانداردهای رسمی انجام دادگاه گفت. اگر آنها می توانند “هر دروغ یک دولت و یا مقام های محلی می گوید که در ساخت یک تصمیم” خواهد بود یک جرم فدرال. وزارت دادگستری نمی تواند استفاده از حقوق کیفری “برای به اجرا درآوردن آن از نظر صداقت در گسترده نمونه دولتی و محلی سیاستگذاری.”

تصمیم دیوان عالی آمریکا روز شنبه نه به عنوان یک شگفتی آمده. هنگامی که مورد استدلال بود در ماه ژانویه چند قاضیان به نظر می رسد تردید از دادستان نظریه که این دو تا به حال مرتکب تقلب با دروغ گفتن در مورد دلیل بسته شدن پل. کلی و Baroni گفته بود آنها نیاز به انجام یک مطالعه الگوهای ترافیک اما داوران یافت که دلیل واقعی بود به مجازات شهردار فورت لی.

قضات نیز به نظر می رسید نگران آن است که اگر دادگاه تایید محکومیت این امر باز کردن درب به شارژ هر مقام دولتی با تقلب با این ادعا که او دروغ گفته در این ادعا به عمل در جهت منافع عمومی. که ممکن است شامل شهرستان های رسمی که سفارشات چاههای تعمیر به پاداش شهردار پایگاه سیاسی در حالی که توجیه آن در سیاست زمینه.

کلی و Baroni شده بود محکوم به زندان است. کلی شد به گزارش در تابستان اما اجازه داده شده باقی می ماند در حالی که این پرونده در دادگاه تجدید نظر. Baroni شروع به خدمت حکم او در آوریل بود اما در اوراق قرضه منتشر شد که دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن در مورد.

در طولانی بیانیه کریستی یک جمهوری خواه که شهرت بود مخدوش توسط کره ای سرنوشت تصمیم گیری و bashed وزارت دادگستری برای داشتن دنبال اتهامات در وهله اول.

“عنوان بسیاری از ادعا از همان ابتدا و به عنوان دادگاه تایید کرد امروز هیچ فدرال جنایاتی که تا کنون مرتکب شده در این ماده توسط هر کسی در دولت” کریستی گفت. “این خوب است برای همه درگیر است که امروز عدالت در نهایت انجام شده است.”

کریستی که با حضور در دیوان عالی کشور استدلال در ژانویه اضافه شده بود که “هیچ کلمه عذرخواهی که کافی خواهد بود به حق اشتباهات.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت کریستی در یک صدای جیر جیر و همچنین متهم دموکرات شده “انجام میدهد بسیار بد چیز است.”

“این قبر سوء رفتار توسط وزارت دادگستری اوباما!” او در توئیتر خود نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de