واشنگتن — رئیس سابق مجلس سنا کارمند متهم جو بایدن از نظر جنسی آزار او 27 سال پیش خواستار او را به “گام به جلو و پاسخگو” در او برای اولین بار در دوربین مصاحبه از معاون سابق رئیس جمهور “صراحت” را تکذیب کرد او دادند.

“من و شما وجود دارد جو بایدن” که کارمند تارا Reade گفت madadi در یک کلیپ از مصاحبه ارسال شده به توییتر در روز پنج شنبه. “شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است.” وقتی پرسید که آیا بایدن باید رها و خارج از مسابقه Reade گفت: “من آرزو می کنم او خواهد بود.”

در مصاحبه با خلیج News 9 تمپا, فلوریدا, در روز پنج شنبه بایدن خواسته شده بود در مورد او نظرات و پاسخ داد: “خوب نگاه کنید هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است با تارا Reade.”

Reade نیز گفت: او را “کاملا” تحت سوگند و مقطع مورد بررسی قرار بیش از ادعای او را اما او را متوقف کوتاه گفت: او موافق یک جانبه به یک دروغ سنج تست.

“من نه یک مجرم. جو بایدن باید دروغ,” Reade گفت: افزایش نگرانی در مورد سابقه این امر برای افرادی که تجاوز جنسی. “من را اگر یک جو بایدن یک طول می کشد. اما من یک جنایتکار است.”

در اواخر ماه مارس Reade ادعا کرد که زمانی که او به عنوان یک دستیار برای بایدن زمانی که او یک سناتور در سال 1993 او نفوذ او را با انگشتان خود را در زیر دامن او در یک راهرو در کنگره پیچیده و پس از او به او یک کیسه ورزشگاه.

یک سال قبل از آن Reade ادعا کرد که تنها او احساس مورد آزار و اذیت و ناراحت کننده در طول ماه او کار کرده و بایدن به عنوان کارکنان دستیار از جمله بایدن را مالش گردن او. پنج شنبه, Reade شفافی در مورد آنچه او می گوید اتفاق افتاد گفتن کلی که در طول اتهام حمله بایدن “زمزمه من می خواهم به جایی بروید در یک صدای پایین” و او گفت: “من می خواهم به f— شما.” تنها بخشهایی از این مصاحبه منتشر شده است تا کنون.

ظاهر می شود در MSNBC هفته گذشته بایدن گفت که او نمی خواهد او سوال انگیزه اما او اصرار داشت که آنچه که او به اتهام “هرگز اتفاق افتاده است.”

“من نمی دانم که چرا او گفت: این که چرا پس از 27 سال همه ناگهانی این مطرح می شود. من آن را درک نمی کنند. اما من قصد ندارم برای رفتن و سوال او انگیزه و نه قصد حمله به او را,” او گفت:. “او راست می گویند هر آنچه که او می خواهد به می گویند, اما من یک راست می گویند, نگاهی به حقایق آن را به اتمام.”

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

Reade حساب ادعایی حادثه صحبت های او در مورد آن با دیگران و چه اگر هر گام او به تسلیم شکایت رسمی در آن زمان تمام شده است به شدت طلبه در طول هفته گذشته و یک وکیل برجسته اعلام کرد که او در حال حاضر به نمایندگی از او.

در بیانیه ای وکیل داگلاس Wigdor گفت که “هر بازمانده حق وکیل صالح” و او “نمایندگی خانم Reade مدافع سرسخت فقط به عنوان ما را از هر گونه دیگر قربانی خشونت جنسی.” Wigdor نیز به نمایندگی از شاکیان سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein.

همچنین در روز پنج شنبه محلی کالیفرنیا کاغذ برای اولین بار کشف 1996 دادگاه پر از تارا Reade را پس از آن شوهر است که در آن او اشاره Reade گفتن او را مورد آزار و اذیت جنسی او گفت که او بود تجربه در حالی که مشغول به کار در بایدن’ ، تشکیل پرونده شامل نمی شود ذکر, تجاوز جنسی بر اساس این گزارش. NBC News نه بررسی سند است.

