رئیس جمهور تهمت بود گزارش بسیار دیوانه در مورد شخص دیگری coronavirus تشخیص است.

روز پنج شنبه کاخ سفید تایید کرد یک عضو نظامی که از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن تشخیص داده شد با کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس بود و پس از آزمایش منفی برای COVID-19 اما تهمت بود هنوز هم “گدازه سطح دیوانه” او حتی به قرارداد آن NBC اخبار گزارش.

این مرد ناشناس یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن را نوکر و شروع به نشان دادن علائم کروناویروس صبح روز چهارشنبه سی ان ان برای اولین بار گزارش شده است. او باقی مانده است “نزدیک به رئیس جمهور در طول روز را به صورت مداوم” ان بی سی نیوز می نویسد. و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کردن پنج شنبه که فرد تا به حال شده است در مجاورت او “شد ‘گدازه سطح دیوانه’ در کارکنان خود را و گفت که او احساس نمی کند که آنها در حال انجام همه آنها می توانند به محافظت از او را از ویروس” یک فرد نزدیک به کاخ سفید گفته NBC News.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی از شخصی عفونت در تضاد با سهل انگاری نگرش نسبت به بازگشایی کسب و کار در سراسر ایالات متحده او به صراحت اذعان کرد و گفت بازگشایی اقتصاد را همزمان با “مرگ” اما گفت: این خطرات می توان به ارزش آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد او نزدیک شده بود با کسی که آزمایش مثبت گفت: روز شنبه “من تا به حال بسیار کمی تماس شخصی با این آقا.” به جای معمول خود هفتگی آزمایشات COVID-19 تهمت گفت: او در حال حاضر آزمایش می شود روزانه به عنوان پنس.

داستان های بیشتر از theweek.com
آیا ما فقط شاهد یکی از nuttiest سیاست خارجی اشتباهات در تاریخ آمریکا?
سناتور. Joe Manchin را فراموش کرده و به قطع تماس با حزب دموکرات در حالی که او رفت و از طریق یک arby’s درایو-از طریق
مغلوب ساختن پیشی جستن cryptically می گوید که خبرنگاران بسیاری از چیزهایی که’ ممکن است به زودی اتفاق می افتد زیر, تماس با پوتین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de