موزیک ویدیو رسمی! Ariana Grande and Demi Lovato تأييد جدید خود را عاشقانه در “Thank U بعدی” خواننده “با تو” با جاستین بیبرکه کاهش یافته و در روز جمعه, مه 8.

Ariana Grande and Dalton Gomez in Stuck With U Video
دالتون گومز و آریانا گراند در این ویدئو را برای “گیر با ایالات متحده’

گراند, 26 نشان داد او دوست پسر جدید دالتون گومزبرای اولین بار در پایان بصری به عنوان آنها آهسته رقصید و در آغوش نزدیکی تخت. عامل املاک و مستغلات سر باقی مانده خارج از قاب برای خیلی از صحنه اگر چه طرفداران یک پلک زدن-و-شما-miss-آن را نگاه اجمالی از او چهره خندان او پس از twirled که برنده جایزه گرمی در اطراف.

در ضمن Lovato, 27 ساخته شده با دوست پسر جدید حداکثر Ehrichدر یک اتاق خواب با starscape چراغ سقف فقط قبل از سه دقیقه علامت عاشقانه تصویری.

Demi Lovato and Max Ehrich in Stuck With U Video
حداکثر Ehrich و دمی لواتو در این ویدئو را برای “گیر با ایالات متحده’

چند زوج مشهور برجسته در “با تو” از جمله اشتون کوچر و میلا کونیس, Gwyneth Paltrow and Brad Falchuk, Stephen Curry و عایشه کاری و Chance the Rapper و کیرستن Corley. با این حال بسیاری از ویژگی های پروژه صفحه اصلی فیلم که طرفداران فرستاده شده از خود را در قرنطینه میان coronavirus بیماری همه گیر. گراند و جاستین بیبر, 26 منتشر شد این همکاری به نفع ابتدا پاسخ های کودکان بنیاد در رابطه با خود مدیر اسکوتر براون‘s SB پروژه ها.

“ما بسیار هیجان زده در مورد این برای بسیاری از دلایل. ما امیدواریم که ما را یک تفاوت بزرگ با این و ما امیدواریم که آن را uplifts شما و باعث می شود شما احساس شادی و که شما آن را دوست دارم تا آنجا که ما انجام می دهیم” را پیروز زاج سفید در بیانیه ای گفت. “ما تا به حال یک زمان واقعا بزرگ در این کار و خیلی هیجان زده ایم برای شما به آن را بشنوند.”

Ariana Grande and Demi Lovato Confirm Dalton Gomez and Max Ehrich Romances in Stuck With U Video
آریانا گراند و دمی Lovato. Broadimage/شاتر; Kristina Bumphrey/Starpix/شاتر

این “جالب” اواز خوان در ضمن گفت: “بیش از همیشه ما شاهد فداکارانه خستگی ناپذیر و کار شگفت انگیز است که پزشکان و پرستاران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را به جهان در هر روز است. آن است که ما امیدواریم که ما می تواند به من قرض بدهید صدای ما به بالا بردن سطح آگاهی و به مقدار مورد نیاز برای حمایت از آنها و خانواده های آنها. این افتخار من به گرد هم می آیند با آریانا و ما SB پروژه های خانواده را امتحان کنید و انجام برخی از خوب است.”

گراند عاشقانه با گومز اول عناوین ساخته شده در اواخر ماه مارس به عنوان eagle-eyed طرفداران متوجه شده است که زن و شوهر در ظاهر به قرنطینه با هم. او قبلا مورخ Big Sean, Ricky Alvarez, اواخر مک میلر پیت دیویدسون و Mikey پرورش.

ما هفتگی اخبار شکست از Lovato رابطه با Ehrich 28 ساله در حدود همان زمان. او قبلا با مشخصات بالا عاشقانه با جو جوناس و Wilmer Valderrama.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de