در شکایت Reade را شوهر سابق می نویسد که او “در نهایت رخ داد یک معامله با رئیس ستاد سناتور و چپ و موقعیت خود را.” بایدن سپس-رئیس ستاد تد کافمن گفت: سن لوئیس اوبیسپو ، تریبون را از طریق بایدن کمپین: “من به طور مداوم گفت: آنچه که در حقیقت در اینجا — که او هرگز به من آمد. من به یاد داشته باشید او بود و او به من می آیند در هر یک از این شرایط من می خواهم به یاد داشته باشید. اما من نه به خاطر او نیست.” این کمپین با اشاره NBC News به بیانیه ای که وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به این داستان.

کافمن که همچنان به خدمت بایدن به عنوان یک مشاور رسمی قبلا گفته NBC News, Reade “آیا به من نمی آیند” با هر گونه اتهام. “من می خواهم که به یاد او بود و من نمی به یاد داشته باشید,” او گفت:.

Reade وکیل گفت NBC News پنج شنبه شب در سند “است که بیشتر شواهد حمایت از خانم خواندن[e]’s ادعا می کند. DNC باید به صورت فوری تحقیقات مستقل به آن احتمالي نامزد برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.”

فراتر از خود را انکار بایدن خواستار دبیر سنا برای قرار دادن و انتشار هر گونه احتمالی پرونده که ممکن است حمایت Reade حساب که او ساخته شده یک شکایت رسمی با مجلس سنا در آن زمان است. سنا دفتر روز دوشنبه گفت که آن را به “اختیار” به انتشار چنین سوابق و یا حتی برای تایید اینکه آیا وجود آنها با استناد به محرمانه بودن الزامات تحت قانون است.

دفتر را ارائه 16-صفحه سند جزئیات روش در آن زمان برای سنا دفتر نمایشگاه اشتغال و شیوه های رسیدگی به شکایات مربوط به تبعیض و یا “تلافی” از سنا کارکنان.

Reade گفت: خبر مربوط به سال گذشته است که او “جوجه کشی از” از حرکت رو به جلو پس از یک گام اولیه برای درخواست مشاوره از دفتر. بایدن با توجه به روش در آن زمان نمی توانست اطلاع از هر گونه انتظار اتهام در این مرحله است.

در مصاحبه Reade گفت: او مواجه شده است و خصومت در رسانه های اجتماعی و حتی تهدید به مرگ از او جلو آمد با او نماید. او ادعا کرد که او در حساب های رسانه های اجتماعی هک شده و اطلاعات شخصی بوده است “کشیده از طریق” نسبت دادن برخی از بدرفتاری به “آبی علامت” حمایت بایدن.

“مبارزات انتخاباتی خود است در نظر گرفتن این موقعیت که آنها می خواهید به قادر به صحبت با خیال راحت. من تجربه کرده اند که” او گفت:.

“هر شخص که شاید یک گله در برابر من — سابق دوست پسر یا یک زن صاحبخانه هر آنچه در آن است که توانسته است به یک پلت فرم به جای من صحبت کردن در مورد چیزهایی که هیچ ربطی به سال 1993” او گفت:. Reade گفت: برخی او را به نام “عامل روسیه” منجر به مرگ تهدید.

در یک ارسال در متوسط از سال 2018 است که تاکنون حذف شده Reade به نام رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین “یک دلسوز, مراقبت, رویایی رهبر” و گفت که او امیدوار “آمریکا را به روسیه به عنوان من با چشم عشق است.” Reade گفته NBC News که او کار بر روی یک رمان در آن زمان او گفت که این نوشته ها را نشان نمی فعلی احساسات نسبت به روسیه و یا پوتین.

خواسته در مصاحبه روز شنبه برای رسیدگی به کسانی که ممکن است او را باور نمی کند داستان Reade گفت: “من واقعا نمی مراقبت اگر مردم آن را باور یا نه من تا به حال با آن زندگی می کنند. و این فقط یکی از آن چیزهایی است که نهفته و خرد زندگی من و تغییر همه چیز را در مورد زندگی من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de