رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه شکست با کارشناسان بهداشت و گفتن خبرنگاران که coronavirus را “برود بدون واکسن.”

“این است که رفتن به دور و بدون واکسن این قراره از بین برود و ما در حال رفتن به آن را دوباره پس از یک دوره از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. “شما ممکن است برخی از شعلهور شدن و من حدس می زنم من انتظار می رود آن است.”

تنها چند روز پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی “عملیات پیچ و تاب سرعت” یک پروژه برای سرعت بخشیدن به تولید یک واکسن برای coronavirus که از جمعه تا به حال آلوده حداقل 1.2 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 76 ، 000 اینجا.

Dr. Anthony Fauci, پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در coronavirus وظیفه نیروی بارها هشدار داد که واکسن هنوز حداقل یک سال تا 18 ماه از ساخته شده در دسترس عموم است.

پرسید: چه چیزی باعث شد او به این باور است که این ویروس خواهد ناپدید می شوند بدون واکسن تهمت و ادعا کرد که او دریافت کرده بود که اطلاعات از متخصصان پزشکی.

“من فقط تکیه بر آنچه پزشکان می گویند. آنها می گویند آن را برای رفتن. این بدان معنا نیست که این سال است. این به آن معنا نیست رک و پوست آن را برای رفتن به رفته قبل از سقوط و یا پس از سقوط اما در نهایت آن را به رفتن به دور. سوال این است که آیا ما نیاز به یک واکسن. در برخی از نقطه آن را احتمالا خواهد برود به خودی خود.”

پرسید که چگونه اغلب او ملاقات با Fauci و دکتر دبورا Birx که همچنین خدمت در coronavirus وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “زیادی است. زیادی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید روز شنبه, آوریل 8 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

Birx گفت: هفته گذشته که آن را ممکن است که شدت تمرکز دولت بر توسعه یک واکسن می تواند کمک به تولید یکی در اوایل ژانویه.

“راه است که آن را ممکن است اگر شما را به جلو پنج یا شش کلاس مختلف از نامزدها که عملیات با سرعت پیچ و تاب انجام داده است” Birx گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز. “و پس از آن با تکیه بر یک واکسن پلت فرم. آن را با تکیه بر چندین نامزد های مختلف که در حال ساخته شده متفاوت است و عمل متفاوت است.”

یاهو اخبار/نظرسنجی جمعه منتشر شد نشان داد که فقط 55 درصد از آمریکایی ها برنامه ریزی شده برای دریافت واکسن در برابر COVID-19 زمانی که آن را در دسترس قرار گرفت. نوزده درصد در نظر سنجی گفتند که یک واکسن برای ویروس در حالی که 26 درصد گفت: آنها مطمئن نیست.

در روز سه شنبه تهمت بود پرسید که آیا او را شخصا دریافت واکسن شات برای coronavirus اگر یک توسعه داده شد.

“اگر آنها می خواهم به من به من می خواهم یکی از اولین و یا من می خواهم یکی از آخرین. من نمی خواهم به اتلاف آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

یادآوری این پاسخ که او در آن اضافه شده است که او را “کاملا” یک واکسن بسته به توصیه های پزشک خود را تهمت به نظر می رسید بیشتر مردد جمعه.

“من می گویند من می خواستم که یک صحیح بیانیه” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “شما گفت:” شما خواهد بود ” و من گفت: اگر آن را خوب است برای کشور من می باشد و اگر آن را بد برای کشور من صبر کنید به یکی از آخرین و یا من آن را انجام نمی در همه.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de