امارات متحده عربی در نظر گرفته شده است یک دیگ ذوب که در آن مردم از کشورهای مختلف — از جمله از هند و پاکستان — به دست آوردن نان و کره است.

با توجه به ایسنا , گزارش, امارات متحده عربی پیگرد قانونی هشدار در برابر تبعیض در هفته گذشته به مردم بگویند که این عمل می تواند منجر به جریمه و حبس.

در چنین متنوع تنظیم, هندی, کانال های خبری در هفته های اخیر شده است برای پیدا کردن معنی به استناد نفرت و اسلام هراسی به ساکنان کشورهای حوزه خلیج فارس در برابر اکثریت مسلمان ساکن در امارات متحده عربی.

با توجه به ایسنا, نظر, مقاله, امارات متحده عربی عمومی پیگرد صادر کرده است یک هشدار در مقابل تبعیض است. به نظر سرمقاله نیز تعریف شده امارات متحده عربی مبارزه با تبعیض و نفرت قانون است.

“هر کسی که مرتکب هر عمل تبعیض در هر شکل و توسط هر وسیله بیان یا هر وسیله دیگر باید محکوم به حبس برای یک دوره نه کمتر از پنج سال و جریمه نقدی کمتر از Dh500,000 و بیش از Dh1 میلیون یا یا یکی از این دو مجازات” آن مشخص شده است.

Op-ed مشخص شده است که کینه توز تبلیغات تاثیر بسیار زیادی در خصوص آینده از شخصیت های تلویزیونی. آن را به نام ‘واعظان نفرت و جنگ طلبی مجریان از Zee News, جمهوری TV, India TV, ABP, Aaj Tak و زمان در حال حاضر.

مرتبط: واکنش رشد می کند در امارات متحده عربی در برابر افزایش موج اسلام هراسی در هند

“در حال حاضر در نقاط مختلف هند مسلمان فروشندگان را تحریم و ممنوع از ورود به محلات. این نفرت محتوا در زمان نخست می رسد کشورهای خلیج فارس از جمله امارات متحده عربی که در این کانال به طور گسترده ای در دسترس” آن را بخوانید.

مقاله خواست مقامات امارات متحده عربی است که چنین محتوایی نباید اجازه نفوذ به ذهن مردم نقطه از متنوع قومی-مذهبی پس زمینه به عنوان آن می تواند پارگی بافت اجتماعی جامعه است.

همچنین به ذکر است که سفارت هند در امارات نیز هشدار داد شهروندان در برابر رسانه های اجتماعی سوء آنها هشدار در مورد قوانین علیه تبعیض است.

این مقاله تاکید کرد که خلیج فارس اخبار مقالات منتشر شده که در آن چند نفر از کارگران اخراج شدند و پس از نوشتن مطالب توهین آمیز و ضد دین محتوا در رسانه های اجتماعی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله