تنسی دفتر تحقیقات از طریق AP

سه ماه پس از 15 ماه-پیر ساناز Boswell شد اولین گزارش از دست رفته, تنسی, محققان می گویند که آنها را شناسایی کرده ایم که “فرد مورد علاقه” او به طور گسترده ای مورد تماشا.

این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر گفت: آنها باید شناسایی یک فرد از علاقه ساناز مورد اما حاضر به نام مشکوک فردی با توجه به در حال انجام تحقیقات است. تا به امروز هیچ کس متهم شده است با ساناز مرگ است.

نوزاد گزارش شده گم شده در فوریه. 18 اما “گذشته دیده می شود توسط برخی از اعضای خانواده در نزدیکی پایان ماه نوامبر سال 2019 و برای اولین بار از دسامبر 2019,”, مقامات گفتند.

پس از گسترده چند آژانس جستجو در کودک باقی می ماند داشت و در ماه مارس در یک ملک متعلق به یک “عضو خانواده ساناز مادر” با توجه به Sullivan County Sheriff جف کسیدی. یک گزارش کالبد شکافی هنوز در انتظار.

کارآگاهان پیدا کردن باقی مانده از دست رفته تنسی عزیزم ساناز Boswell

“ما هرگز فراموش ساناز Boswell” سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کاپیتان جوی Strickler گفت: News Channel 11 روز چهارشنبه بیان کرد که چندین افسران هنوز هم مجدانه در این مورد.

در میان تحقیقات Boswell, مادر, 18 سال, پیر مگان Boswell متهم شد در فوریه. 25 با ساخت گزارش نادرست به اتهام دادن مقامات “متضاد نادرست اظهارات” که “مانع” بررسی است.

“هر بار که ما صحبت کردیم به او داستان را تغییر داد. در هر زمان تنها” کسیدی گفت: پس از دستگیری تماس Boswell اقدامات “خسته کننده است.”

مقامات می گویند ساناز بود اولین گزارش از دست رفته توسط پدر بزرگ او در فوریه. 18 پس از او تا به حال دیده نشده از نوزاد در چند ماه. با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط WCYB, Boswell در ابتدا گفته مقامات که ساناز پدر اتان پری بود کودک بود و او قرار است برای دیدار با او در یک فروشگاه در کلنیل هایقتس. اما پری فعال-وظیفه افسر نظامی مستقر در لوئیزیانا آیا کودک است.

Boswell سپس گفته ادعا کرد مادر بزرگ دختر گرفته بود ساناز کمپینگ “در یک نقره camper” و وعده داد: “من قصد دارم برای رفتن به پیدا کردن خودم.” 18 ساله نیز گفت: مقامات که او به تازگی باردار و نمی تواند یک تست دروغ سنجی—که محققان بعد مشخص شد نادرست است.

مینه سوتا مرد کشته همسر به خاک سپرده شد او در خانه و سپس جعلی ناپدید شدن او: دادگاه اسناد

مگان Boswell مادر آنجلا Boswell و پسر 33 ساله ویلیام McCloud بودند به طور جداگانه دستگیر و در ماه فوریه در کارولینای شمالی بعد از محققان آنها را در یک سرقت خاکستری اولی است. آنها آزاد شده اند در اوراق قرضه.

با وجود چالش های این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شده در میان تحقیقات Strickler گفت کلانتر است و خوشحالم که کار را از طریق شواهد به آرامی به اطمینان حاصل شود آنها را یک اشتباه را ندارد.

Boswell, که صحبت نمی کند و به مقامات در مورد دخترش را مورد پس از دستگیری او در حال حاضر در شهرستان سالیوان زندان و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در صبح روز جمعه.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de