وزیر خارجه Pompeo صحبت می کند به خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در واشنگتن

توسط جاناتان Landay

واشنگتن (العالم) – سوئیس که نشان دهنده ایالات متحده در ایران خواسته است که تهران به گسترش پزشکی کردند از بازداشت نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در روز پنج شنبه به عنوان coronavirus همچنان در حال گسترش است.

Pompeo همچنین تشکر سوئیس به دنبال بشردوستانه furloughs از بازداشت توسط ایران برای دوگانه آمریکا-شهروندان ایرانی سیامک نمازی و مراد Tahbaz.

Pompeo نظرات پس از ایالات متحده آمریکا و ایران گفت: واشنگتن انتظار دارد که به اخراج یک ایرانی دانشگاهی سیروس عسگری بود که متهم به سرقت اسرار تجاری هنگامی که او دریافت گواهی پزشکی.

عسگری آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به گفته یک مقام رسمی در تهران دفتر حفاظت منافع در سفارت پاکستان در واشنگتن است.

او انتظار اخراج و پزشکی کردند از بازداشت اعطا شده در مارس به یک نیروی دریایی ایالات متحده جانباز زندانی در ایران پس از سال 2018 را مطرح امکان نادر زندانی مبادله حتی به عنوان تنش بین دشمنان باقی می ماند بالا است.

صحبت در وزارت امور خارجه کنفرانس خبری Pompeo ابراز قدردانی به سوئیس “برای تلاش های خود برای گسترش مایکل سفید پزشکی کردند و به دنبال بشردوستانه furloughs برای سیامک نمازی و مراد Tahbaz و آوردن صفحه اصلی تمام شهروندان ایالات متحده به اشتباه بازداشت شده اند.”

سفید شده است در سفارت سوئیس را پس از بازداشت او کردند. او دستگیر شد در حالی که بازدید از یک دختر به اتهام توهین به رهبر ایران و ارسال اطلاعات خصوصی و محکوم به 10 سال زندان.

سوئیس به عنوان حافظ منافع ایالات متحده در تهران است که تا به حال رسمی روابط دیپلماتیک با واشنگتن از سال 1980.

هر دو طرف باید به نام برای خروجی های خود بازداشت شهروندان از سوی دیگر به عنوان هر یک در برابر نصب موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

نمازی یک ایرانی-آمریکایی تاجر بازداشت شده است در ایران از اکتبر 2015. Pompeo ذکر نکرده نمازی را سالمندان پدر Baquer نمازی همچنین یک تیم ملی که در حال گذراندن 10 سال حبس به اتهام جاسوسی.

Tahbaz یکی از هشت محیط زیست محکوم شد و در ماه فوریه به زندان های طولانی از نظر بسیاری به اتهام تبانی با ایالات متحده است.

در ماه مارس خانواده رابرت لوینسون سابق FBI agent است که ناپدید شده در ایران در مارس سال 2007 گفت: بر این باور بودند او مرده بود. ایران در آن گفت: هیچ اطلاعی از محل نگهداری او.

(گزارش اضافی توسط Humeyra Pamuk و دیوید Brunnstrom; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net